Косметика, що використовується

Основним принципом роботи клініки косметології ”БРАСС.Здорова шкіра” є безпечне, швидке та ефективне лікування естетичних недоліків шкіри. Виходячи з цього, нами підібрано найефективніші методики та косметичні препарати різних фірм – з кожної марки ми відбирали те, що найкраще підходить для вирішення конкретних задач.

На сайті перелічено основні марки косметики, що використовуються. Крім них, звичайно, є ще дуже багато косметичних засобів та медикаментів, які застосовуються при потребі.


chantarelleCHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics (Польща)

– це бренд професійної дерматологічної косметики, космоцевтики та інноваційного неінвазивного лазерного обладнання, призначеного для кабінетів естетичної медицини, дерматологічних естетичних центрів і косметологічних кабінетів.
Лінійка містить більш як 300 дерматологічних і медичних продуктів:

  • препарати для новаторських лазерних фотодинамічних терапій PDT;
  • набори для лазерних процедур – термоліфтингу і неінвазивної ліпопластики;
  • широкий спектр сироваток для неінвазивної терапії;
  • хімічні пілінги – косметичні і медичні;
  • набори для процедур: омолоджуючих, протизморшкових, укріплюючи, регенеруючи, зміцнюючи ліпідний шар чутливої шкіри, регулюючих секрецію сала для жирної і змішаної шкіри, таких, що зменшують ознаки подразнення судинної і атопічної шкіри, таких, що редуціюють ознаки вугрів, а також таких, що борються з плямами і рубцями;
  • більш як 90 продуктів для домашнього догляду за проблемною шкірою обличчя і тіла.

www.chantarelle.pl – Польща
www.4prof.com.ua – Україна


gerardsGerard’s (Італія)

– італійська компанія-виробник професійної косметики, косметики догляду за шкірою і декоративної косметики, заснована в 1970 році. Професійна косметика Gerard’s – перевірений спосіб вирішення різноманітних косметологічних проблем, який поєднує древні секрети оздоровлення з новітніми досягненнями дерматології і реабілітаційної медицини.

Косметика Gerard’s – це, в першу черг
у, комплекс процедур, який поєднує в собі найцінніші дари природи, рослинні екстракти і ефірні масла з накопиченими за століття науковими знаннями.
Одне з головних переваг продукції Gerard’s в тому, що завдяки великому вмісту в ній екстрактів, які додаються методом холодного віджиму, а не хімічними способами, гомеопатичними компонентами, вона повністю гіпоалергенна. Кожен засіб Gerard’s створений для вирішення конкретної косметичної задачі, має тонкий легкий аромат завдяки природним компонентам і виготовляється відповідно до методів древньоіндійського вчення Аюверди.
Компанія Gerard’s завжди використовує для своїх продуктів інгредієнти виключно натурального походження і запатентовані біотехнології, які дозволяють гарантувати клієнтам чудові результати і прекрасне самопочуття.

www.gerards.it – Італія
www.gerards.com.ua – Україна


obagiOBAGI Medical Products (США)

– фармацевтична компанія, розробник і виробник запатентованих рецептурних систем догляду за шкірою. Системи включають препарати, які застосовуються в певних дозуваннях і послідовності. Кожна система унікальна і основана на винаходах і найновітніших технологіях. Системи Obagi є одними із найбільш ефективних і безпечних в області омолодження і боротьби з акне. Системи можуть застосовуватись як самостійно, так і в поєднанні з такими процедурами як лазерна шліфовка і хімічних пілінг, а також для постботоксної терапії.

Косметика Obagi пройшла тести на безпеку та ефективність і сертифікована в Україні.
Компанія заснована в 1988 році відомим дерматологом, викладачем і винахідником Цайн. Е Обаджі. Доктор Обаджі є уповноваженим членом Американської колегії дерматологів і дійсним членом Американської Академії Дерматологів (Board Certified Diplomat of American Board of Dermatology and fellow of the American Academy of Dermatology), читає лекції в більш ніж 20 країнах світу, навчає дерматологів і пластичних хірургів методикам застосування систем Obagi. Доктор Обаджі має приватну практику в дерматологічному центрі Obagi і Центрі Пластичної Лазерної Хірургії в Беверлі Хіллз (США). На сьогодні є головним консультантом і одним із приватних акціонерів компанії. Міжнародні торгові представництва Obagi Medical Products (OMP) працюють в більш як 40 країнах світу.

obagi.com – США
www.obagi.ru – Росія


Norel Dr Wilsz (Польща)

Косметична лабораторія Norel існує вже більш як 50 років. Засновник і головний технолог – доктор Вільш – біотехнолог за освітою і людина, яка насправді любить свою справу. Його власне ім’я є в назві бренду, і як королівська печать, є гарантом найвищої якості всієї продукції та особистої відповідальності за все, що виготовляють лабораторії Norel Dr Wilsz.

Компанія Norel пропонує бальш як 200 професійних продуктів по догляду за обличчям і тілом та більш як 70 продуктів для домашнього використання.

Продумане та збалансоване поєднання компонентів дозволяє косметиці Norel Dr Wilsz втілювати в собі всі тонкі нюанси для реалізації головного бажання професійного косметолога – дозволити успішній сучасній жінці не тільки бути красивою, але і зуміти зберегти красу на довгі роки.

www.norel.pl – Польща
www.4prof.com.ua – Україна


Arkana (Польща)

Arkana – польський бренд професійної косметики, заснований в 2011 році.

Провідні досвідчені польські біотехнологи йдуть в ногу з останніми тенденціями в косметології, щоб створити результативну косметику. Вона діє в двох напрямках: захищає від згубного впливу зовнішніх та внутрішніх факторів та протидіє процесам старіння на молекулярному рівні.

Наукові відкриття в області медицини і косметології дають можливість косметиці Arkana поєднювати в собі найновіші активні інгредієнти. Серед них – біоміметичний пептид, який глибоко проникає в шкіру і швидше, інтенсивніше, точніше та більш замітно впливає на її стан. Активні компоненти для цієї косметики зібрані зі всього світу – з Німеччини, Швейцарії, Франції, Швеції, Іспанії, Італії, Китаю, Кореї та Японії.

Косметика Arkana концентрується на лікуванні, яке активізує природні процеси самооновлення шкіри. Ми враховуємо індивідуальні потреби кожного клієнта та допомагаємо вибрати професійні процедури та домашній догляд, які допоможуть справитися зі специфічними проблемами та покращити загальний стан шкіри.

Arkana підійде для тих, хто цінує ефективну косметику за доступною ціною.

www.arkana.pl – Польща
www.4prof.com.ua – Україна