Діагностика та лікування внутрішніх проблем, які мають зовнішні прояви

Відомо, що шкіра і обличчя – це дзеркало внутрішніх органів людини. Колір шкіри, вологість, судинний малюнок, розташування і глибина зморшок можуть дати багато інформації про порушення в роботі організму.

За даними досліджень дерматологів, шкірні проблеми, не пов’язані ні з якими внутрішніми порушеннями – становлять лише 5% від загального числа. Для прикладу, при проблемах з кишківником або нирками, шкіра, як важливий орган виділення, бере на себе додаткову місію – виводити продукти обміну. Як наслідок – на шкірі утворюються вугрі, комедони, може змінюватися колір та тон шкіри, це також відображається на обличчі – з’являються темні кола під очима – перелік можливих проявів можна продовжити.

Таким чином зрозуміло, що робота косметолога не можлива без якісної діагностики внутрішніх систем організму. Тому що не забравши причину – будь яке усування зовнішнього прояву буде мати тимчасовий ефект.

Враховуючи, що основний вплив на зовнішність мають системи: ендокринна, травна, репродуктивна, сечовивідна та інші, косметологи клініки «БРАСС» працюють пліч-о-пліч з лікарями суміжних спеціальностей для того, щоб не просто усувати симптоми, а вирішувати проблему в комплексі, лікуючи причини зовнішніх проявів.

Для якісної діагностики проблем зовнішності, які мають внутрішнє походження, в клініці є кабінет ультразвукової діагностики, кабінет гінекології та урології. Лікарі клініки співпрацюють з лікарями інших медичних закладів (в тому числі лабораторіями) для того, щоб якісно визначати причини проблем і їх лікувати.

Спираючись на дані потрібних обстежень та аналізів, лікарі «БРАСС» рекомендують такі схеми лікування, які є не лише результативними, а і безпечними для організму.

Перевагами клініки косметології «БРАСС» є:

  • в «БРАСС» не рекомендують “зайвих” (часто дорогих) процедур чи аналізів – наше завдання допомогти пацієнту;
  • анонімність, відділення гінекології, урології та УЗД знаходиться на “тихій” вуличці в середмісті Івано-Франківська;
  • відсутність черг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *