Буянова Ірина Олександрівна

ІФНМУ, 2009 рік, Дерматологія, м. Івано-Франківськ

Працюючи в університеті на кафедрі дерматології та венерології, постійно вдосконалює та поглиблює свої знання в медицині, відвідуючи науково-практичні конференції та семінари, є частим доповідачем на конференціях молодих вчених. Приділяє багато часу самовдосконаленню, адже, хороший косметолог має не тільки досконало знати дерматологію, але і ряд базових теоретичних наук – анатомію, фізіологію, патофізіологію.
Буянова Ірина Олександрівна

Спеціалізація: дерматовенеролог-косметолог.

Член Української Асоціації дерматологів, венерологів та косметологів України. Член Європейської Асоціації дерматовенерологів (EADV). Член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини.

Основні напрямки: ін’єкційна косметологія (ботулотоксин, контурна пластика, біоревіталізація, мезотерапія обличчя та тіла, волосистої частини голови), пілінги, лікування шкірних хворіб (алергодерматозів, бактеріальних, вірусних, грибкових захворювань), підбір індивідуальних програм по догляду за різними типами шкіри, лазерні методики, дерматоскопія новоутворів шкіри.

Перелік проблем які вирішуються цим напрямком медичної діяльності: омолодження шкіри, відновлення тонусу та пружності шкіри, усунення стрій (розтяжок), постакне рубців та пігментацій, лікування целюліту, алопецій, посиленого випадіння волосся, лікування вугрової хвороби (акне), куперозу.

Девіз життя (по життю :): “Живіть своїм життям з любов’ю”.

Досвід роботи: з 2009 р.

Освіта: У 2009 році з відзнакою закінчила Івано-Франківський національний медичний університет за спеціальністю лікувальна справа.

2009-2011 рр. – інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі кафедри шкірних та венеричних хвороб ІФНМУ та КЗ «ІФОШВД».

2009-2011 рр. – навчання в магістратурі на захист магістерської роботи на тему «Комплексне лікування хворих на рожеві вугрі з урахуванням стану мікробіоценозу кишківника та показників клітинного та гуморального імунітету».

2011-2013 рр. – навчання в клінічній ординатурі на базі кафедри дерматології та венерології ІФНМУ.

З 2013 р. – асистент кафедри дерматології та венерології ІФНМУ.

З 2013 р. – лікар дерматолог-косметолог в приватному кабінеті MD “SkinCare”.

2015 р. – заплановано кандидатську дисертацію на тему « Комплексне лікування екземи з використанням адеметіоніну».

Додаткові курси і стажування:

Квітень 2012 р. – навчання на курсах «Мезотерапія в клінічній та естетичній медицині» м. Київ;

Травень-червень 2012 р. -навчання на інформаційно-методичному тренінгу з практичним курсом «Естетична косметологія» на базі салону краси «Сьоме Небо» м. Івано-Франківськ;

Липень 2013 р. – інформаційно-методичний тренінг та освоєння практичного курсу з «Мезотерапії»;

Вересень 2014 р. – навчання на курсах по методиках контурної пластики MedicalAestheticsAcademy. Allergan. Expert Mentoring Masterclass. м. Київ;

Вересень 2015 р. – науково-практичний семінар «Антивікові неінвазивні технології косметологічної дії» м. Львів;

Жовтень 2015 р. – науково-практичний семінар Allergan «Ботокс від А до Я». Постановка руки, м. Івано-Франківськ;

Листопад 2016 р. – науково-практичний семінар Інтелектуальні md: complex для здоров’я і молодості шкіри. Британський стандарт якості. м. Київ;

Листопад 2016 р. – диплом за найкращу доповідь на конференції «Інновації та впровадження молодих вчених в розвиток дерматовенерології» з міжнародною участю м. Київ;

Березень 2017 р. – семінар по PRX-T33 терапії. Неінвазивна кислотна стимуляція дерми. м. Івано-Франківськ;

Червень 2018 р. – науково-практичний семінар по контурній пластиці препаратами Neuramis. м. Івано-Франківськ.