Ковалюк Андрій Михайлович

ІФНМУ, 2012 рік, Дерматологія, м. Івано-Франківськ

Кваліфікований медик, проводить лікування дерматологічних та венерологічних захворювань. В сфері естетичної медицини має досвід проведення таких процедур, як лікування шкірних захворювань, рубців, акне; лазерні процедури (видалення татуювань та перманентного макіяжу); шугаринг та воскове видалення волосся; кріомасаж; програми догляду за різними типами шкіри.
Ковалюк Андрій Михайлович

Спеціалізація: лікар дерматовенеролог.

Основні напрямки: лікування шкірних захворювань, корекція рубців, лікування рубців, лікування акне, видалення татуювань та перманентного макіяжу, шугаринг та воскова депіляція, кріомасаж, програми догляду за різними типами шкіри.

Девіз життя: “У всьому бачити позитив”.

Досвід роботи: з 2012 р.

Освіта: 2012 р. – Івано-франківський державний медичний університет.

2012-2014 р.р. –  інтернатура за спеціальністю «дерматовенерологія» на базі кафедри шкірних та венеричних хвороб ІФНМУ та КЗ «ІФОШВД».

2017 р. – Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького.

Додаткові курси і стажування:

2012 р. – «Впровадження сучасних досягнень медичної науки в практику охорони здоров’я», м. Київ;

2012 р. – «Набуття молодих вчених дерматовенерологів», м. Київ;

2012 р. – «Структурно-організаційна перебудова дерматовенерологічної служби в умовах реформування системи охорони здоров’я в Україні», м. Чернівці.

2018 р. – «Мезотерапевтичні препарати МССМ», м. Івано-Франківськ;

2018 р. – курс навчання невідкладній медичній допомозі на базі Івано-Франківського офісу Мальтійської служби допомоги, м. Івано-Франківськ.