Онищук Станіслав Юрійович

Львівський інститут менеджменту, 2019 р., магістр з бізнес-адміністрування, м. Львів

Керівник підприємства, менеджер, який постійно працює над тим, щоб впроваджувати сучасні європейські підходи до управління медичним закладом. В роботі основними цінностями є розвиток команди та кожного учасника, соціальна відповідальність та принципи сталого розвитку (sustainable development), екологічність та відповідальність за свої дії.
Онищук Станіслав Юрійович

Менеджер медичного закладу.

Мета роботи: забезпечувати постійне покращення якості послуг закладу шляхом управління розвитком професійних компетенцій фахівців клініки, забезпечення дотримання стандартів якості ослуговування, сприяння та підтримання позитивного іміджу закладу серед пацієнтів, колег та органів місцевого самоврядування. Разом з колективом сприяти формуванню та постіному вдосконаленню місії, стратегічних цілей та цінностей – які є реальними орієнтирами у нашій роботі.

Девіз життя: “Все буде добре!”.

Досвід роботи: з 2006 р.

Освіта: 2006 р. – Івано-франківський національний університет нафти і газу, спеціальність “Обладнання нафтових і газових промислів”.

2007 р. – Івано-франківський національний університет нафти і газу, спеціальність “Менеджмент організацій”.

2019 р. – Львівський інститут менеджменту, спеціальність “Магістр з ділового адміністрування (MBA)”

Вчений ступінь:

з 2011 р. – кандидат технічних наук.

Додаткові курси і стажування:

2018 р. – курс навчання невідкладній медичній допомозі на базі Івано-Франківського офісу Мальтійської служби допомоги, м. Івано-Франківськ.