Обладнання клініки


Лазерна система з генератором надкоротких імпульсів Q-Switched Nd:YAG виробництва фірми Lumenis (США)

Процедура лазерного видалення татуювання

Процедура лазерного видалення татуювання

Сучасна лазерна система для видалення татуювань та пігментних утворень шкіри. Основа лазера – кристал іттрій-алюмінієвого гранату з вкрапленнями іонів неодиму (Nd:YAG). Випромінює світловий пучок довжиною 1064 нм. Технологія Q-switched, використана в лазерній системі, дає можливість отримати надкороткі імпульси дуже значної потужності (тривалість імпульсу – одна мільярдна доля секунди). При дії такого імпульсу на шкіру промінь проходить крізь тканину, не пошкоджуючи її, а дійшовши до молекули пігменту (татуювання або природній пігмент) – дуже швидко нагріває його. Від нагрівання молекула пігменту руйнується, а за рахунок дуже малої тривалості імпульсу – навколишні тканини не встигають нагрітися – тому ризик опіків мінімальний. Лазерна система відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9001:2000, сертифікована Державною системою сертифікації УкрСЕПРО.


Fotona_Dualis_SP_2

Fotona Dualis SP

Лазерна система Fotona Dualis SP (Словенія)

Універсальна лазерна система, яка поєднує в собі два лазери – Er:YAG (ербієвий лазер) з довжиною хвилі 2940 нм і Nd:YAG (неодимовий лазер) з довжиною хвилі 1064 нм, розроблена для лікування широкого кола естетичних і судинних пошкоджень на обличчі і на тілі. Лазерна система відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9001:2000, ISO 13485:1996 та вимогам Директив ЄС по медичних приладах. Лазерна система Fotona Dualis SP сертифікована Державною системою сертифікації УкрСЕПРО. Унікальні технології, які використані в системі Dualis SP компанією Fotona, захищені світовими патентами і гарантують високий рівень надійності і безпечності лазерних систем.     Fotona_Dualis_SP_3

 • Технологія Variable Square Pulse (VSP) (прямокутний імпульс змінюваної геометрії) забезпечує ідеальний прямокутний імпульс з широким діапазоном регулювання тривалості і енергії.
 • Технологія Energy Feedback Control (EFC) (контроль рівня енергії зі зворотнім звязком) базується на використанні двох незалежних вимірювачів енергії лазерного променя, що дозволяє досягнути максимальної відповідності рівня енергії, яка передається кожним імпульсом, заданим параметрам. Технологія EFC запобігає неконтрольованим коливанням енергії імпульсу, гарантуючи безпеку впливу при тривалій роботі лазера.

Всі технології, використані в лазерній системі FotonaDualisSP:

Регульований розмір плями. Це не тільки впливає на швидкість обробки і на ефективність, а і забезпечує високу точність при складних роботах. – Висока продуктивність.  Fotona Dualis SP є високопродуктивною універсальною лазерною системою. Поєднання високої потужності і унікальної системи контролю лазера дозволяє проводити процедури з максимальною ефективністю і безпекою. – Контроль енергії зі зворотнім зв’язком.  Ця технологія побудована на використанні двох вбудованих незалежних вимірювачів енергії променя, що дозволяє досягнути точної відповідності рівня енергії лазера заданим параметрам. – Велика площа сканування. Застосування сканера дозволяє автоматично, з великою швидкістю і рівномірно опрацьовувати поверхні значної площі. – Піксельна технологія. Технологія, яка забезпечує можливість застосування Er:YAG лазера для реалізації фракційних методик.  Застосування спеціальних маніпул дозволяє проводити на лазерній системі широкий спектр аблаційних і неаблаційних фракційних процедур. – Два лазерні генератори. Fotona Dualis SP поєднує в одному корпусі два лазерні генератори, Er:YAG з довжиною хвилі 2940 нм і Nd:YAG з довжиною хвилі 1064 нм. Це ідеальна комбінація лазерних генераторів для використання в естетичній медицині. – Змінюваний прямокутний імпульс.  Застосовувана в лазерній системі Dualis SP запатентована система формування імпульсу дозволяє отримати прямокутний імпульс, який може змінюватись в широких межах за тривалістю і піковою потужністю.

Використання всіх можливостей лазерної системи дає можливість здійснювати:

 • – лазерний пілінг;
 • – естетичну шліфовку;
 • – шліфовку рубцевої тканини;
 • – неаблаційне поверхневе дермальне омолодження;
 • – видалення будь-яких м’якотканинних утворень на шкірі;
 • – глибоке дермальне омолодження;
 • – модифікацію рубцевої тканини;
 • – видалення поверхневих судинних утворень;
 • – видалення глибоких судинних утворень;
 • – видалення небажаного волосся;
 • – лазерне лікування вугрової хвороби (акне);
 • – омолодження по технології Fotona T3;
 • – фракційні аблативні і неаблативні методики PST;
 • – лазерну дермабразію.

Multi-Skin-Test-Centre

Система CK MC 750

Комп’ютерна діагностична система CK Multi Skin Center MC 750 (Німеччина)

Багатофункціональний діагностичний комбайн з можливістю точного вимірювання широкого спектру параметрів шкіри: вологість, жирність, лущення, еластичність, рівень трансепідермальної втрати води, температура, кислотність, пігментація і еритема шкіри. Система дозволяє лікарю-дерматологу проводити максимально об’єктивну і професійну діагностику типу шкіри (в тому числі і фототипу), визначати біологічний вік та причину сухості шкіри. Діагностична система відповідає вимогам Директив ЄС з медичних приладів та сертифікована Державною системою сертифікації УкрСЕПРО.     Можливості комп’ютерної діагностичної системи CK Multi Skin Center MC 750: Multi-Skin-Test-Centre_2Multi-Skin-Test-Centre_1

– рекомендація косметологічних процедур і програм корекції стану шкіри; – моніторинг динаміки ефективності лікування; – візуалізація і порівняльний аналіз стану шкіри до і після кожної косметологічної процедури; – експрес-тестування типу шкіри, типу волосся, фототипу; – індивідуальний підбір косметичних засобів для догляду за шкірою і волоссям.

Переваги діагностичної системи:

– висока точність, відтворюваність і наукова обґрунтованість методів вимірювання; – можливість проведення як професійної медичної діагностики, так і експрес-тестування; – програмне забезпечення дозволяє проводити глибокий аналіз стану шкіри пацієнта і відстежувати його динаміку в часі.


 

Цифрове та оптичне дерматоскопічне обладнання фірм Courage + Khazaka electronic GmbH (Німеччина) та KaWe (Німеччина)

В арсеналі клініки “БРАСС” знаходяться два дерматоскопи – цифровий (Courage Khazaka GMBH, Німеччина) та оптичний KaWe (Німеччина), одночасне використання яких дає високу точність результатів обстеження. Різні конструкції шкірних мікроскопів дають можливість під різним освітленням та із різним збільшенням обстежувати новоутвори шкіри. І використання двох різних методів розширює можливості лікаря побачити відхилення клітин шкіри від нормального стану – роблячи діагностику більш точною. Можливість зробити знімки шкіри під спеціальним освітленням і з цифровим збільшенням (цифровий комп’ютерний дерматоскоп) дає можливість надсилати знімки в інші клініки для дистанційної дерматоскопії (теледерматоскопія).

Дерматоскоп цифровий

Дерматоскоп цифровий

Дерматоскоп оптичний

Дерматоскоп оптичний

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Апарат радіохвильової хірургії Surgitron (Сургітрон), Ellman International Inc., США

a6548c553cb210bd9251ce70f578f18c-e1479293637983

Радіохвильова хірургічна установка Ellman Surgitron (США)

Апарат Surgitron – високочастотний радіохвильовий хірургічний скальпель сучасного покоління. Застосовується для видалення новоутворів шкіри – родимок, бородавок, папілом, кератом, фібром, контагіозного молюска. Апарат дозволяє проводити радіохвильову біопсію.

Апарат дозволяє лікарю-хірургу проводити точні атравматичні розрізи шкіри та тканин за температури від 40 до 80 градусів. Методика є  безпечною та дає результати одразу.

Принцип роботи апарату Surgitron полягає в тому, що електрод генерує радіохвильовий сигнал, який веде до випаровування рідини з клітин – таким чином безконтактно їх «розрізає». Ці радіохвилі поглинаються внутрішньоклітинною рідиною, тому тут є низький ризик пошкодження навколишніх тканин.

Після операції, проведеної радіохвильовим ножем практично відсутній ризик опіків, також не відбувається утворення рубців. Процедура доволі безпечна та безболісна. Радіохвильова хірургія має ще ту перевагу, що дія радіохвиль має стерилізуючу дію – інфекційні ускладнення відсутні.

Процедури можуть проводитися як на тілі, так і на обличчі.


(Гінекологія) Цифровий відеокольпоскоп С140 НПФ Ганімед, Україна

04_big

Відеокольпоскоп С140

Високоякісна оптична система з оптоволоконним джерелом “холодного світла” та плавним регулюванням освітленості.

 • Достоїнства кольпоскопа С140:
 • – стереоскопічний бінокулярний кольпоскоп з джерелом “холодного” світла, яке ідентичне спектру денного світла, дає об’ємне тривимірне зображення, найкращим чином відображаючи випуклості, впадини та кровоносні судини об’єкту дослідження;
 • – безступінчате регулювання освітленості дає можливість легко змінювати яскравість залежно від збільшення;
 • – вводимий зелений світлофільтр значно розширює діагностичні можливості кольпоскопа;
 • – робоча відстань 250 мм полегшує роботу з інструментами при кольпоскопічному спостереженні, особливо при прицільному заборі цитологічних проб;
 • – вбудована система ступінчатої зміни збільшення, дозволяє оцінити спостережуваний об’єкт вцілому та провести детальне обстеження окремих ділянок;
 • – два змінних об’єктиви забезпечують десять ступеней оптичного збільшення кольпоскопа;
 • – тонка настройка фокусування дозволяє точно та зручно наводитися на об’єкт, особливо при роботі з відеонасадкою;
 • – швидкознімні наочники дозволяють працювати з приладом в окулярах;
 • – зручне кріплення головки на пружиннозрівноваженому кронштейні дозволяє легко регулювати висоту кольпоскопа відносно підлоги, орієнтувати та переміщати головку при огляді. Напідложна основа на роликах з фіксацією;
 • – прилад оснащено цифровою відеокамерою з можливістю виводу зображення на окремий екран.

uzd aparatАпарат ультразвукової діагностики (УЗД) GE Voluson 730 Expert – сучасний діагностичний сканер, розроблений спеціально для застосування в галузі жіночого здоров’я. Система Voluson 730 є найпопулярнішою та найвідомішою 4-системою в світі.

Всі ультразвукові машини General Electric Voluson орієнтовані на здоров’я жінок, особливо в акушерстві та гінекології.

Сканерна система має режим кольорового доплера – дослідження кровопостачання обстежуваного об’єкта.

Унікальні можливості діагностичної системи GE Voluson 730 Expert

УЗД апарат підтримує не лише звичні 2D і 3D режими діагностики, але й сучасний RealTime 4D формат – сканування в режимі реального часу з одночасною обробкою понад 4000 кадрів та до 25 об’ємів. Цей режим дозволяє неперервно виводити тривимірне зображення в режимі реального часу постійним повторенням тривимірного сканування об’єкту досліджень!

 • Пристрій обладнано такими УЗД-давачами:
 • 3d/4d вагінальний;
 • абдомінальний (живіт);
 • 3d/4d для обстеження молочних залоз та щитовидної залози.

З їх допомогою лікар-діагност може отримувати надзвичайно точну інформацію та показники, на основі яких можна формувати діагноз та формувати картину про стан органів. Цей підхід до ультразвукового дослідження виводить його на якісно новий рівень і суттєво підвищує об’єктивність результатів.


Other-eq

Інше обладнання

Для забезпечення лікаря-дерматолога всім необхідним арсеналом медичних і косметологічних інструментів, у клініці наявні прилади для здійснення процедур:

 • – ультразвукова чистка обличчя;
 • – ультразвуковий фонофорез;
 • – Іонофорез; – електропорація;
 • – алмазна мікродермабразія,
 • – електрокоагуляція,
 • – мікрострумова терапія та ін.

Все обладнання, яке використовується в клініці, є надійним і перевіреним на практиці, сертифікованим в Україні та таким, що відповідає європейським стандартам якості. Вказаний перелік технологій, що ми їх використовуємо, дозволяє безпечно та швидко досягнути довготривалих видимих результатів терапії естетичних проблем наших клієнтів.