Питання -відповідь

Comments (82)

 1. Доброго дня, підкажіть будь ласка чи робиться терапія тромбоцитами в суглоб при артрозі який виник на фоні реактивного артриту?

  • Доброго дня!Не проводимо. Можемо провести дану процедуру з колагеном, який має ті ж самі властивості що й тромбоцити, є натуральним препаратом без побічних дій та алергій.

  • Доброго дня! Так, проводимо. Вартість операції від 14 тис грн,залежить від складності. Детальніше на консультації пластичного хірурга. Телефон для запису 095 585 74 78.

 2. Яка ціна щоб видалити гінекомастію (враховуючи все аналізи перебування в лікарні і т.д.) з двох сторін?

  • Доброго дня! Вартість лікування гінекомастії залежить від категорії складності, щоб сказати Вам конкретну ціну, потрібно побачити Вашу проблему. Видалення 1ї категорії складності 9800 грн, 2ї каттегорії – 11 000 грн, видалення з ліпосакцією – 14 200 грн, + аналізи, УЗД і перебування в лікарні – орієнтовно 1500 грн.

 3. Доброго дня. Скажіть будласка чи діагностуєте ви венеричні захворювання і чи лікуєте їх ?

  • Доброго дня, вартість операції від 9800грн.
   У вартість пластичної операції не входить – вартість лабораторних обстежень, які потрібно пройти до операції. Їх ціна залежить від цін лабораторії, яку Ви виберете.

   Детальніше Ви можете дізнатись на консультації в пластичного хірурга. Після цього на консультації наш лікар-терапевт надасть Вам перелік необхідних лабораторних обстежень.

 4. Доброго дня! Сину 10 років, і раптом діагноз “прихований статевий член”. Голівка та трішки тіла у звичайному положенні, їх видно зовні.
  Ви рекомендуєте робити операцію у цьому віці чи краще, нехай сам у старшому віці визначається. Які можуть бути наслідки (окрім психологічних), якщо цю операцію не робити?
  Красно дякую за відповідь.

 5. Яка ціна щоб видалити гінекомастію (враховуючи все аналізи перебування в лікарні і т.д.) з двох сторін?

  • Доброго дня, Іван. Вартість процедури лазерного видалення тату – від 150 грн. 1 см2 – 150 грн, брови (татуаж) – 440 грн, площа 150 см2 – 850 грн. Запис на консультацію щодо лазерного видалення тату за телефоном 095 585 74 78.

 6. Доброго дня!Чи стикалися ви з важкими випадками випадіння волосся і чи вдавалося повність відновити густину і здоров’я волосся?

 7. Добрий день! До якої години можна у Вас зробити дерматоскопію? Чи обов’язковий попередній запис?

  • Доброго дня, Інна. Ми працюємо щоденно з 9:00 до 21:00. Останню процедуру на день ми записуємо на 19:00, враховуючи тривалість процедури. Попередній запис рекомендований для того, щоб уникнути необхідності у Вашому очікуванні на прийом до лікаря. Запис на консультацію за телефоном 095 585 74 78.

 8. Дброго дня , скажіть будь ласка , чи можна перевірити у вас родимку,якщо так, то скільки це буде коштуавати?

  • Доброго дня, Ростислава. Так, у нас можна продіагностувати родимки. Опис процедури тут. Вартість – від 170 грн залежно від кількості новоутворів. Детальніше Ви зможете довідатися за телефоном 095 585 74 78.

  • Доброго дня, Надія. Так, ми робимо процедуру лазерного карбонового пілінгу. Ціна – 850 грн. Детальніша інформація за телефоном 095 585 74 78.

  • Доброго дня, Ілона. Ціна пірсингу пупка – 350 грн. При потребі використовується місцеве знеболення. Запис на консультацію або процедуру – за телефоном клініки 095 585 74 78.

 9. Доброго дня , до якого лікаря записатись на консультацію????Утворення на повіці розере з водяним вмістом збільшилось у розмірах.Дякую

  • Доброго дня, Наталя. Щодо Вашого випадку рекомендуємо пройти консультацію лікаря-дерматолога. Запис на консультацію за телефоном 095 585 74 78.

 10. Добрий день..В мене чутлива шкіра з зачервонінням на щоках і вираженими судинками..чи можна на мій тип шкіри робити процедуру мікродермобразія.????

  • Доброго дня, Марія. На жаль, не бачачи Вас, нам складно відповісти Вам дистанційно. Взагалі-то, описані Вами симптоми (якщо ми правильно зрозуміли Ваш опис стану шкіри) – є протипоказом до процедури алмазна дермабразія (опис процедури – тут). Рекомендуємо Вам пройти консультацію лікаря для того, щоб скласти таку програму догляду за шкірою, яка відповідала б Вашим індивідуальним властивостям (Вашої шкіри). Запис на консультацію за телефоном клініки 095 585 74 78.

  • Наталія, добрий день! Ми застосовуємо плазмоліфтинг у волосисту частину голови. Радимо прийти на огляд до нашого трихолога. Запис на консультацію 095 585 74 78.

 11. скажіть, будь ласка, ціну мигдалевого пілінгу. і чи можна його робити без попередньої чистки обличчя?

  • Ірина, добрий день! Вартість процедури мигдалевого пілінгу – 375 грн. Пілінг роблять і як окрему процедуру, все дуже індивідуально, дивлячись на стан Вашої шкіри. Приходьте до нас на безкоштовну консультацію до лікаря-косметолога. Запис за телефоном 095 585 74 78

  • Доброго дня, Андрій! Міліуми видаляємо механічно, з допомогою голки і ложечки Уна (проколюється, а вміст міліума витискається ложечкою).Електрокоагуляцію не має змісту застосовувати, для таких невеликих утворів шкіри. Приходьте до нас на консультацію. Запис за телефоном 095 585 74 78

 12. Доброго дня! Чи можна проводити, медичну чистка обличчя та процедуру лікування куперозу, разом в один день?

  • Доброго дня, Євгеній!Такі процедури проводяться відокремлено, тобто в різні дні! Приходьте до нас на консультацію до лікаря-косметолога, разом порадитесь, в якій послідовності і яку процедуру робити. Запис на консультацію а телефоном 095 585 74 78.

 13. Добрий вечір! Яка вартість лазерного лікування оніхомікозу? Скільки процедур потрібно пройти?

  • Добрий вечір, Юрій! Вартість лазерного лікування оніхомікозу (1 ніготь) 130 грн за 1 процедуру. Кількість процедур визначає лікар-дерматолог, з огляду на швидкість відростання враженого нігтя, тому приходьте спершу на консультацію до нашого лікаря, він Вас огляне і все детально розкаже про лікування! Запис на консультацію до дерматолога 095 585 74 78.

 14. Доброго вечора! Чи роблять у вас Пілінг з фруктовими кислотами ? Скільки процедур потрібно пройти, і яка ціна? Дякую!

  • Добрий день, Мар’яна! Так, у нас роблять пілінги фруктовими кислотами. Курс пілінгів визначає лікар-косметолог, дивлячись на стан Вашої шкіри (пілінг може проводить як разова процедура, так і курсом). Вартість однієї процедури пілінгу 375 грн. Запис на консультацію до лікаря-косметолога 095 585 74 78.

 15. Доброго дня!
  Після розсічення під оком утворився шрам, навколо якого почервоніння.Уже пройшло біля місяця від утримання травми.Можна якось видалити почервоніння?Чи воно з часом пройде самостійно?

  • Добрий день, Сергій! Варто проконсультуватись із лікарем. У нас Вас може оглянути лікар-хурург і порадити, що робити або не робити із подразненням навколо шраму. Запис на огляд 095 585 74 78.

 16. доброго дня.
  хочу видалити татуювання.
  чи є у вас фото видалень(до і після)
  чи практикуєте це давно ?

  • Добрий день, Лілія! Так, ми видаляємо тату. Фото до і після можете переглянути за нашою сторінкою в фейсбуці //www.facebook.com/klinikabrass/posts/875214489246671. Практикуємо видалення татуювань і татуажу рік. Видалення татуювання – це не одномоментний процес, а цілий курс процедур, з перервами в 1 – 1,5 місяці після кожної процедури дії лазера на тату. В середньому видалення тату триває 6-8 процедур. Попередньо просто прийдіть на консультацію і поговоріть із лікарем. Консультація безкоштовна. Якщо Вас все влаштує – можна одразу і процедуру провести. Запис на консультацію 095 585 74 78.

  • Доброго дня, Валерія! Так, у нашій клініці ми робимо трихограму, вартість процедури становить 100 грн (разом із консультацією трихолога). Маємо можливість брати зразки на трихоскопію – дослідження волосини на вміст мікроелементів. Приходьте до нас на консультацію. Запис за телефоном клініки 095 585 74 78.

 17. Доброго дня, скажіть, будь ласка, у вас проводиться навчання за курсом косметології а якщо так, то яка ціна такого курсу? Дякую

  • Добрий день, Юлія! Так, ми проводимо навчання по спеціалізації “Класична косметологія”. Вартість курсу – 5500 грн. Детальніше можна дізнатись за номером 095 333 26 41.

 18. Доброго вечора. У мене вже як 15 років по тілу, а особливо на шиї пігментні плями. Їх якось можна забрати, вивести?

  • Добрий день, Лілія! Треба, щоб Вас оглянув лікар – він зможе визначити, що це за плями, і чи можна до них втручатись! Приходьте до нас на консультацію. Консультація – безкоштовна. Але діє попередній запис. Телефон клініки (095) 585-74-78. Сподіваємось, ми зможемо Вам допомогти!

 19. Доброго дня.
  Маю дві проблеми – купероз та розширені пори/постакне.
  Підкажіть, будь ласка, що краще зробити швидше – лікування від куперозу чи лазерне шліфування шкіри?
  І чи не може після лазерного шліфування знов утворитися купероз?

  • Доброго дня, Ірина. На жаль, не бачачи Вас, нам важко відповісти Вам дистанційно. Детальнішу інформацію Ви зможете отримати після огляду лікарем на консультації. Також лікар зможе відповісти на всі запитання, які Ви задали. Запис на консультацію за тел. 095 585 74 78.

 20. Добрий день! Чи проводять у Вас шліфовку рубців після опіків? Якщо проводять, то яким методом?

  • Добрий день, Христина! Так, ми проводимо лікування рубців, в тому числі і післяопікових. Існує кілька методик: ми проводимо лазерне фракційне шліфування та лазерне площинне шліфування рубців ербієвим Er:YAG лазером. Одночасно, для підсилення ефекту застосувують і ін’єкційне лікування рубця. Проте, більш детально і більш вичерпно Вам розкаже наш лікар. Консультації у нас безкоштовні, і Ви почуєте думку спеціаліста, який порадить, що найкраще в такому випадку.Так би було найкраще! Дуже сподіваємось, що ми зможемо Вам допомоти! Запис за телефоном клініки (095) 585-74-78.

  • Доброго дня, Оксано! Так, ми видаляємо родимки. Попередньо Вас обстежить хірург і ймовірно відправить на дерматоскопію. Після висновку дерматоскопії, ми зможемо видалити родимку, з подальшим гістологічним дослідженням. Більш детально радимо Вам поговорити із нашим хірургом на консультації. Консультація безкоштовна. Ви можете підійти у зручний для Вас час за попереднім записом (095) 585-74-78. Так би було найкраще! Дуже сподіваємось, що ми зможемо Вам допомоти!

 21. Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи робите Ви ін’єкційну процедуру біоревіталізації, але сам припарат у мене є. Якщо так, то скільки це буде коштувати? Дякую.

  • Добрий день, Людмила!Так, ми робимо процедуру біоревіталізації Назвіть, будь ласка, препарат та виробника. Ми попередньо узгоджуємо таку можливість з нашими лікарями. Ви можете те саме запитати, телефонуючи за номером (095) 585-74-78. Або є варіант спілкування на нашій офісіційній сторінці в фейсбук //www.facebook.com/klinikabrass/?ref=hl

  • Добрий день, Людмила!Треба, щоб спочатку Вас оглянули наші лікарі. Келоїдні рубці – особливий вид рубцевої тканини, і перш ніж визначити, чи можливе їх усунення чи корекція, Вам необхідний огляд лікарів. Наразі у нас крім лікаря-дерматолога є і лікар-хірург, вони б разом Вас оглянули. Ви можете підійти у зручний для Вас час за попереднім записом (095) 585-74-78. Так би було найкраще! Дуже сподіваємось, що ми зможемо Вам допомоти!

 22. Доброго дня, підскажіть будь-ласка скільки буде коштувати лазерне видалення червоних плям на одній щоці (ділянка шкіри 2*2см) після демодекозу?

  • Доброго, дня Тетяно! Так, ми видаляємо плями такого типу. Лезерне видалення плями коштуватиме 130 грн за 1 см кв. Радимо Вам прийти до нас на безкоштовну консультацію, лікар огляне шкіру і дасть грунтовну відповідь на Ваші питання. У нас діє попередній запис, тому ось телефон рецепції (095) 585-74-78. Дякуємо, що написали нам. Сподіваємось, ми Вам допоможемо!

 23. Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, скільки у вас коштує біоревіталізація обличчя? У ваших тарифах не знайшла. І ще підскажіть скільки процедур потрібно якщо робити це для профілактики і скільки часу займає одна процедура. Дякую.

  • Доброго дня, Наталіє! Вітаємо Вас на нашому ресурсі!
   Ми виконуємо процедуру біоревіталізації препаратом Hyalual (у прайсі зазначено як процедура редермалізації). Залежно від віку та від концентрації гіалуронової кислоти в препараті ціна коливатиметься від 1600 до 2950 грн. Для молодої шкіри (25-30 років) ціна на ін’єкцію препарату коштуватиме 1600 грн за процедуру. Курс для такого віку складеться з 3х процедур з інтервалом в 2 тижні між процедурами.Сама процедура триває 1,5 години.
   Для більш старшої шкіри – ціни трохи вищі і курс може складатись з 4х процедур.
   Радимо Вам прийти до нас на безкоштовну консультацію, лікар огляне шкіру і дасть грунтовну відповідь на Ваші питання. У нас діє попередній запис, тому ось телефон рецепції (095) 585-74-78. Дякуємо, що написали нам. Сподіваємось, ми Вам допоможемо!

 24. Скажіть, будьте ласкаві, чи можна жінці у вашій клініці видалити папілому з малої статевої губи? Який спеціаліст проводить таку операцію, яким методом і скільки це коштує? Чи потрібні додаткові консультації або аналізи? Дякую

  • Доброго дня. В медичному кабінеті БРАСС дана операція проводиться лише після огляду і консультації лікарем – дерматологом. На консультацію потрібно взяти з собою результати аналізів МРП або RW ( аналізи можна зробити в лабораторії Вашої поліклініки, або наприклад Синево чи Медекс ). Процедуру в нас проводить лікар-дерматолог, який спеціалізується на лазерному видаленні папілом та бородавок. Ціна процедури залежить від конкретного випадку ( 150-300 грн. ). Консультація – безкоштовна. Запис на прийом – за телефонами вказаними на сайті.

 25. Доброго дня! В мене дуже запущений стан шкіри обличчя (…Розширені пори.. вугровий висип… ранки від вугрів… Чи можна прийти на огляд без попереднього запису? І ще: чи можна детальніше дізнатись про ціни?

  • Доброго дня.
   Вибачте за нешвидку відповідь, деякі сервіси нашого веб-сайту ще не налагоджені.
   В будь-якому випадку потрібен попередній запис для того, щоб Ви не чекали доки лікар звільниться і зможе Вас прийняти.
   Консультація лікаря-косметолога безкоштовна. Всі ціни Ви можете дізнатися за телефонами, вказаними на сайті. З часом прайс-лист на наші послуги буде розміщений на нашому веб-сайті.

  • Доброго дня, Ольга.
   Вибачте за тривалий час між запитанням і відповіддю, ще не всі сервіси нашого сайту пройшли налаштування.
   Так, у нас є лікар-трихолог. Записатися на консультацію можна за телефонами, вказаними на веб-сайті.

 26. Вітаю! Яка вартість лазерного видалення бородавки? Що для цього потрібно? Чекаю відповіді…

  • Доброго дня, Ольга.
   Вибачте за тривалий час між запитанням і відповіддю, ще не всі сервіси нашого сайту пройшли налаштування.
   Вартість видалення бородавки: розміром до 5 мм – 50 грн., розміром до 20 мм – 100 грн.
   Вартість видалення групи бородавок на одній зоні:\
   – розміром до 5 мм – до 5 шт. – 120 грн, до 10 шт – 220 грн, більше 10 шт – 400 грн.
   – розміром до 20 мм – до 5 шт – 250 грн.
   Консультація з видалення бородавок – безкоштовна. Записатися на консультацію можна за телефонами, вказаними на веб-сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *