Blog Section

Додавайте відгуки або побажання щодо нашої роботи

Любі друзі!

Ми завжди будемо раді отримати зворотній зв’язок про нашу клініку, тому що хвилюємось про рівень обслуговування і розуміємо наскільки важливо, чи Ви задоволені нашими послугами. Саме тому ми завжди залишатимемося відкритими для ваших відгуків та критики.

Залишайте зворотній зв’язок, читайте та додавайте свої коментарі або задавайте питання, що вас цікавлять, на цій сторінці та на сторінках про наші послуги.

Зверніть увагу! Усі відгуки є індивідуальними, Ваші результати можуть відрізнятись.

Comments (35)

 1. Однозначно рекомендую!
  Клініка має високий рівень сервісу.
  Увага до деталей також вражає!
  Потрапив сюди по рекомендації і Вам рекомедую!

  • Дякуємо за Ваші позитивні враження та за високу оцінку сервісу нашої клініки. Нам дуже приємно.

 2. Доброго дня ! Вчора була на УЗД на виявлення вагітності у вашій клініці. Лікар – дуже привітна жінка , з радістю відповіла на всі питання та дуже добре пояснювала. Мені дуже сподобалося. Всім буду рекомендувати вашу клініку.

  • Марта, дякуємо Вам за Ваш відгук. Ми раді, що наш сервіс отримав таку оцінку. Приходьте до нас також на косметологічні процедури.

 3. Дуже задоволена роботою клініки, чудові фахівці знають свою роботу, чудово підібрали мені догляд за шкірою. Маючи досвід з іншими клініками рекомендую тільки Брасс.
  Ставлю 12+

 4. Збільшувала губи гіалуроновою кислотою у Юлі Іваніщак-Корчемлюк.Чудовий результат,дуже задоволена!!Юля-професіонал.Рекомендую!!

  • Ірина, дякуємо за те, написали відгук про нашу роботу. Нам приємно, що Ви задоволені результатами процедури. Будемо раді бачити Вас знову.

 5. Не спожобалось зовсім, персонал не привітний, лікар яка робила шугарінг не привітна нічого неговорила і непояснювала, так як я перший раз могла б хоть трішки розказати!! Процедуру зробила погано, синяки на обох ногах, зривала так наче я не людина а робот який не відчуває болі! Та щей незабрала залишки пасти! Кабінет не комфортний, місця мало до того щей грязно!!! Так що про яку дезінфекцію йде мова! Більше туди не піду в нікому ніколи не пораджу вашу клініку!!

  • Яна, дякуємо, що написали відгук про нашу клініку та про процедуру шугарингу, яку Ви в нас проходили. Нам приємно, що Ви вибрали нас як заклад, якому можна довірити проведення цієї процедури, і нам шкода, що у Вас залишилось таке враження про якість наших послуг. Нам шкода, що Вам зовсім не сподобався наш заклад.
   Щодо персоналу – ми багато зусиль прикладаємо для того, щоб персонал привітно та приязно спілкувався з відвідувачами. Однак в нас часто буває так, що в спеціалістів робочий день має щільний запис процедур – і тому, можливо, що якщо Ви проходили процедуру в вечірній час, спеціаліст міг бути просто втомленим. Просимо у Вас пробачення за те, що така поведінка спеціаліста створила негативний настрій.
   Аналізуючи Ваш відгук, керівництво клініки внесло зміни в роботу закладу – ми ще більше уваги тепер приділяємо як чистоті в кабінетах, так і дотримання вимог протоколів процедур шугарингу. І ми ще більше уваги приділяємо тому, щоб спілкування наших спеціалістів з відвідувачами тільки покращувало Ваше враження про хороший рівень обслуговування.
   Ще раз вибачте за те, що у Вас склалося негативне враження про наш заклад. Запрошуємо Вас пройти в нас процедуру шугарингу – для Вас ця процедура буде проведена за рахунок закладу. Ми будемо раді, коли Ваша думка про нашу клініку зміниться на позитивну.

 6. Робила контурну пластику губ в Христини,косметолог зробила все акуратно,без синьців,я дуже задоволена,рекомендую!!!

  • Оксана, дякуємо, що знайшли час написати відгук про нас. Ми раді, що Ви задоволені роботою наших спеціалістів. Приходьте до нас знову.

 7. Лікувався в Христини Володимирівни з приводу вугревої хвороби,був не в одного дерматолога в місті,відправила на обстеження виявили кліщ,пройшов лікування,я бачив ,що мені справді хотять допомогти!Повністю їй довіряю!Дякую Вам!

  • Віталій, дякуємо Вам за відгук. Приємно, що змогли допомогти Вам. Звертайтеся до нас при потребі.

 8. Нікому не раджу! Понабирали лікарів-недоучок з купленими дипломами!!! Гриник Христина наробила мені шрамів на 1/3 лиця… А їх чмошнік директор покриває її, мовляв, у мене нетипова реакція шкіри… 100 раз подумайте, перш ніж звертатися!!!

  • Доброго дня, Юля.
   Дякуємо за те, що написали відгук про нашу клініку та про лазерну процедуру – нам приємно, що в минулому Ви вибрали нас як клініку, якій можна довірити медичний догляд за обличчям. І ми дуже шкодуємо, що зараз у Вас склалося негативне враження про наше обслуговування. Ми розуміємо, що різна шкіра по різному реагує на лазерну процедуру, яку Ви у нас проходили – і побічні реакції іноді трапляються (ми кожного разу інформуємо про можливість появи певних побічних реакцій). При чому інтенсивність проявлення побічної реакції в значній мірі також залежить від Вашого догляду за місцем лазерної обробки саме після процедури. Зараз важко сказати, саме чому виникли ті наслідки, які Ви вказали у Вашому відгуку – в кожному разі нам шкода, що ми не знайшли порозуміння щодо усунення побічних реакцій.
   Щодо кваліфікації нашого персоналу – то в нашій клініці працюють лише працівники з повною медичною освітою за спеціальностями дерматологія, хірургія, терапія, дитяча дерматологія. Зважаючи на складність визначення того, що саме спричинило появу вказаних Вами побічних наслідків – не беремось стверджувати про причетність лікарських дипломів до ситуації, що склалася.
   Щодо реакції керівництва – нам шкода, що у Вас склалося таке враження про наше обслуговування. Насправді всі висловлені Вами керівнику клініки зауваження були обговорені із спеціалістом, який проводив Вам процедуру. В результаті були внесені зміни в протоколи процедур – для мінімізації ризику появи побічних реакцій шкіри.
   Прийміть, будь ласка, наші вибачення за враження, які у Вас склалися про фахівців та керівництво нашої клініки. Ми будемо раді виправити враження, яке склалося у Вас. Запрошуємо Вас скористатися нашими послугами та будемо раді бачити Вас нашим клієнтом.

 9. нещодавно Маряна Михайлівна повидаляла мені червоні судинки на носі лазером. Я ВРАЖЕНИЙ!!! і РЕЗУЛЬТАТОМ і ЯКІСТЮ роботи! ВЕЛИЧЕЗНЕ Дякую!!! сучасним технологіям і особисто Маряні Михайлівні за її Професіоналізм, Сердечність та Людяність!

 10. Так, враження таке що коментарі усі написані спеціально для самореклами, тут напевно немає відгуків дійсно клієнтів!

  • Дякуємо за те, що приділили час для написання відгуку. Ми відкриті до різних відгуків клієнтів – і ми публікуємо всі відгуки, які нам надходять. Якщо Ви маєте що нам написати – ми будемо раді отримати зворотній зв’язок про наш рівень обслуговування.

 11. Нещодавно звернулась у клініку Брасс із проблемою висипань на обличчі. Вирішила спробувати курс лікування, бо традиційні методи взагалі ніяк мене не радували. Пройшла курс із 9-ти процедур. Результат я побачила через два тижні. Все мені сподобалось, бо шкіра отримала здоровий вигляд, я собою більш задоволена. Дякую професіоналізму і розумінню лікарів клініки!

  • Мар’яна, дякуємо за схвальний відгук. Будемо раді бачити Вас у нас на консультаціях та процедурах.

 12. Відвідала процедуру по мезотерапії голови. Поцедуру проводила лікар Малик Мар’яна. Пройшла повний курс (10 процедур) за 2,5 місяці. Ефект від процедури – відновилась структура волосини, волосся стало пишнішим і швидше росте, а від коренів – волосся пружніше. Дякую лікарю та люб’язним адміністраторам Наталі та Оксані!

 13. була на ультразвуковій чистці обличчя у Мар”яни Михайлівни. Дуже сподобалось, бо процедуру провели якісно, безболісно та ефективно. Одразу очистились пори, шкіра виглядає свіжою. Лікар забрала міліуми, все без слідів. Я задоволена і гарно виглядаю.

  • Олександра, дякуємо за високу оцінку професійності нашого спеціаліста. Будемо раді бачити Вас знову.

 14. Дуже дякую за корисну та грунтовну консультацію дерматолога!
  Хороша продукція завжди матиме покупця і не одного. Лікарі дерматологи відповідально ставляться до своєї роботи, що по суті являється одним з основоположних факторів роботи. Ми, Ваші клієнти, очікуємо щоденної віддачі кожного працівника, яка буде носієм Вашого процвітання!

  • Джульєта, дякуємо за час, приділений для написання відгуку. Нам приємно, що Ви високо оцінюєте рівень нашого обслуговування. Приходьте до нас знову.

 15. Очень понравилась ультрозвуковая чистка лица! Кожа после одной процедуры очень чистая, черные точки на носе практически исчезли, к лицу очень приятно прикасаться, кожа мягкая и шелковистая. Обслуживание на выше уровне! Девочки профессионалы своего дела, вежливые и приветливые! Рекомендую!

  • Оксана, спасибо за хороший отзыв о нашей клинике. Будем рады видеть вас у нас на консультациях или процедурах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *