Гінекологія

Гінекологія (від грец. γυναίκα — «жінка» і λόγος — «вивчення») — галузь медицини, що вивчає захворювання характерні лише для жіночого організму і в першу чергу патологію жіночої репродуктивної системи.

Гінекологія тісно пов’язана із акушерством, що вивчає процеси в організму жінки під час вагітності.

Важливість статевої системи жінки важко переоцінити, оскільки найменші розлади в її функціонуванні, призводять до погіршення стану здоров’я жінки в цілому.

Лікарі – гінекологи лікують такі захворювання як

 • гінекологічні захворювання запального характеру;
 • гінекологічні захворювання ендокринного ґенезу;
 • гінекологічні захворювання внаслідок появи новоутворення;
 • порушення сексуальної функції;
 • ведення вагітності та пологів.

Симптоми при яких варто записатися на консультацію до лікаря – гінеколога

 • болі внизу живота;
 • порушення менструального циклу;
 • патологічні виділення з піхви;
 • будь–який дискомфорт в ділянці зовнішніх статевих органів (свербіж/печіння тощо);
 • поява новоутворень в ділянці зовнішніх статевих органів, висипань, бородавок тощо;
 • відсутність вагітності у жінок репродуктивного віку не зважаючи на регулярне статеве життя.

Проблеми, котрі вирішує лікар – гінеколог у клініці «БРАСС»

Переваги лікування гінекологічних захворювань у клініці «БРАСС»

 1. Професіоналізм. Лікарі – гінекологи нашої клініки проходять регулярні навчання та курси, відвідують конференції та тематичні з’їзди, з метою вдосконалення своїх знань та вмінь.
 2. Безпека. В клініці «БРАСС» дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту пацієнта та медичного персоналу.
 3. Відкритість до пацієнта. У нашій клініці Ви не лише отримаєте відповіді на поставлені Вами запитання, але і станете активним учасником вирішення проблеми з якою звернулися. Адже для гарного результату потрібне розуміння процесу.
 4. Багатофункціональність. Не покидаючи клініку Ви зможете проконсультуватися у наших спеціалістів, а саме: пластичного хірурга, проктолога, травматолога, дерматолога, косметолога, психолога. Оскільки в клініці проводять численні процедури по догляду за тілом та обличчям, Ви матимете нагоду скористатися ними. Дерматокосметологи клініки використовують якісну професійну косметику торгових марок CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics (Польща)Gerard’s (Італія)OBAGI Medical Products (США)Norel (Польща)Arkana (Польща), проконсультувавшись у них, Вам допоможуть підібрати косметику, котра підкреслить Вашу зовнішність.
 5. Відповідальність. Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання лікарями своєї роботи, але і повний супровід пацієнта. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур Вам буде надано комплексне вирішення проблеми з якою Ви звернулися до нас. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати лікування і мінімізувати ризики та ускладнення.
 6. Індивідуальний підхід. Лікар – гінеколог клініки, перш ніж призначити програму терапії, уважно вислухає Ваші побажання та запропонує оптимальний варіант лікування саме у Вашому випадку.

Велику увагу приділяє обстеженню та діагностиці – вони є основою для успішного лікування. Вважає, що основне в роботі – вилікувати пацієнта, призначаючи йому лише те, що насправді потрібно.

Детальнішу інформацію отримайте в адміністратора клініки «БРАСС» за телефоном (099) 524-79-69.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *