Blog Section

Курси косметолога “БРАСС. Здорова шкіра”

Курси косметолога “БРАСС. Здорова шкіра”

6 причин стати косметологом, пройшовши наші курси косметології:

 • Хороший косметолог завжди має роботу. Жінки завжди, відколи існує світ, хочуть бути красивими та впевненими в своїй зовнішності. А особливо в наш час, коли технології медицини дають можливість безпечно та ефективно усувати недоліки та покращувати стан шкіри і волосся.
 • Вас поважатимуть Ваші клієнти. Косметолог сприймається людьми подібно до психолога. Тільки психологу довіряють тривоги і негаразди внутрішнього світу, а косметологу довіряють звій зовнішній вигляд. І взагалі, в цих професіях, насправді багато спільного.
 • Вас рекомендуватимуть. Якщо Ви – хороший косметолог, про Вас говоритимуть і без спеціальної реклами.
 • Ви будете відомі. Думаю, Вам відомі або Ви знайомі з хорошими косметологами.
 • Ви завжди будете в курсі всіх новинок beauty-індустрії. Косметологія – це галузь медицини, яка найбільш швидко розвивається. І тому, Ви будете просто змушені відвідувати різноманітні курси, майстер класи, семінари. А це – подорожі та знайомства з новими людьми.
 • Ви будете отримувати задоволення від роботи. А ще – послуги хорошого косметолога коштують достатньо для того, щоб ця професія забезпечувала Вас суттєвим доходом.

Курси косметолога «БРАСС. Здорова шкіра» діють з початку 2016 року в м. Івано-Франківськ. Від моменту початку і дотепер щоденним завданням школи є передати практичні вміння учням від працюючих лікарів-косметологів. Зробити так, щоб кожен учень, незалежно від того рівня підготовки, з яким він прийшов, – після навчання міг (не боявся і мав достатньо знань і вмінь) робити косметологічні процедури клієнтам.

Для нас важливі одночасно дві складові навчання:

 • передати учню всю потрібну теоретичну базу;
 • навчити практично, «поставити руку», зробити так, щоб учень набув впевненості в своїх силах як початківець-косметолог.

І тільки після того, як учень здасть практичний і теоретичний екзамени на оцінку «добре» або «відмінно» – він зможе отримати сертифікат про закінчення курсів. Ми гордимося тим, що від початку існування школи в нас не було випадків, коли учні провалювали випускні тести. І, наскільки нам відомо, всі наші випускники працюють косметологами в Україні та за кордоном.

Перевагами курсів косметології від «БРАСС. Здорова шкіра» є:

 • Графік занять складається індивідуально з кожним учнем, що означає, що Ви можете скласти цей графік так, щоб заняття не порушували звичний для Вас розклад справ. Школа працює щоденно крім неділі з 9.00 до 21.00 в Івано-Франківську.
 • Більшість занять в школі є практичними, що означає, що Ви не тільки знатимете, як робиться та чи інша процедура, а вмітимете їх робити.
 • Всі викладачі школи – медики. А це значить, що Ви розумітимете, які зміни в організмі (шкірі) запускає та чи інша процедура і розумітимете можливі побічні наслідки косметологічних маніпуляцій.

Навчальні курси школи косметології «БРАСС. Здорова шкіра»:

Курс «Класична косметологія». Тривалість курсу – 45 годин занять в школі + 20 годин на самостійну підготовку вдома (в основному це 1-1,5 міс. навчання), з них 22 години теорії та 23 години практичних занять, 20 годин на опрацювання конспектів, які видаються учням на початку курсу.

В програму входить:

 • Теоретична частина: коротка історія розвитку косметології. Значення косметології в медицині. Основи анатомії та фізіології людини. Основи дерматовенерології, шкірні хвороби. Засоби та сировина в косметології. Санітарія та гігієна.
 • Екзамен з теоретичної частини курсу.
 • Практична частина курсу: класична косметологія. Пілінги. Маски. Масажі обличчя та волосистої частини голови. Депіляція воскова. Пірсинг. Апаратна косметологія. Комп’ютерна діагностика шкіри та волосся. Чистки. Фонофорез. Мікрострумова терапія обличчя. Електропорація. Алмазна мікродермабразія. Дарсонвалізація. Вакуумна терапія.
 • Лекція щодо маркетингу послуг косметолога. Обладнання кабінету. Апаратура для косметології.
 • Екзамен та вручення сертифікату.

Щодо моделей на практичну частину курсу: школа забезпечує моделями на процедури курсу, але іноді (рідко) трапляються випадки, що моделей може бути недостатньо. В зв’язку з цим ми завжди домовляємося з учнями про те, щоб вони ще на початку курсу готували собі моделей теж (чим більше моделей – тим краще для учня) – тоді у випадку, якщо ми не знайдемо модель на конкретний день – то процедура буде проведена на моделі учня.  Це є скоріше винятком з правила, але ми вважаємо за краще попередити про таку можливість. Кількість моделей та вимоги до моделей Ви можете дізнатися при обговоренні умов договору в нас в клініці.

Перед початком курсу кожен учень отримає план занять курсу, графік іспитів, конспект теоретичної частини (для самостійної підготовки), каталоги, розрахунки собівартостей, протоколи процедур – все те, що знадобиться під час навчання.

Навчальна програма побудована таким чином, щоб загальні теоретичні знання учень здобував, працюючи над конспектом самостійно, натомість на заняттях викладачі будуть давати ті роз’язнення та методики, яких немає в літературі, а також сучасні методики та підходи. Так зроблено для того, щоб ефект від навчання був максимальним – вдома Ви вчитимете загальну базу – а в клініці Вам даватимуть конкретні знання, яких важко знайти самостійно або ті, які потребують пояснення фахівцем. Під час занять Ви матимете можливість задавати викладачам школи будь-які питання, які виникли у Вас під час самостійних занять, та отримати відповіді на них.

Курс класичної косметології можуть пройти бажаючі, які не мають медичної освіти. Цей курс дасть Вам можливість реально почати працювати косметологом: робити чистки, маски, масажі, пілінги та інші неінвазивні процедури догляду за шкірою. При чому наше навчання побудовано так, що якщо Ви пройдете програму, то точно вмітимете робити косметологічні процедури.

Курс «Ін’єкційні методики в косметології». Тільки для бажаючих з медичною освітою.

 • Мезотерапія обличчя та волосистої частини голови. Мезороллер. Біоревіталізація.
 • Контурна пластика.
 • Плазмоліфтинг.
 • Мезонитки.
 • Ботокс.

Перевагою програми є те, що Ви можете пройти її як повністю, так і вибрати тільки ту частину, яка Вам потрібна, оплативши тільки вартість вибраної частини. Все навчання базується на практичних заняттях та «постановці руки».

В основному, в кожен з перелічених вище курсів входить робота з 8-ма моделями – наприклад, щодо навчання мезотерапії – це різні зони – волосся, обличчя, тіло. Моделями може забезпечити школа, але за бажанням учня – всі моделі можуть бути надані з його боку (учень може привести всі 8 моделей, якщо йому важко знайти аж 8 чоловік, то ми допоможемо – частину моделей можемо надати і ми).

Вартість препаратів, які колотимуться під час навчання, не входять у вартість навчальної програми. Препарат, який буде колотися, учень вибирає сам – препарат можна купити як і у нас, так і в будь-якому іншому спеціалізованому магазині. Якщо учень дуже хоче економити, то під час навчання можна колоти і фізрозчин – для постановки руки препарат не має значення, лише результату не буде (порівняно з препаратом косметологічним).

Тривалість курсу – в основному 3 дні (по 2-3 години) – один день теорії + 2 дні практики, хоча за бажанням конфігурація курсу може бути іншою (9 год). Видається сертифікат.

Щодо навчання контурній пластиці та ін’єкціям ботулотоксину – то тут принцип побудови курсу той самий. За бажанням учня, можна зменшити кількість моделей, так як ціна препаратів контурної пластики та ботоксу є значно вищою за ціну мезопрепаратів. Вартість препаратів, як і у випадку навчання мезотерапії, в ціну курсу не входить.

Курс «Лазерні методики в косметології». Тільки для бажаючих з медичною освітою.

 • Лазерне видалення судин.
 • Лазерне видалення бородавок та папілом.
 • Лазерне лікування грибка нігтів.
 • Лазерне лікування вугрової хвороби.
 • Лазерне омолодження.
 • Лазерне видалення пігментних плям.
 • Лазерне видалення тату.
 • Лазерне шліфування рубців та розтяжок.
 • Лазерне шліфування обличчя.

Як і з навчанням ін’єкціям, Ви можете пройти тільки частину навчання, яка Вам цікава.

Курс навчання воскової депіляції (курс депіляції воском). 

Тривалість – 6 навчальних годин (в середньому 3 дні). Теорія, “постановка руки”. Депіляція різних зон: пахові ділянки, ноги, зона бікіні, обличчя, сідниці, спина, руки. Робота з різними типами восків – касетний віск, теплий банковий віск, бразильський віск. Навчання проводиться на матеріалах школи. Також забезпечуємо моделями.

Навчання можуть пройти бажаючі без медичної освіти.

Курс навчання шугарингу (курс цукрової депіляції). 

Тривалість навчання – 6 навчальних годин (в середньому 3 дні). Теорія, “постановка руки”. Шугаринг різних зон: пахові ділянки, ноги, зона бікіні, обличчя, сідниці, спина, руки. Робота з різними цукровими пастами. Бандажна та ручна (мануальна) техніки. Навчання проходить на матеріалах школи. Учнями можуть бути не медики.

Курс навчання пірсингу. Для всіх бажаючих.

Тривалість навчання – 6 навчальних годин (3 дні). Теорія. Постановка руки – набуття практичних вмінь. Пірсинг вух. Пірсинг носа. Пірсинг брови. Пірсинг язика. Пірсинг пупка.

Щодо моделей, то враховуючи те, що школі важко знайти можелей на всі види пірсингу, тому перед початком занять ми звертаємося до учнів з тим, щоб вони приводили з собою моделей, бажаючих встановити той вид пірсингу, якому хоче навчитися учень. Якщо учень не має можливості привести з собою модель, ми знайдемо таку, однак це може зайняти певний час, внісши корективи в графік практичних занять. У випадку наявності моделей – графік може бути складений так, як зручно учневі.

Навчання проводить лікар-травматолог, майстер пірсингу.

Курс навчання кріохірургії та кріомасажу в дерматології та косметології.  Тільки для бажаючих з медичною освітою.

Тривалість навчання – 6 навчальних годин (2 дні). Теорія кріохірургії, холодагенти, правила використання рідкого азоту. Обладнання для кріохірургії. Методи кріодеструкції. Покази та протипокази. Практична частина: бородавки, папіломи, інші новоутвори шкіри. Кріомасаж обличчя та волосистої частини голови. Теорія та практика.

Чекаємо на Вас та будемо раді поділитися з Вами нашими знаннями та досвідом.

Школа працює щоденно крім неділі з 9.00 по 21.00. Набір груп класичної косметології – до 5-го числа кожного місяця. Всі інші види навчання – щоденно.

Ціни на навчання вказані в розділі ціни. Інформація за телефоном 095-585-74-78.

Наша група в соцмережах https://www.facebook.com/klinikabrass/

Comments (25)

 1. Школа косметології- чудова перспектива на майбутнє для спеціалістів. Тут працюють досвідчені викладачі і лікарі, знавці своєї справи, доступно подають теоретичні знання, а що саме головне- усе закріплюється на практиці. Рекомендую всім отримати чудові знання в справі косметології у клініці-школі Брасс.

  • Дякуємо за Ваш відгук, нам приємно, що Ви задоволені навчанням у нашій школі косметології. Бажаємо Вам успіхів і процвітання 🙂

 2. У клініці-школі косметології Брасс насамперед приємні та кваліфіковані спеціалісти, які знають свою справу. Навчаючись в школі косметології я отримала відмінні знання, познайомилася з чудовими лікарями, що і найбільше мені сподобалося. Якщо хтось вирішив піти в сферу косметології, то клініка Брасс надасть хороші знання та вміння. Один маленький мінус це тісні приміщення, хотілося щоб клініка була більш просторнішою.

 3. Я щаслива. Отримала сертифікат про те, що закінчила школу косметології “БРАСС”. Привітний персонал. Доступна і цікава подача інформації. Дякую!!!

 4. Дякую працівникам і викладачам клініки Брасс! Проходила курс класична косметологія, чим дуже задоволена. Дуже хороший старт для початку кар`єри, чудові викладачі і особливо керівник Станіслав.

  • Дякуємо. Дуже раді, що Вам сподобався наш курс. Успіхів та натхнення у новій професії.

 5. Проходила у клініці Брасс курси косметолога. Дуже задоволена, усі лікарі професіонали свого діла.

  • Дякуємо за гарний відгук, нам надзвичайно приємно, що Ви залишились задоволеними після проходження курсів у нашій клініці!

 6. Проходила курси класичної косметології, враження задовільні, викладачі гарно пояснюють весь матеріал, який входить в курс, інколи навіть більше. Зауваження : не завжди знала чітко, які процедури буде проведено на уроках та скільки часу займе урок, потрібно було перепитувати. Ціна за курси помірна, можу рекомендувати.

  • Дякуємо за Ваш відгук. Зауваження обов’язково приймемо до уваги та внесемо зміни до нашої навчальної програми.

 7. Задоволена школою і викладачами. В наявності є косметика, на якій вчать і яку можна купити. Клініку легко знайти навіть немісцевому – вона в самому центрі міста.
  Хочу відмітити приємне відношення адміністраторів і лікарів до учнів, чого не скажеш про інші школи косметології, в які я зверталася.
  Ціна не є високою,
  Як мені і обіцяли на початку курсів, після закінчення я можу спокійно робити процедури. Під час занять все показували доступно і зрозуміло – як маленькій дитині.
  Рекомендую.

  • Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку сервісу нашої клініки. Ми завжди Вам раді.

 8. Проходила навчання в клініці Брасс.
  Дуже задоволена навчанням. Все доступно і професіонально. Рекомендую!

 9. Дуже сподобалася практична частина, особливо коли навачала Христина Гриник і Юлія Швець.
  Косметологічні процедури я робила і до того, але після курсів покращила свої знання, додатково навчилася шугарингу і воскової депіляції.
  Рекомендую.

 10. Навчання сподобалося більше в практичный частині. На матеріалах не економлять – надають дійсно свої робочі матеріали. Консультації професійні.
  Адміністратори – доброзичливі.
  З мінусів – дехто з викладачів школи пришвидшував навчання, економлячи собі час – тому частина уроків була пройдена не повністю (наприклад, депіляції та прокол вушок діткам). Хотілося би більше уваги до всіх процедур, а не до вибраних.
  Добре, що тут є можливість на місці закупити ті матеріали, якими ми і вчилися. Є відкритість інформації та стосунків.
  Завдяти практичним урокам я навчилася робити ті процедури – і апаратні, і ручні, які перераховані в навчальному плані.

  • Дякуємо за Ваш відгук щодо навчання у нашій школі. Ваші зауваження дуже важливі для нас, ми обов’язково приймемо їх до уваги та внесемо корективи у нашу навчальну програму. Дякуємо.

 11. Всім привіт!
  Проходила я навчання на базі клініки БРАСС!
  Враження однозначно позитивні!!!
  Навчання проходить в дружній атмосфері , все доступно і зрозуміло, викладачі професіонали своєї справи!
  Багато практики, вчать те, що потрібно на практиці
  Величезних + у тому, що немає нав’язування “саме тих препаратів” , майбутній косметолог сам обирає з чим працювати!
  Окрема подяка директору Станіславу та моїй улюбленій викладачу Юлі!!! Ви – супер!

 12. Клініка Брасс дала мені чудовий старт, щоб стати Косметологом. Курси цікаві, динамічні, все викладають по суті. Багато практики.
  Косметологія – це постійне удосконалення знань та навиків. Постійні семінари, та курси!
  Але якщо ви вирішили стати Косметологом то клініка Брасс чудовий вибір. Де вам по максимуму дадуть знань і практики

 13. Я навчалася на косметолога в цій клініці ! Дуже задоволена навчанням !
  Тут дійсно працюють професіонали , в яких можна перейняти досвід ! Окрема подяка Станіславові !Після навчання про вас не забудуть ,допоможуть підібрати професійну косметику для вашого кабінету !))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *