Blog Section

Мезоботокс. Що це?

Мезоботокс. Що це?

Як домовитися з власним тілом про вічну красу і вічну молодость?

Це питання актуальне не тільки для прекрасної половини людства. На щастя, сьогодні існує велика кількість різних методів, які допомагають боротися з першими ознаками старіння шкіри. І якщо є чудодійні засоби — «ін’єкції краси», то немає необхідності вдаватися до послуг пластичних хірургів. Поряд з контурною пластикою, ін’єкціями ботулотоксину мезотерапія  займає почесне місце в естетичній медицині.

Вони такі різні, і все-таки вони разом. Коли мезотерапія і токсин ботулізму можуть виступати партнерами? І в чому користь їх співдружності? Внесемо ясність в ці питання.

Мезоботокс — це спеціальна техніка, яка має у складі дві естетичні процедури — мезотерапію і ін’єкції ботулотоксину. Мезотерапія — це процедура, що поліпшує трофіку (харчування) тканин, прискорює метаболізм і запускає процеси регенерації. Завдання ін’єкцій ботокса в медичній естетиці – зовнішня корекція вікових змін. Зона відповідальності токсину ботулізму — усунення виключно мімічних зморшок. Дві ці технології працюють з різною дією, але мета у них одна — видиме омолодження шкіри, і, як показує практика, методики успішно доповнюють одна одну.

Мезоботокс — можна легше?

Говорячи про мезоботокс, фахівці мають на увазі інтрадермально, тобто внутрішньошкірне (по аналогії з голковою мезотерапією) введення ботулотоксину типу А, в той час як традиційні (власне, ботокс) ін’єкції препарату вводять внутрішньом’язово. Однак було б неправильно вважати, що при поверхневих ін’єкціях нейротоксин залишається в шкірі, так і не проникаючи в м’яз. Просто речовина досягає своєї глибшої мішені не відразу, а поступово, шляхом дифузного надходження. Також, не варто думати, що в ході процедури мезоботоксу завжди використовують меншу кількість токсину ботулізму, ніж при традиційному введенні. Множинні поверхневі ін’єкції в сумарному вираженні можуть зрівнятися з об’ємом препарату BOTOX, введеного більш поширеним внутрішньом’язовим способом.

При мезоботоксі пом’якшення ін’єкційної дії досягається не тільки за рахунок мезотерапевтичної техніки введення (мало-рідко-точно), але і завдяки меншій концентрації препарату в ін’єкціях — ботулотоксин попередньо розводять. Середовищем для розведення ботокса може бути тільки фізіологічний розчин хлориду натрію.

Мезоботокс – кому це треба?

Мезоботокс застосовують, коли внутрішньом’язове введення ботулотоксину протипоказано. Наприклад, в разі вираженого гравітаційного птозу м’яких тканин тривала релаксація і без того розслаблених м’язів тільки посилить проблему. Застій лімфи і набряклість також входять в групу протипоказань до традиційного ботоксу. Правда, і мезоботокс в даній ситуації призначають з обережністю.

Мезотехніка краща для корекції делікатних зон — периорбітальної і периоральної областях, чола. Внутрішньошкірні ін’єкції ботулотоксину також ефективні при дрібнозморшкуватому типі старіння. Однак , що ботокс і мезоботокс — взаємодоповнюючі техніки, які часто використовують спільно. Один спосіб введення препарату працює на глибоких ділянках, інший – на більш поверхневих.

Які особливості має відновлювальний період?

У перший час після процедури може спостерігатися почервоніння шкіри і інші сліди від ін’єкцій, однак  це проходять вже через 2-3 дні. Розгладження зморшок відбувається через 7-14 днів, тому що введений препарат впливає на м’язи поступово.

 Під час відновлення потрібно дотримуватися загальних обмежень: відмовитися від прийому антибіотиків і деяких інших ліків, обумовлених лікарем, уникати сильних фізичних навантажень, не вживайти алкоголь.

Не займайтесь самолікуванням,звертайтесь до лікаря. Статтю підготувала лікар-косметог Гриник Христина.

Ми завжди раді Вас бачити у нашому медичному закладі. Клініка знаходиться в м. Івано-франківськ, вул.Січових Стрільців 28 (будинок глухонімих, 2 поверх).

Детальну інформацію отримайте в адміністратора клініки “БРАСС”. Тел. (095) 585-74-78

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *