Наближення стану зовнішності клієнта до бажаного

За час роботи клініки косметології «БРАСС» ми зіштовхувалися з дуже різними запитами клієнтів, які до нас звертаються. І часто бувало так, що людина, яка до нас звернулася, орієнтуючись на сучасні ідеали краси, хоче нереальних змін.

Іноді не те, щоб нереальних, а – непотрібних. Або таких, які прямо та істотно шкодитимуть її здоров’ю. Маючи соціальну відповідальність, нашим завданням є донести до клієнта всі вигоди та недоліки, які будуть мати місце при досягненні певних результатів. Особливо про можливі наслідки оперативних втручань, необдуманих радикальних косметологічних апаратних або лазерних процедур. Ми намагаємося разом із клієнтом знайти компроміс між користю бажаного результату та ризиком появи негативних наслідків.

Маючи досвід в медичній косметології, ми можемо порівнювати рівень задоволеності клієнтів до і після досягнення ними змін зовнішності. І ми завжди намагаємося переконати клієнта в тому, щоб обиралися лише здорові та фізіологічні шляхи покращення якості життя через покращення зовнішності.

Адже для того, щоб відчувати себе щасливим і впевненим, часто достатньо пропрацювати з психологічними комплексами людини замість проводити певні (необдумані і недоцільні) оперативні втручання. Або природнім способом досягати змін пропорцій тіла замість того, щоб робити це радикально і з можливими ризиками.

Тому клініка косметології «БРАСС» своїм приорітетом має збереження людського здоров’я і при цьому покращення якості життя. Якщо ці цілі сумісні з тими змінами, які клієнт хоче зробити – ми допомагатимемо йому всіма можливими засобами.

Якщо ні – то ми обов’язково рекомендуватимемо йому такі шляхи покращення впевненості в своїй зовнішності, які не шкодять здоров’ю і покращують його задоволеність життям.

Перевагами клініки косметології «БРАСС» є:

  • анонімність – ми не розголошуємо інформації, яка стосується того, хто є нашим клієнтом і які процедури він тут проходив;
  • фахові спеціалісти різних медичних спеціалізацій, які утворюють консиліум.

Comments (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *