Blog Section

Новинка! Безін’єкційна біоревіталізація!

Новинка! Безін’єкційна біоревіталізація!

Часто страх ін’єкційних процедур заважає зробити найбільш ефективну процедуру-біоревіталізацію (ін’єкційну омолоджуючу процедуру), але вихід є, саме пілінг МСА35-екфоліація і біоревіталізація в одній процедурі, це новітня розробка іспанської лабораторії.

Потужна біоревіталізація за допомогою пілінгу, з інтенсивним впливом на шкіру, дозволяє зменшити вікові прояви і мімічні зморшки.

Покази до процедури

  • зниження тонусу шкіри обличчя, шиї, області декольте.
  • дрябла і атонічна шкіра;
  • мімічні зморшки;
  • доповнення до лікування гіперпігментації;
  • загальна біоревіталізація шкіри.

МСА 35 від Innoaesthetics — поверхнево-серединний пілінг, який прийшов на заміну іншим відомим пілінгам і  відрізняється від них більшою безпекою і меншим періодом відновлення при збереженні виключної ефективності.

У складі пілінгу МСА 35

Монохлороцтова кислота (35%) — запускає процеси інтенсивної ревіталізації та реструктуризації шкіри, не викликаючи при цьому грубого кератолітичну дії і не потребує тривалої реабілітації. Це робить процедуру менш травматичною і мінімізує неприємні відчуття.

Арбутин (10%) — відповідає за боротьбу з гіперпігментацією і освітлення шкіри. Як найбільш безпечний, рослинний аналог гидрохинона, арбутин пригнічує тирозиназу, нормалізує біосинтез меланіну і попереджає подальші порушення цього процесу.

Саліцилова кислота (7%) — володіє відлущуючою дією, стимулює оновлення клітин шкіри, забезпечуючи довготривалий результат, а також вирівнює шкірний рельєф. Зменшує гіперкератоз не тільки на поверхні шкіри, але і в гирлах фолікулів, поліпшуючи відтік шкірного сала.

Гіалуронова кислота — забезпечує глибоке зволоження тканин, сприяє зменшенню глибини зморшок, повертає гладкість і пружність шкіри.

Магнію глюконат — найважливіших мікроелементний компонент, який бере участь в клітинному енергетичному циклі (виробництві АТФ).

МСА 35 — це унікальний препарат для лікування інволюційних змін шкіри. Низька молекулярна маса дозволяє пілінгу легко проникати в глибокі шари шкіри, ефективно стимулювати роботу фібробластів і запускати процес неоколлагенезу. Пілінг нормалізує стан епідермального бар’єру, покращує показники корнеометріі і зволоженості шкіри, збільшує індекс ефективності мікроциркуляції. Епідерміс стає більш однорідним, структура дерми стає більш щільною.

Необхідний курс складається з 3-4 процедур 1 раз на два тижні.

Статтю підготувала лікар косметолог Гриник Христина.

Не займайтесь самолікуванням,звертайтесь до лікаря.

Ми завжди раді Вас бачити у нашому медичному закладі. Клініка знаходиться в м. Івано-франківськ, вул. Січових Стрільців 28 (будинок глухонімих, 2 поверх).

Детальну інформацію отримайте в адміністратора клініки “БРАСС”. Тел. (095) 585-74-78

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *