Пластична хірургія

Пластична хірургія

Пластична хірургія — галузь медицини, завданням якої є радикальне усунення будь-яких вроджених чи набутих фізичних вад та естетичних недосконалостей. Головною ціллю пластичної хірургії є не лише відновлення зовнішності пацієнта а, в першу чергу, повернення душевної рівноваги та впевненості в собі.

Помітні вади зовнішності часто супроводжуються глибокими депресивними станами, зменшеною соціальною активністю та проблемами в особистому житті. Пластична хірургія в даному випадку є єдиним вирішенням цих проблем.

Оскільки пластична операція є радикальним методом лікування, у пацієнта може бути виявлено ряд протипоказів до її проведення. Пластичні хірурги клініки «БРАСС» перед тим, як проводити будь-яке втручання, детально оглядають пацієнта, збирають анамнез (відомості про перенесені захворювання, непереносимість ліків) при потребі призначають додаткові обстеження з метою мінімізації післяопераційних ризиків та ускладнень. Якщо в процесі обстеження буде виявлено проти покази до операції, лікарі нашої клініки запропонують Вам альтернативні методи вирішення проблеми.

Види пластичної хірургії.

Реконструктивна хірургія — пластична операція, що усуває вади, котрі погіршують життя та здоров’я пацієнта. Реконструктивна хірургія вирішує такі проблеми:

 • вроджені аномалії лицевого відділу черепа;
 • післяопікові та післяопераційні рубці;
 • щелепні деформації;
 • порушення лицевої симетрії.

Естетична хірургія — пластична операція, спрямована на усунення вікових змін на обличчі та тілі, а також відновлення пропорцій тіла, корекцію фігури. З допомогою естетичної хірургії можна позбутися таких проблем:

 • виражені зморшки, які не підлягають корекції з допомогою інших методів омолодження;
 • носо-губні складки;
 • набряки під очима;
 • друге підборіддя;
 • складки в ділянці живота;
 • нерівномірність жирових відкладень на тілі.

Види пластичних операцій в клініці “БРАСС”:

Приорітетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Протипокази до пластичних операцій

 • захворювання серцево-судинної системи в стані декомпенсації;
 • цукровий діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • захворювання органів кровотворення із схильністю до кровоточивості;
 • важкі психічні розлади;
 • гнійні інфекції;
 • будь-які гострі стани, що супроводжуються підвищенням температури вищої за 38С°.

Переваги пластичної хірургії в клініці «БРАСС»

 1. Безпека.У нас працюють висококваліфіковані хірурги із багаторічним досвідом роботи.
 2. Індивідуальний підхід. Перед проведенням операції лікарі клініки уважно вислухають Ваші побажання щодо бажаного результату втручання та запропонують оптимальний вид та обсяг операції саме для Вашого випадку.
 3. Дотримання всіх правил асептики та антисептики. Звернувшись у клініку «БРАСС», Ви можете бути впевненими у стерильності та чистоті наших приміщень, обладнання, витратних матеріалів та інструментів.
 4. Безболісність. Завдяки професіоналам з анестезіологічного забезпечення операція та післяопераційний період пройдуть максимально легко та безболісно.
 5. Робота на результат. Хірурги клініки проведуть операцію на високому рівні і виправдають Ваші сподівання, а результати матимуть довготривалий ефект.
 6. Комплексний підхід. Післяопераційні консультації фахівців.
 7. Анонімність. Наші лікарі дотримуються всіх чинних вимог і правил конфіденційності і та нерозголошення інформації.
 8. Ми не рекомендуємо операцій у випадках, коли вона не дасть очікуваного ефекту.
 9. Якщо ситуація, з якою Ви звернулися до нас, не може бути вирішена нами, ми обов’язково порекомендуємо заклад, який може проблему вирішити.

В клініці «БРАСС» Ви зможете провести не лише корекцію зовнішності, а також проконсультуватися у лікарів дерматокосметологів, вони допоможуть обрати процедури догляду за обличчям та тілом, котрі надовго зберігатимуть результати операції. В клініці використовується високоякісна професійна косметика:  CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics (Польща)Gerard’s (Італія)OBAGI Medical Products (США)Norel (Польща), Arkana (Польща), яку Вам допоможе підібрати лікар-косметолог.

При потребі Ви зможете проконсультуватися у наших спеціалістів: гінеколог, уролог, ортопед-травматолог, лікар ультразвукової діагностики, дитячий дерматолог, косметолог.

Детальнішу інформацію про пластичну хірургію в Івано-Франківську Ви можете отримати, зателефонувавши в клініку «БРАСС» (099) 524-79-69.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *