Шліфування рубців та розтяжок

Рубець – кінцевий етап загоєння глибоких дефектів шкіри чи слизової оболонки, які спричинила дія фізичних (порізи, розриви, хірургічні розрізи), хімічних (опіки їдкими речовинами), біологічних (висип з руйнуванням глибоких шарів шкіри, що заподіяли різні мікроорганізми, найпростіші, гельмінти, тощо) чинників, що обумовлюють розвиток рубцевої тканини на місці дефекту.

Рубці постакне частіше всього є наслідком важкої форми вугрової хвороби і зустрічаються у близько 30% людей, що перехворіли акне. В основі цього явища є те, що організм заміщує зруйновані акне місця шкіри сполучною тканиною, яка є твердішою за навколишню ділянку. Рубці не зникають самостійно і потребують спеціальної терапії.

Терапія рубців – це комплекс процедур, який розробляється індивідуально для кожного пацієнта і залежить від виду, розміру, площі ураження, а також, індивідуальних особливостей шкіри. У сучасній дерматокосметології застосовуються такі методи терапії рубців:

  • хімічний пілінг;
  • лазерне шліфування;
  • дермабразія;
  • хірургічне лікування.

Хімічний пілінг. Пілінг фруктовими кислотами та пілінг гліколевою кислотою (поверхневий пілінг)

Фруктові кислоти містяться в зелених яблуках, цитрусових, гіркому мигдалі, меді, вині, кислому молоці. Їхня дія полягає в розщепленні білків, що з’єднують омертвілі клітини шкіри. При цьому відбувається м’яке відлущування старих клітин, і шкіра оновлюється.

Пілінг фруктовими кислотами та пілінг гліколевою кислотою допоможе позбутися тільки від неглибоких і нечисленних рубців (постакне).

Після пілінгу відчувається легке поколювання, локальне тепло. Процедура анітрохи не заважає повсякденному життю, оскільки не залишає видимих слідів на шкірі. Може спостерігатися лущення шкіри (нормальне фізіологічне явище), яке проходить за декілька днів.

Лазерне шліфування рубців

Принцип лазерної шліфовки полягає у видаленні відмерлих клітин шляхом їх випаровування під дією лазерного променя. Цей метод сучасної косметології дозволяє позбутися естетичних дефектів і стимулює процеси природної регенерації шкіри.

Головною перевагою лазерної шліфовки перед хімічним пілінгом є можливість точно дозувати лазерний потік, регулюючи інтенсивність і глибину впливу.

В клініці косметології «БРАСС. Здорова шкіра» використовується ербієвий Er:YAG лазер для шліфування рубців (постакне). В порівнянні з іншими типами лазерів, ербієвий характеризується дуже точною і безпечною дією на шкіру. Крім випаровування рубцевих клітин, лазер також стимулює синтез колагенових волокон, що сприяє згладжуванню нерівностей шкіри.

Особливої уваги заслуговує технологія фракційного фототермолізу – вплив на шкіру надтонкими променями лазера, що веде до розгладження та відновлення шкіри в місцях впливу. Таким методом можна обробляти рубці (постакне) не тільки на обличчі, але й на інших частинах тіла, наприклад на спині, сідницях (це у жінок часто є проблемною зоною).

Процедура шліфування ербіевим (площинним і фракційним) лазером проводиться під місцевою анестезією.

Реабілітаційний період. Після застосування ербіевого лазера набряклість протримається до кількох днів, а почервоніння і кірки можуть спостерігатися кілька тижнів. Як і після пілінгу, шкіру слід захищати від різких перепадів температур, користуватися сонцезахисними кремами.

Алмазна дермабразія

Алмазна дермабразія – метод, при якому відбувається шліфування шкіри шляхом зняття рогового шару механічно. Дермабразія проводиться за допомогою спеціальної абразивної насадки, яка ковзає по її поверхні, делікатно видаляючи зроговілі частинки. Комплекс з декількох процедур мікродермабразії ефективно видаляє неглибокі рубці (постакне). Крім того, дермабразія сприяє підвищенню тонусу шкіри, робить її поверхню гладкою і оксамитовою.

За тиждень до процедури мікродермабразії слід припинити використання кремів з вмістом ретинолу, саліцилової або гліколевої кислот.

Реабілітаційний період. Після процедури шкіра має рожевуватий колір, який поступово вирівнюється через 3-5 днів. Протягом трьох тижнів після процедури слід уникати прямої дії сонячних променів, відмовитися від відвідування лазні та сауни. Слід звернути увагу і на косметику: нова шкіра дуже чутлива і може з’явитися алергічна реакція.

І все-таки, найкращий спосіб лікування рубців (постакне) – це профілактика акне та його правильне лікування. Намагайтеся стежити за станом шкіри і вчасно звертатися до фахівців.

Переваги шліфування рубців та розтяжок в клініці «БРАСС. Здорова шкіра»:

– ефективність;

– безпечніcть процедур;

– кваліфікованість медичного персоналу;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Детальнішу інформацію можна отримати, подзвонивши консультанту клініки за телефоном 095 585 74 78, або залишивши запит на сайті тут.

Фото до і після:

polish-postacne_1

Фото до та після лазерного шліфування постакне