Blog Section

Привітання з четвертою річницею клініки “БРАСС. Здорова шкіра”

Час йде настільки швидко, що інколи важко не те щоб встигати за ним, а й просто помічати і оцінювати ті зміни, які він приносить.

Попередній рік був багатим на зміни. В ньому було зроблено багато кроків. Вдалих і не зовсім вдалих. Скачкоподібних проривів і поступових маленьких зрушень. Кроків, які вимагали від усієї нашої команди багато потрачених зусиль – і зусиль для творчості, і зусиль для щоденного виконання свого обов’язку. Зусиль для того, щоб кожного дня ми разом з Вами ставали кращими. Ставали більш фаховими. Ставали більш корисними. Ставали готовими до вирішення ще більш складних завдань.

Цього року було відкрито відділення жіночого здоров’я «БРАСС. Здорова шкіра» – кабінет ультразвукової діагностики та гінекологічний кабінет, створені для того, щоб комплексно вирішувати завдання омолодження та покращення здоров’я наших клієнтів. Також відкрито новий напрямок – ортопед-травматологія – для здоров’я Ваших суглобів та для свободи Вашого руху.

Започатковано соціальний проект «Цінуй життя», де кожен, хто має якусь проблему зовнішності, може безкоштовно проконсультуватися з кожним з наших фахівців щодо того, як її вирішити.

Проведено зйомки телевізійного проекту «Нове обличчя з БРАСС – 2017», де впродовж трьох місяців ми перевтілювали двох чарівних його учасниць. Проведено зйомки та підготовано до ефіру на телебаченні проект «Нове обличчя з БРАСС – 2018», трансляція якого почнеться вже скоро.

В рамках Всеукраїнського дня боротьби з меланомою в квітні цього року нами проведено масштабну акцію з обстеження мешканців та гостей міста на предмет злоякісних новоутворень шкіри – нами було обстежено більше 1500 людей, виявлено понад 20 підозр на онкологію та спрямовано в онкологічний диспансер.

Спільно з департаментом соціальної політики Івано-Франківського міського виконавчого комітету розроблено програму пільг для учасників програми «Карта Івано-Франківця». Передбачено спеціальні умови надання медичної допомоги соціально незахищеним людям – мешканцям Івано-Франківська та області.

Відкрито відділення пластичної хірургії та успішно проведено першу пластичну операцію.

Я дякую всім людям, які своєю працею дали можливість цим крокам відбутися. Дякую всім теперішнім співробітникам клініки «БРАСС. Здорова шкіра» за те, що вони щоденною працею створюють зміни довкола себе – зміни до кращого. Дякую всім тим людям, які в минулому долучалися до діяльності нашого закладу – без ним ми не мали б тих можливостей, які маємо зараз. Дякую всім клієнтам, і теперішнім, і тим, що були ними в минулому – за те, що Ви даєте нам відчуття того, що ми є корисні для Вас. За Ваші відгуки, які спонукають нас ставати кращими. І за те, що коли ми бачимо, що завдяки нам Ви стаєте більш щасливими (а це і є нашою метою) – ми відчуваємо, що ми і наша робота є потрібною.

Щиро Ваш, Станіслав Онищук, директор клініки «БРАСС. Здорова шкіра»

IMG_6924

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *