Blog Section

Проект «Цінуй життя. Дбай про себе» клініки «БРАСС»

Проект «Цінуй життя. Дбай про себе» клініки «БРАСС»

Гаслом клініки «БРАСС» є слова: «Якщо ви маєте будь-яку проблему зовнішності — ми вирішимо її за доступну ціну або порадимо, де і хто вашу проблему вирішить».

Мабуть, кожному знайоме відчуття, коли навіть незначний косметичний дефект додає невпевненості. Чи звичайнісінький прищик, що раптово з’явився на обличчі, герпес на губі, чи навіть забинтована з якоїсь причини долоня.

І здається, що всі навколо одразу цю особливість помічають. Тоді хочеться зробити будь-що, аби цієї проблеми позбутися. Щоб знову бачити себе в дзеркалі нормальним. Для когось «нормальним» означає молодим, для когось — привабливим, для когось — упевненим у собі. І добре, коли проблема є такою, як описано вище: прищик, герпес чи забинтована рука. А якщо ситуація складніша, яка не мине сама по собі, або людина не знає, до якого лікаря звернутися для лікування чи корекції?

Те саме може стосуватися фізичного самопочуття. Наприклад, біль у суглобах, утомлюваність ніг чи свербіж певних ділянок шкіри або слизових оболонок. Наче і нічого серйозного чи такого, що загрожувало б життю, але дискомфорт від цих проблем суттєво впливає на настрій та на відчуття повноцінності життя.

Суть соціальної програми клініки косметології «БРАСС» «Цінуй життя. Дбай про себе» полягає в тому, що один раз на місяць збирається консиліум усіх лікарів клініки для відкритого консультування. Терапевт, дерматолог, трихолог, хірург, судинний хірург, гінеколог, лікар УЗД, венеролог, ортопед-травматолог, косметолог і психолог приймають усіх, хто бажає покращити самопочуття або усунути будь-які проблеми зовнішності.

Рисунок – команда клініки «БРАСС»

Програма передбачає безкоштовну консультацію щодо усунення проблем. Для клієнта це означає, що він отримає відповідь на запитання, чи можливо усунути недолік, тобто те, що викликає незадоволення своєю зовнішністю або станом здоров’я. А також дізнається, яка тривалість, складність і вартість лікування. Якщо пацієнтові не зможуть допомогти в клініці, то обов’язково порекомендують місце і фахівців, які такими проблемами займаються. Консультації — анонімні. Лікарський прийом побудовано так, що під час нього клієнт спілкується тільки з одним лікарем-координатором, який аналізує проблему, з якою клієнт звернувся, і скеровує до лікаря вузької спеціалізації. Таким чином за один візит клієнт отримує консультацію декількох спеціалістів щодо  індивідуального випадку. При цьому спілкується з кожним лікарем окремо, тому немає фактору незручності, як у випадку, коли про проблему треба говорити одночасно групі лікарів.

Список проблем — від незрозумілих утворень на шкірі до неприємних запахів тіла, порушень естетики статевих органів, порушень пропорцій обличчя, вроджених вад, проблем з ростом або відсутністю волосся, естетикою кистей рук тощо. Також можна звернутися в разі поганого самопочуття, наприклад, швидкої втомлюваності, болі в суглобах, інших болей або дискомфортних відчуттів. Повний список проблем можна знайти на сайті www.brass.if.ua.

Для того, щоб безкоштовно пройти описану консультацію, достатньо надіслати онлайн-заявку на сайті www.brass.if.ua або зателефонувати адміністратору клініки «БРАСС» за телефоном: (095) 585 74 78, повідомивши про те, що ви хочете записатися на консультацію за програмою «Цінуй життя». Консультації анонімні.

У серпні 2019 року консультація лікарів у рамках проекту «Цінуй життя. Дбай про себе» вперше відбудеться у відкритому міському просторі. Лікарі вестимуть прийом охочих у спеціальному наметі, встановленому на центральній площі міста. Як і в умовах клініки, якість консультацій та повна анонімність прийому будуть забезпечені. Детальний час та місце проведення уточнюйте на сайті www.brass.if.ua або в пресі.

Проект клініки «БРАСС» «Цінуй життя» — це можливість для кожного отримати консультації щодо вирішення медичних проблем: шкіри, жіночого та чоловічого здоров’я, опорно-рухового апарату, волосся, нігтів, судин, пропорцій тіла та інших незручних проблем, які вас турбують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *