Програма "Нове обличчя"

Нове обличчя damaНОВЕ ОБЛИЧЧЯ З “БРАСС”

Вітаємо всіх клієнтів та партнерів із третьою річницею клініки косметології «БРАСС. Здорова шкіра».

З нагоди цієї дати ми підготували для Вас сюрприз – програму «Нове обличчя з «БРАСС».

Що це таке?

3 04.09.2017 року клініка косметології починає програму «Нове обличчя з «БРАСС» – можливість реалізувати свою мрію тим, хто хоче радикально оновити свою зовнішність.

Впродовж чотирьох місяців (з вересня по грудень 2017 року) команда фахівців (лікарі-косметологи, стиліст та імідж-мейкер) беруть на себе завдання радикального омолодження та покращення іміджу трьох учасниць – бажаючих покращити якість свого вигляду та впевненості у своїй зовнішності.

Для тих, хто пройде кастинг, участь у програмі (і всі заходи та процедури в рамках програми) – безкоштовні за умови згоди на фіксування змін за допомогою фото та відео зйомки.

Програма триватиме з 15.09.2017 р. по 20.12.2017 р

Кастинги відбуватимуться 04.09 і 11.09.2017 р.

Вимоги до кандидатів:

- жінки віком від 40 років;

- відсутність постійного косметолога;

- бажання змінити якість свого зовнішнього вигляду і іміджу.

Програма проводиться для того, щоб показати можливості сучасної косметології клініки «БРАСС. Здорова шкіра» для покращення зовнішності та впевненості в собі.

Для чого це Ва Якщо Ви хочете істотно покращити свою зовнішність, усунути недоліки чи просто стати впевненою в своїй привабливості – ми зробимо це для Вас.

Приходьте на кастинги програми «Нове обличчя з БРАСС», які відбудуться 04.09.2017 р. о 18.00 та 11.09.2017 р. о 18.00 в клініку косметології «БРАСС. Здорова шкіра» за адресою:

м. Івано-Франківськ, вул. С.Стрільців 28, ІІ поверх.

Реєстрація за телефоном 095 585 74 78.

Партнер:

logo alliance

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>