Лікування вугрів (лікування акне)

Лікування вугрів (лікування акне)

Що таке акне або вугрі, прищі? Захворювання сальних залоз виникають в результаті закупорки сального каналу. Це пов’язано з підвищенням вироблення шкірного сала, при цьому розмножуються бактерії, які викликають появу запальних ділянок шкіри та гнійників.

Дерматологи поділяють причини появи акне на дві групи:

– ендогенні — виникають із внутрішніх факторів;

– екзогенні — із факторів зовнішніх.

До ендогенних (внутрішніх) факторів належать зміни, які викликані гормональними змінами у підлітків, або як наслідок реакції на порушення рівня гормонів у будь-якому віці. Часто це підвищення рівня чоловічих гормонів, нерідко саме у жінок. Порушення в роботі щитовидної залози теж мають велике значення при появі акне.

Причин екзогенних (зовнішніх) є дуже багато. Прикладом є потрапляння на шкіру речовин, що викликають закупорку сальних залоз. А також застосування косметики, що містить надмірну кількість жирів та олій.

Окрім цих факторів, появу вугрів можуть спричинити:

– контакт з токсичними речовинами;

– побічна дія лікарських препаратів;

– неправильне харчування;

– механічне видавлювання прищів;

– спека та вологий клімат.

Лікування акне в клініці «БРАСС» включає такі заходи як профілактика виникнення вугрів, видалення наявних комедонов, зменшення секреції сальних залоз, усунення запального процесу та недопущення його поширення на інші ділянки шкіри.

Терапія повинна складатися із зовнішнього і внутрішнього лікування вугрової хвороби. Обов’язковою складовою частиною лікування є дієта при акне, спрямована на зняття запального процесу і зменшення вироблення шкірного сала.

Лікар-дерматолог проведе олгяд уражених ділянок та розпитає про те, коли ця проблема почалася. На основі отриманої інформації лікар індивідуально призначає лікування, яке може включати зовнішнє (мазі, креми, сироватки), лікування внутрішнє (таблетоване лікування) або лазерне лікування вугрів – основна і найбільш дієва процедура. Системне лікування (прийом антибіотиків та протимікробних середників) призначається у випадку, коли захворювання набуло вже середньої тяжкості розвитку і вилікувати його тільки методом обробки уражених ділянок шкіри не вдасться.

В комплекс процедур лікування акне можуть також входити:

– пілінг;

– алмазна дермабразія;

– кріотерапія;

– мезотерапія антиакне.

Лазерне лікування вугрів – інноваційний та ефективний метод, який базується на тому, що лазерний промінь знищує бактерії, які спричиняють акне. Дія лазера зменшує інтенсивність виділення шкірного сала, знімає поверхневе подразнення.

Лазерний промінь проникає в шкіру на глибину до 4 мм (основний рівень розташування сальних залоз) і частково руйнує клітини, які вистилають вивідні потоки сальних залоз (себоцити), знищуючи також і бактерії. Лазерний метод блокує сам механізм виникнення вугрів.  В результаті дії лазера покращується притік крові до запалених місць – забезпечуючи притік корисних речовин і допомагаючи організму боротися з запаленням.

Лазерне лікування акне не потребує знеболювання – через теплову дію лазера, пацієнт відчуває незначне поколювання в оброблюваній ділянці. Процедура не травматична і може застосовуватись на шкірі обличчя, шиї, зони декольте, рук та навіть спини.

Курс лазерного лікування акне складається індивідуально в кожному окремому випадку. Тривалість процедури складає 20-30 хв. Після процедури може спостерігатися набряк, почервоніння і лущення шкіри, яке проходить протягом двох-трьох днів.

Для зупинки гострого запалення достатньо двох-трьох процедур, для повного одужання потрібно більш довге лікування, програму якого Вам складе лікар клініки «БРАСС».

В клініці «БРАСС» проблема акне лікується комплексно – тому лазерне лікування поєднується з механічною чисткою, ультразвуковою чисткою, хімічними пілінгами, правильно підібраними процедурами догляду та застосуванням препаратів, які впливають на сам механізм розвитку акне.

Протипокази до лазерного лікування акне:

– онкологічні захворювання; вагітність; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); гострі форми герпесу; прийом фотосенсибілізуючих препаратів; свіжа засмага; невралгії; гострі запальні і гнійні процеси; висока температура (понад 38 °С).

Переваги процедури в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– ефективність комплексного лікування вугрів;

– анонімність та комфорт.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації щодо лікування вугрів – 25 грн.

Фото до та після процедури:

До

До

Після

Після

До

До

Після

Після

До

До

Після

Після

Запис на консультацію щодо лікування вугрів (лікування акне, лазерне лікування акне) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *