Анестезія. Класифікація анестезій

Анестезія — сукупність заходів, які застосовуються при хірургічних маніпуляціях з метою блокади больових відчуттів.

Спеціалісти із анестезіологічного забезпечення (анестезіологи) застосовують різні види знеболення, залежно від виду, тривалості оперативного втручання, загального стану здоров’я пацієнта та інших чинників.

Класифікація анестезій (тих, що застосовують у клініці «БРАСС»)

  1. Загальна анестезія або наркоз — штучне гальмування центральної нервової системи, що супроводжується втратою свідомості, чутливості, м’язового тонусу та деяких рефлексів. До загального виду знеболення відносять:

А) Внутрішньовенне знеболення — належить до неінгаляційних видів наркозу, характерна тривала  та глибока дія. Даний метод знеболення дозволяє підтримувати постійний рівень препарату в плазмі крові, крім того можна легко регулювати рівень препарату в плазмі крові, тим самим впливати на глибину наркозу в залежності від етапу хірургічного втручання. Для внутрішньовенної анестезії використовують препарати із максимально коротким періодом напіввиведення, тобто такі, що швидко виводяться з організму.

Б) Ендотрахеальне  (інтубаційне) знеболення — застосовується при складних хірургічних втручаннях (наприклад у ділянці голови та шиї). Передбачає введення пацієнта у стан глибокого медикаментозного сну. Одночасно повністю розслабляється мускулатура, відсутнє самостійне дихання. Ендотрахеальне знеболення передбачає: інкубацію трахеї, в/в введення анестетиків, седативних і транквілізаторів,  міорелаксантів, ШВЛ (штучна вентиляція легень).

В) Знеболення із застосуванням ларингеальної маски (інгаляційний наркоз) —  передбачає надходженя наркотичної речовини через дихальні шляхи. В даному випадку застосовуються анестезіологічні апарати – прилади для доставки в дихальні шляхи пацієнта чітко дозованої кількості знеболюючої  речовини в суміші з повітрям.

  1. Місцева анестезія — зворотна блокада больових відчуттів у певній частині організму без втрати свідомості. До місцевого виду знеболення відносять:

А) Епідуральна анестезія — введення в зону спинного мозку розчину анестетика. Відбувається повна блокада чутливості нервових закінчень на рівні поперекового відділу хребта і втрата чутливості в ділянці ніг.

Б) Каудальна анестезія — введення анестетика у каудальний простір. Каудальний простір – це крижовий відділ епідурального простору. Введення анестетика при цьому виді знеболення передбачає втрату чутливості в ділянці нижче поперекового відділу хребта, статевих органів та ніг.

Досвідчені спеціалісти клініки «БРАСС» застосують оптимальний вид знеболення саме для Вашого випадку, для того, щоб процедура удосконалення Вашої зовнішності була комфортною та безболісною.

Переваги оперативних втручань у клініці «БРАСС»

  1. Професіоналізм. Хірурги нашої клініки проходять регулярні навчання та стажування, відвідують конференції, тематичні з’їзди та курси з метою вдосконалення своїх знань та вмінь.
  2. Безпека. В клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту пацієнта та медичного персоналу.
  3. Індивідуальний підхід. Враховуючи ваші побажання та можливості клініки, Вам буде надано об’єм та вид допомоги, що підходить саме Вам.
  4. Багатофункціональність. У клініці БРАСС працюють лікарі таких спеціальностей : уролог, гінеколог, проктолог, ортопед-травматолог, дерматовенеролог, косметолог. При потребі Ви матимете можливість проконсультуватися у перелічених спеціалістів.
  5. Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Запис на консультацію щодо процедур пластичної хірургії в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *