Блефаропластика або пластика повік

Блефаропластика або пластика повік

Блефаропластика – це хірургічне втручання на повіках, що здатне зробити Ваш погляд більш виразним та привабливим, як результат Ви отримуєте ефект омолодження.

Оскільки шкіра в ділянці повік є найбільш тонкою, ознаки старіння тут з’являються одними з перших. Такими ознаками є: мішки під очима, нависання верхніх повік, важкі верхні повіки, втомлений погляд.

Всі ці проблеми можуть вирішити пластичні хірурги клініки «БРАСС». Попередньо провівши детальний огляд пацієнта, та за умови можливості проведення операції, лікарі не лише зможуть повернути Вам здоровий та свіжий вигляд обличчя, але і надати рекомендації щодо подальшого догляду за обличчям чи зміни стилю життя, щоб ефект від проведеної процедури зберігався максимально довго.

Види блефаропластики та їх опис

Блефаропластика верхніх повік – усунення надлишкової шкіри на верхній повіці, яка обмежує поле зору пацієнта, надає погляду втомленого вигляду.

Блефаропластика нижніх повік – усунення надлишкових жирових відкладень на нижніх повіках (мішки під очима), проводиться із корекцією тонусу колових м’язів очей.

Транскон’юнктивальна блефаропластика – корекція повіки без розрізу шкіри, операція проводиться на кон’юнктиві, слизовій оболонці повіки. Завдяки цій методиці ризик рубців відсутній, тому цей вид блефаропластики користується найбільшою популярністю.

Тривалість процедури

Залежно від об’єму та складності оперативного втручання, тривалість процедури може коливатися від 30 хв до 2-ох год.

Вид знечулення (анестезії), який використовується: загальний наркоз або місцева анестезія у поєднанні із седативними препаратами.

Приорітетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Покази до проведення блефаропластики:

 • надлишкова шкіра на верхніх та нижніх повіках («важкі» повіки);
 • випинання шкіри на верхніх та нижніх повіках («мішки» під очима);
 • виражені зморшки, що не піддаються корекції за допомогою інших методів лікування;
 • слабкість тонусу м’язів навколо очей, що приносить дискомфорт;
 • незадоволеність формою повік та розрізом очей.

Протипоказання до проведення блефаропластики:

 • будь-які хронічні захворювання в стадії декомпенсації (цукровий діабет);
 • гострі та вірусні захворювання, що супроводжуються підвищенням температури тіла;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність та період лактації;
 • катаракта, глаукома;
 • захворювання серцево-судинної системи та щитовидної залози;
 • порушення згортання крові (схильність до кровоточивості).

Підготовка до операції:

 • огляд та лабораторні обстеження пацієнта;
 • тимчасове припинення вживання препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин тощо) ;
 • виключення вживання алкоголю та куріння, вони впливають на тонус судин, кровоплин погіршується, тож операція та реабілітаційний період триватимуть довше.

Період реабілітації

тривалість реабілітаційного періоду триває 2-4 тижні залежно від особливостей організму та від ретельності дотримання лікарських рекомендацій. Про прийомзнеболювальних препаратів та, за потреби, антибіотиків Вас попередить лікар. Шви знімають на 4-5 день після операції. Через 1-2 тижні пройдуть гематоми та набряки. Перші результати блефаропластики Ви помітите через 2-3 тижні.

Ризики та ускладнення

Блефаропластика є радикальним методом усунення ознак старіння на обличчі, тож може супроводжуватися виникненням певних ускладнень та ризиків.

 • гематоми (накопичення крові в тканинах);
 • сероми (накопичення рідини в тканинах);
 • запальні процеси, можливі при будь-якому оперативному втручанні;
 • пошкодження гілок лицевого нерва;
 • ущільнень, котрі розсмоктуються протягом кількох тижнів;
 • сльозотеча;
 • біль в ділянці очей;
 • підвищена чутливість до світла;
 • тривале загоєння.

Перелічені вище стани є винятками, однак все ж зустрічаються.

Переваги проведення блефаропластики в клініці «БРАСС»

 1. Надійність. Хірурги клініки «БРАСС» не тільки якісно проведуть оперативне втручання, а також нададуть Вам повну та детальну інформацію по домашньому догляду, щоб період реабілітації пройшов максимально швидко та легко.
 2. Безпечність. Пластику проведуть висококваліфіковані спеціалісти, попередньо ретельно оглянувши пацієнта, та зібравши детальну інформацію про стан здоров’я до проведення операції для того, щоб мінімізувати ризики та післяопераційні ускладнення. В клініці «БРАСС.Здорова шкіра» принциповим є дотримання всіх правил асептики та антисептики для збереження здоров’я як лікаря так і пацієнта.
 3. Безболісність. Процедура виконується із застосуванням знеболювальних препаратів, надаються рекомендації щодо знеболення в домашніх умовах.
 4. Індивідуальний підхід із врахуванням побажань пацієнта.
 5. Комплексний догляд.

Після проведеної операції Ви можете скористатися додатковими послугами клініки, а саме пілінгом, лазерною шліфовкою чи ліфтингом, котрі допоможуть позбутися небажаної пігментації та зроблять вашу шкіру більш молодою. Також Ви можете замовити професійну косметику по догляду за шкірою обличчя та навколо очей, котра допоможе закріпити та надовго зберегти результати операції.

Рекомендації у післяопераційному періоді

 1. Дотримуватися порад лікаря щодо прийому знеболювальних та додаткових препаратів.
 2. Тимчасове припинення відвідування сауни, басейну, бані, перебування на сонці, носіння сонцезахисних окулярів (2-3 тижні).
 3. Зменшення навантаження на очі (читання, перегляд телебачення, сидіння за комп’ютером ) (2-3 тижні).
 4. Тимчасове припинення використання декоративної косметики в ділянці очей та використання контактних лінз (2-3 тижні).
 5. Обмежити фізичні навантаження та заняття спортом, які супроводжуються нахилом голови та розміщенням її нижче положення тіла (2-4 тижні).
 6. Не вмивати очі до зняття швів.

Вартість консультації пластичного хірурга – 400 грн.

Запис на консультацію щодо блефаропластики в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Comments (6)

  • Доброго дня! Блефаропластику потрібно робити при потребі, коли вже є проблема, вік не має значення.

 1. Добрий вечір! Скажіть будьласка які наслідки якщо хірург пошкодить гілку лицевого нерва?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *