Ботулінотерапія (Ботокс)

Ботулінотерапія (Ботокс)

Ботокс – сучасна методика омолодження, застосовується для корекції та профілактики мімічних зморшок. Виконується шляхом ін’єкційного введення в шкіру препаратів, які містять ботулотоксин типу А. Ці препарати викликають тривале розслаблення м’язів, усуваючи причину виникнення мімічних зморшок.

Дія препарату викликає тривале (4-6 місяців) розслаблення м’язів, причетних до утворення мімічних зморшок. Впродовж цього періоду наявні зморшки розгладжуються та не утворюються нові. При регулярному і систематичному проведенні процедур, м’язи підтримуються в розслабленому стані – це запобігає появі нових зморшок і розгладжує наявні. Додатковий ефект від тривалого розслаблення м’язів – поступове відвикання від активного використання міміки.

Методика ін’єкцій ботулотоксину дає можливість:

розгладити горизонтальні зморшки на чолі;

розгладити вертикальні зморшки між бровами;

– усунути зморшки на переніссі;

усунути зморшки в кутиках очей – «гусячі лапки»;

усунути міжбрівну складку;

підняти кутики губ;

підняти лінію брів.

Ботокс — це цілком безпечна методика, яка не загрожує Вашому здоров’ю і полягає у введенні препарату в м’яз для його розслаблення і зняття гіпертонуса, що призводить до розгладження зморшок.

Слід зазначити, що ботулінотерапія сучасними препаратами не робить обличчя «маскою», зберігається природня міміка та знімаються ознаки втомленого вигляду.

Ботулінотерапія не викликає атрофії тканин і шкіри, алергічних та імунологічних реакцій.

Ефект від процедури у вигляді розслаблення мімічних м’язів стає помітним на 4-7 день після процедури і зберігається протягом 4-6 місяців. Для досягнення тривалого ефекту рекомендується повтор процедури в середньому 2 рази в рік, причому кожного разу доза препарату зменшується, а ефект триває довше.

Процедура є дещо болючою, проте можливим є проведення процедури під місцевим знеболюванням (за відсутності протипоказів). Тривалість процедури – 30-60 хв.

Метод може поєднуватися з процедурами ін’єкцій гіалуронової кислоти, редермалізацією, процедурами апаратної косметології, пілінгами. У випадку потреби проведення лазерного пілінгу, його (лазерний пілінг) слід робити після ін’єкцій ботоксу.

Після процедури можливе незначне почервоніння в обробленій зоні, яке пройде самостійно до 1 доби.

Можлива також поява синців в місцях уколів та підвищення чутливості обробленої ділянки шкіри – вони пройдуть самостійно.

Недоліком методики є неможливість корекції зморшок в зоні довкола рота, щік і підборіддя.

Покази до проведення процедури:

– «гусячі лапки» – зморшки біля кутиків очей;

– зморшки на лобі та переніссі;

– зморшки на шиї;

– опущені кутики рота;

– потреба в піднятті лінії брів.

Ботулінотерапія може проводитися для корекції овалу обличчя за рахунок обробки м’язів, які його формують.

Протипокази:

– онкологічні захворювання; захворювання крові; міастенія; гострі інфекційні захворювання; важкі захворювання внутрішніх органів; прийом антикоагулянтів або антибіотиків; запалення і гнійники на шкірі в області обробки; схильність до утворення рубців; порушення згортання крові; вагітність і лактація; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); важка ниркова недостатність; важка печінкова недостатність; вірусний гепатит; герпес та стрептококові інфекції в стадії загострення; гіперчутливість до компонентів препарату; неврологічні патології (епілепсія) та генералізовані рухові розлади; автоімунні нервово-м’язові захворювання; патологічний страх уколів; одночасний прийом аміноглікозидів або спектиноміцину, так як вони підвищують дію нейротоксину.

Переваги процедури в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– анонімність та комфорт.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації лікаря-косметолога – 170 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки косметології “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Ботокс-процедури в «БРАСС» дають можливість:

ботокс - 2

Запис на консультацію щодо процедури ботулінотерапія (ботокс) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» 095 585 74 78 або за посиланням тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *