Брахіопластика – пластика рук

Брахіопластика – пластика рук

Брахіопластика — пластична операція з метою відновлення естетичної форми рук від ліктя до плеча, шляхом підтяжки шкіри та/або видалення надлишку підшкірного жиру.

З віком відбувається зниження тонусу та еластичності шкіри на руках. Ці процеси є найбільш помітні на внутрішній поверхні руки в ділянці від ліктя до плеча. Обвисання шкіри є частим явищем при втраті значної кількості ваги, коли прошарок жиру зменшився, а кількість шкіри залишилася в попередньому об’ємі. Завданням операції з пластики рук є відновлення тонусу шкіри та усунення надлишку обвислої шкіри. В певних випадках операцію з підтяжки шкіри поєднують із ліпосакцією рук і навпаки, коли ліпосакція вимагає підтяжки шкіри.

Після попереднього огляду та маркування ділянки втручання, пластичні хірурги клініки «БРАСС» роблять висічення надлишку шкіри. Якщо кількість надлишкової шкіри є не надто великою, застосовують еліпсоподібне висічення, що дозволяє зменшити розмір післяопераційного рубця. При великій кількості надлишкової тканини проводиться обширна брахіопластика і рубець в даному випадку буде від ліктя до пахвової ділянки. На післяопераційні рани накладають косметичні шви, і оскільки втручання проводиться на внутрішній поверхні руки, післяопераційні рубці є максимально прихованими.

Тривалість процедури залежить від складності та об’єму втручання, в середньому це 1,5-2 години.

Вид знеболення (анестезії) – загальний наркоз.

Приорітетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Покази до проведення брахіопластики

 • надлишкова/обвисла шкіра рук в ділянці плеча (від ліктя до пахвової ділянки);
 • надмірний об’єм плеча за рахунок збільшеної кількості підшкірно-жирової клітковини.

Протипокази до проведення брахіопластики

 • захворювання внутрішніх органів (серце, печінка, нирки);
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність та період лактації;
 • порушення згортання крові (схильність до кровоточивості);
 • вік до 18–ти років;
 • будь-які інфекційні захворювання, що супроводжуються підвищенням температури тіла;
 • висипання будь-якого характеру в ділянці втручання;
 • гіпергідроз (надмірне потовиділення) у пахвовій ділянці.

Підготовка до операції

 • огляд, фізикальні, лабораторні та при необхідності інші обстеження, доцільність яких визначить ваш лікар;
 • тимчасове припинення вживання препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин та ін.);
 • виключення вживання алкоголю та паління сигарет на період операції та у післяопераційному періоді;
 • Вам необхідно мати чітке уявлення щодо результатів операції, що допоможе хірургу оцінити його реалістичність, доцільність та оптимальний вид імплантатів.

Період реабілітації

Тривалість відновлювального періоду залежить від складності та об’єму втручання, в середньому це 3-4 тижні. На тривалість реабілітаційного періоду впливає стан здоров’я пацієнта, вік та наявність супутньої патології. В перші 2-4 дні відчуваються болі та дискомфорт, котрі знімаються знеболюючими препаратами, також Вам призначать антибактеріальні препарати з метою запобігання запальних реакцій. Синці та набряки зійдуть протягом 2- 3 тижнів. Післяопераційний рубець з часом блідне та стає менш помітним. Остаточний результат пластики Ви помітите через 4-6 місяців, коли настане повне відновлення після операції.

Ризики та ускладнення

 1. Після брахіопластики можливі загально-хірургічні ускладнення, як і при будь-якому оперативному втручанні, а саме: нагноєння післяопераційної рани, кровоточивість, тромбофлебіти та тромбоемболії. Ці ускладнення бувають рідко, оскільки пацієнт перед операцією всебічно обстежується.
 2. Накопичення крові в тканинах (гематома),накопичення рідини (серома).
 3. Порушення кровообігу та лімфовідтоку в ділянці операції.
 4. Оскільки процес рубцювання є особливістю організму і вираженість рубця важко спрогнозувати, після операції в ділянці втручання може розвиватися асиметрія в результаті утворення грубого рубця.

Перелічені вище ускладнення є винятками але все ж зустрічаються.

Переваги брахіопластики в клініці «БРАСС»

 1. Професіоналізм. Пластичні хірурги клініки володіють багаторічним досвідом роботи в пластичній хірургії та естетичній медицині, є членами численних конференцій та з’їздів пластичних хірургів.
 2. Безпека. Лікарі клініки, анестезіологи, хірурги знають про всі можливі ризики та ускладнення операції, тож зможуть надати невідкладну допомогу у випадку їх виникнення.
 3. Відкритість до клієнта. Ви станете активним учасником процесу вдосконалення Вашої зовнішності. Перш ніж призначити дату операції, лікар обговорить з Вами всі деталі операції, Ви будете проінформовані про можливі ризики та ускладнення. Якщо в ході обстеження хірургом буде виявлено протипокази до проведення операції, Вам буде запропоновано альтернативні варіанти вирішення проблеми. Завдяки нашій співпраці з іншими клініками та лікарями, у випадку, коли ми не впевнені у тому що допоможемо вирішити питання з приводу якого Ви до нас звернулися, ми зможемо порекомендувати (скерувати) Вас до лікаря, котрий допоможе Вам.
 4. Багатофункціональність. В клініці Ви зможете отримати консультацію суміжних спеціалістів, а саме: гінеколога, уролога, проктолога, ортопеда-травматолога, дерматолога, косметолога. Оскільки в клініці проводять численні процедури по догляду за тілом та обличчям, Ви матимете можливість з допомогою лікаря косметолога, обрати процедуру, котра надасть вашій зовнішності ще більшої привабливості.
 5. Комплексний догляд. Лікарі дерматологи та лікарі косметологи нашої клініки, використовують для роботи якісну професійну косметику торгових марок : CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics (Польща), Gerard’s (Італія), OBAGI Medical Products (США), Norel (Польща), Arkana (Польща). Ви зможете обрати з лікарем варіант косметики для домашнього догляду, котрий підходитиме саме для Вашого типу шкіри.

Рекомендації у післяопераційному періоді

 1. Лікар після операції призначить Вам знеболюючі та антибактеріальні препарати, слід ретельно дотримуватися дозування та кратності прийому препаратів. При виникненні симптомів, що будуть насторожувати Вас або при підйомі температури більше 38°С слід звернутися до лікаря.
 2. Необхідно на 1,5-2 місяці утриматися від занять спортом та інтенсивних фізичних навантажень, особливо таких, що пов’язані із навантаженням на руки.
 3. Протягом 2-ох місяців Вам буде призначено носіння компресійних рукавів (де їх можна придбати, Вас повідомлять працівники клініки)
 4. 1-1,5 місяці не рекомендують відвідувати сауну, басейн, баню та перебувати під прямими сонячними променями
 5. Рекомендовано відмовитися від паління сигарет та виживання алкоголю, як мінімум на 1,5-2 місяці, оскільки це негативно впливає на процес загоювання.
 6. Слід більше відпочивати та вживати їжу, багату на вітаміни і мікроелементи, щоб процеси загоєння відбувалися максимально швидко.

Вартість консультації пластичного хірурга — 400 грн.

Запис на консультацію щодо брахіопластики в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *