Чоловіча косметологія

Чоловіча косметологія

Косметологія для джентельменів.

Не залежно від способу життя і цінностей, імідж кожного сучасного чоловіка суттєво залежить від його вигляду. І не зважаючи на стиль одягу чи стиль стрижки, носить бороду чи ні, чоловік виглядає пристойно, якщо у нього чиста шкіра обличчя та рук без ознак недоглянутості.

Мати здорову шкіру та виглядати доглянути – цілком нормальне бажання і для підлітків, і для дорослих чоловіків, і для чоловіків елегантного віку.

На відміну від жінок, які постійно доглядають за собою та готові витрачати час на різні процедури, чоловіки хочуть швидкого та помітного результату. Крім того, чоловіки в меншій мірі готові терпіти біль.

Особливості чоловічої шкіри. Високий рівень тестостерону робить шкіру чоловіків більш щільною, ніж у жінок, в ній більше колагену та вона більш еластична. І хоча зморшки та ознаки вікових змін у чоловіків виникають значно пізніше, вони є більш помітними та їх важче коректувати. Колаген в шкірі чоловіків виробляється активніше, ніж у жінок, але старіння проявляється інакше – в глибоких складках на чолі, в області носа і губ, під очима.

Чоловіча шкіра має більше сальних залоз, особливо на підборідді, де вони зв’язані з волосяними цибулинами. Це підвищує ризик виникнення вугревої хвороби, яка проходить значно важче, ніж у жінок, і з більш помітними наслідками – рубцями постакне.

Шкіра чоловіків грубіша за жіночу, але в той же час, вона більш чутлива. Вона часто механічно пошкоджується при голінні – шкіра стає більш вразливою, а мікропорізи від лез для гоління є небезпечними для інфекцій (доведено, що клітин, які забезпечують місцевий імунітет, в чоловічій шкірі набагато менше).

ТОП-10 чоловічих процедур клініки «БРАСС»:

– лазерне видалення рубців на тілі та обличчі (лазерний промінь точно та безпечно зрівнює рельєф рубця та навколишньої шкіри);

– лазерне виведення кольорових та чорних татуювань (лезер розбиває молекули пігменту, не пошкоджуючи шкіру);

– видалення пігментних плям;

– видалення бородавок, папілом та інших новоутворів шкіри;

– лікування вугрів на обличчі та спині, догляд за проблемною чоловічою шкірою;

– лікування підвищеної пітливості різних ділянок шкіри;

– лікування проблем волосся;

– лікування грибка нігтів;

– омолодження обличчя із застосуванням ін’єкцій;

– зняття синдрому «втомленого обличчя».

Чоловіча косметологія все більше стає частиною життя сучасних бізнесменів, спортсменів, акторів, політиків та людей, для яких важливим є враження, яке вони складають на своє оточення. Все більше чоловіків розуміють важливість зовнішнього вигляду в системі взаємних комунікацій.

Вас приємно здивує якість обслуговування в клініці «БРАСС».

Переваги процедур чоловічої косметології в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– ми знаємо про Вашу шкіру все;

– сучасна база апаратури та якісні косметичні засоби, які гарантують тривалі видимі результати процедур;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації лікаря-косметолога складає 170  грн.

Фото до та після курсу лазерного шліфування рубців постакне:

До

До

Після

Після

Фото до та після курсу лікування вугрів:

До

До

Після

Після

Запис на консультацію чоловічого косметолога (чоловічий косметолог) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *