Дарсонвалізація

Дарсонвалізація

Дарсонвалізація – метод електротерапії, заснований на дії імпульсними змінними струмами високої частоти і напруги. Дарсонвалізацію використовують в загальній медицині та в косметології. Причому, спектр застосування в медицині досить широкий: дерматологія, гінекологія, урологія, хірургія, неврологія, захворювання внутрішніх органів, стоматологія, спортивна медицина і т.д.

В косметології процедуру дарсонвалізації проводять до або після нанесення косметологічних масок.
В нашому медичному центрі проводиться дарсонвалізація волосистої частини голови та обличчя дистанційним і контактним методом.

Під час дії електроструму на шкіру виникає короткочасний спазм судин, після якого їх просвіт розширяється, лімфа і кров починають активно циркулювати. Завдяки такому ефекту зникають застійні явища, а до самої шкіри починає активно поступати кисень. Після таких сеансів знижується активність сальних та потових залоз. Це сприяє профілактиці випадіння волосся, адже основна причина цього-активна діяльність андрогеннасиченого секрету.

Дистанційний метод передбачає проведення електродом над шкірою на відстані 0,5-2 см. Інколи електрод увесь час проводиться над поверхнею шкіри по масажних лініях. Контактний метод – це безпосередній контакт електроду зі шкірою.

 ДАРСОНВАЛІЗАЦІЯ ОБЛИЧЧЯ ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

- демакіяж відповідно до типу шкіри;
- власне дарсонвалізація обличчя;
- маска відповідно до типу шкіри;
- крем відповідно до типу шкіри.

 ПОКАЗИ ДО ДАРСОНВАЛІЗАЦІЇ:

- вугрева хвороба;
- запальні інфільтрати;
- жирна пориста шкіра;
- реабілітаційна терапія після процедур чистки;
- себорея(лупа);
- тріщини на шкірі;
- опіки,гематоми;
- вікові зміни шкіри( зниження тургору,в’ялість шкіри, зморшки, розширені пори);
- герпетичні висипання;
- випадіння та повільний ріст волосся.

 ПРОТИПОКАЗИ ДО ДАРСОНВАЛІЗАЦІЇ:

- кровотечі в анамнезі і порушення функцій згортання крові;
- онкологічні захворювання;
- важкі серцево-судинні захворювання;
- вагітність;
- порушення шкірної чутливості;
- індивідуальна непереносимість електричного струму;
- виражені форми куперозу;
- гірсутизм (надмірний ріст волосся);
- наявність електрокардіостимулятора, інших електронних імплантантів;
- активний туберкульоз легень;
- епілепсія;
- висока температура (понад 38 °С).

 РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ:

- покращення кольору шкіри;
- розгладження дрібних зморшок;
- покращення мікроциркуляції та лімфовідтоку;
- звуження пор;
- нормалізація секреції сальних залоз;
- зменшення випадіння волосся;
- позбавлення від лупи;
- покращення сну, працездатності, зникнення втоми, роздратованості, зміцнення судин, імунітету.

Для лікування проблем обличчя процедури проводяться щоденно або через день. Тривалість однієї процедури 5-10 хв. Один курс може включати від 10 до 20 процедур. Курс можна повторювати 3-4 рази на рік.

Для лікування проблем волосистої частини голови процедури проводяться щоденно або через день. Тривалість однієї процедури 10-15 хв. Один курс може включати від 20 до 30 процедур. Курс можна повторювати 3-4 рази на рік.
Дарсонвалізація волосся – це відмінний метод для вирішення проблем з повільним ростом волосся, їх ламкості та жирності, а також шанс назавжди позбутись лупи.
Дарсонвалізація обличчя – може продовжити молодість клітин, допомогти позбутись неглибоких зморшок і зробити Вас привабливішими.

Вартість консультації лікаря-косметолога – 170 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки косметології “БРАСС. Здорова шкіра”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Запис на консультацію щодо процедури дарсонвалізація (дарсонваль, д’арсонвалізація, д’арсонваль) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС. Здорова шкіра» 095 585 74 78 або за посиланням тут.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>