Діагностика проблем волосся

Діагностика проблем волосся

Для ефективної терапії того чи іншого захворювання дуже важливо правильно визначити як поточний стан проблеми, так і її причини. І чим точніше буде встановлено діагноз, тим швидше можна досягнути якісних результатів лікування.

При первинному огляді лікар-трихолог визначає історію захворювання та характер симптомів. Враховуються хронічні захворювання та фактори, які можуть мати на нього вплив: травми, психоемоційний стан, раціон харчування, образ життя, медикаменти та лікарські засоби, які приймає пацієнт, засоби догляду за волоссям. При потребі, призначаються консультації лікарів суміжних спеціальностей.

Для отримання поглибленої інформації про патологію, лікар-трихолог проводить дослідження:

– комп’ютерна трихоскопія. Цей метод дозволяє розглянути зображення кореня і стержня волосини а також шкіри голови при багатократному збільшенні. Це дає інформацію про структуру волосся, його товщину, дає можливість виявити дефекти – перелом волосини, посічені кінці волосин та інші.

– Трихометрія – мікроскопічне дослідження для визначення термінів і стадії алопеції;

– Трихограма – дослідження волосяних фолікулів. Визначається швидкість росту і випадіння волосся.

В деяких випадках, коли лікарю-трихологу потрібна додаткова інформація про причини захворювання чи естетичного дефекту, призначаються додаткові дослідження – аналіз крові та/або мультиелементний аналіз волосся (спектральний аналіз).

Діагностика проводиться на сучасному високоточному обладнанні лікарем-трихологом з досвідом роботи. Консультація з діагностикою триває близько 1,5 години, однак для повного визначення картини захворювання потрібно ще 1-2 тижні для отримання результатів аналізів. Коли лікар отримає всю інформацію про причини того чи іншого захворювання, він складе індивідуальну програму лікування. В ході лікування лікар показуватиме стан волосся, знову використовуючи комп’ютерний метод дослідження.

Вартість консультації лікаря-трихолога – 250 грн.

Запис на консультацію щодо діагностики проблем волосся (діагностика волосся, лікар-трихолог, трихолог) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням тут.

Comments (19)

 1. В чоловіка його мами і його сестри проблеми з волоссям в них генетично..
  І внас з чоловіком є донечка 1,6місяців і ми боїмося щоб в неї не було такого
  Чи можна це провірити у вас?

  • Доброго дня! Так, можна. Потрібна консультація дитячого дерматолога. Телефон для запису: 095 585 74 78.

  • Доброго дня. Так звичайно. В нас є лікар трихолог, який займається захворюваннями шкіри голови та волосся.

  • Доброго дня! У консультацію трихолога входить комп”ютерна діагностика, консультація і при необхідності направлення на обстеження.

 2. Доброго дня, якщо в мене проблема з віями, мені здається що вони почали сивіти або не знаю у чому проблема. Такого ніколи не було. Мені прийти на консультацію?

  • Доброго дня. Так, було б добре, щоб Ви прийшли на консультацію до нашого спеціаліста. В який день Вам буде зручно прийти до нас?

 3. Доброго дня, якщо у мене проблеми із бровами, підозрюю, що це якась лупа із випадінням самих брів, необхідно звернутись до лікаря-трихолога?

  • Доброго дня, Тетяна. Трихоскопія коштує 330 грн, опис процедури – тут. Детальнішу інформацію Ви можете отримати за телефоном 095 585 74 78.

 4. Доброго дня.
  Цікавить кваліфікація вашого лікаря-трихолога – освіта, стаж роботи, тому що в деяких закладах у якості трихологів виступають звичайні перукарі.

  • Доброго дня, Олена! Усю інформацію про лікаря-трихолога можете отримати тут //brass.if.ua/doctor/grinik-hristina-volodimirivna/ або спілкуючись безпосередньо із Христиною Володимирівною у нас в клініці на консультації. В нас працюють виключно лікарі. Запис на консультацію за телефоном 095 585 74 78

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *