Догляд за в’ялою шкірою

Догляд за в’ялою шкірою

В’яла шкіра може турбувати людей у будь-якому віці, особливо після швидкого схуднення (вагітності), коли шкіра не встигає прийти в тонус.

Стреси, надмірне сонячне опромінення, неправильний домашній догляд, шкідливі умови праці, паління, вживання алкоголю — все це веде до зниження тургору шкіри, нездорового блідого кольору обличчя, розширених пор, темних кіл під очима, зморшок та загального провисання шкіри як на обличчі, так і на тілі.

Відновити тонус шкіри можливо за допомогою  професійних косметичних процедур, правильного підбору косметики, усунення шкідливих факторів і виключення гормональних порушень.

Після вияснення причини в’ялості шкіри, можна приступити до вирішення наявної проблеми, а саме пройти комплекс процедур у клініці «БРАСС», які будуть зроблені професіоналом для відновлення вашої шкіри:

Комплекс живильних, зволожувальних масок, які повернуть шкірі вологу і тонус.

Мезотерапія — це ін’єкції мезопрепаратів (вітаміни, гіалуронова кислота та інші), які вводяться у шкіру на глибину 1-1,5 мм тонкою голкою. Ці речовини сприяють відновленню та живленню клітин шкіри. Процедура не є болючою, оскільки перед проведенням процедури наноситься знеболення, ефект видно одразу, проте дана процедура потребує курсу, який підбере вам косметолог індивідуально.

Біоревіталізація — це ін’єкційне введення самої гіалуронової кислоти у шкіру, яка наводнює шкіру зсередини і як результат — шкіра зволожена, набуває природного рожевого кольору і тонус її значно підвищується. Процедура також є курсовою.

Масаж обличчя — одна з давніх методик відновлення тонусу шкіри, але потребує довготривалого курсу, щоб результат був видимим. Поверхневий вплив на шкіру активує кровообіг і лімфовідтік, що веде до поліпшення трофіки і тонусу шкіри.

Лазерне омолодження шкіри — так званий «альфа лазер», який за допомогою своїх хвиль прогріває всі тканини шкіри, як на обличчі, так і на тілі, тим самим запускає активацію колагену і еластину — шкіра стає підтягнутою і здоровою на вигляд.

Кріомасаж — за допомогою рідкого азоту здійснюється стимуляція шкіри холодом, в результаті чого шкіра набуває здорового кольору шкіри і відновлюється її тонус;

Процедура Perfoskin — дермароллер, який має на своїй головці велику кількість тонких голочок, по який під час руху по тілу виділяється гіалуронова і янтарна кислоти, які надають шкірі пружності, тим самим роблять її підтягнутою і ніжною на дотик, стимулюючи регенеративні процеси.

Потрібно пам’ятати, що більшість процедур потребують курсу, тому не слід розчаровуватися, якщо після першого сеансу Ви не бачите результату. Дотримання курсу процедур і правильний домашній догляд не заставлять Вас довго чекати, і невдовзі Ваша шкіра порадує вас сяючим і здоровим виглядом.

Вартість консультації косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Запис на консультацію щодо догляду за в’ялою шкірою в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *