Ін’єкційне омолодження обличчя та плазмоліфтинг

Ін’єкційне омолодження обличчя та плазмоліфтинг

Синдром «втомленого обличчя» – проблема людей різного віку.

Нерегулярне харчування, раптові перепади температур, хронічний стрес, порушення водного балансу, надмірне перебування на сонці, висока загазованість, набридлива одноманітність, депресія впливають на шкіру, викликаючи наслідки:

– стягнутість шкіри;

– лущення;

– пігментації;

– понижений тонус шкіри;

– тьмяний колір обличчя;

– темні кола під очима;

– підвищена секреція сальних і потових залоз;

– проблеми волосся.

Використання методів класичної косметології – масажів, масок, кремів та іншого, незалежно від якості косметики, не здатно глибинно відновити життєві сили шкіри. Це зумовлено захисним бар’єром шкіри, яка не пропускає вглибину хімічні речовини, що могли б покращити якість процесів, які відбуваються в клітинах шкіри.

Цього недоліку не мають ін’єкційні методики – коли потрібний препарат (коктейль, мезококтейль) – вводиться в шкіру шприцем з тонкою голкою. При цьому лікар, який проводить процедуру, вибирає і дозування і глибину введення залежно від очікуваного результату.

Сьогодні існує дуже багато видів ін’єкційного омолодження, опишемо стисло суть кожного з тих, які використовуються лікарями клініки «БРАСС» для безпечного повернення свіжості шкіри.

1. Мезотерапія. Це – спільна назва всіх процедур, які передбачають ін’єкційне введення препаратів в дерму. Тобто це і ін’єкції гіалуронової к-ти, і власної плазми крові, і вітамінних коктейлів – все це є мезотерапією.

Однак найчастіше терміном мезотерапія зараз називають відживлювальні уколи вітамінних коктейлів та біологічно активних препаратів. Мезотерапія сприяє покращенню обміну речовин в тканинах шкіри, їх постачання киснем та виведення токсинів.

Основний ефект від мезотеріпії вітамінними коктейлями: запобігання віковим змінам шкіри та підвищення пружності шкіри, лікування проблем шкіри (наприклад при акне).

Серед інших процедур, в клініці “БРАСС” є спеціальна процедура мезотерапії для шкіри навколо очей, ця процедура знімає темні кола під очима та відживлює цю делікатну шкіру.

2. Біоревіталізація – ін’єкційне введення в шкіру препаратів на основі гіалуронової кислоти для глибокого зволоження та живлення шкіри.

Гіалуронова кислота, яка входить в склад препаратів для біоревіталізації – це природня складова шкіри, той компонент, який відповідає за її пружність та зволоження. Гіалуронова кислота має властивість притягувати велику кількість молекул води і втримувати її в зв’язаному стані. При введенні її в шкіру відновлюється водний баланс шкіри, відновлюються умови для нормальної життєдіяльності клітин. Гідратація шкіри забезпечує миттєву активацію синтезу колагену в клітинах та стимулює відновні процеси.

Також гіалуронова кислота є відмінним антиоксидантом.

Біоревіталізація має дві стадії впливу:

– миттєва стадія. Триває до двох тижнів. Суттєво підвищується зволоженість шкіри. Розгладжуються дрібні зморшки;

– довготривала стадія. Тривалість залежить від стану шкіри і може сягати 6-8 місяців. Поступово посилюються запущені під час процедури процеси синтезу колагену та еластину. Підвищується пружність шкіри, покращується та вирівнюється тон шкіри, відновлюється структура.

Відмінність від мезотерапії. Основними складовими мезотерапевтичних коктейлів є вітаміни та амінокислоти, які мають повільну дію на шкіру, тому мезотерапія потребує тривалого курсу процедур. Основною складовою біоревіталізантів є гіалуронова кислота, дія якої швидша, видимі відчутні результати наступають швидко.

Мезотерапія рекомендована при тьмяному кольорі шкіри, при боротьбі з вугровою хворобою, «в’ялій» шкірі, судинних патологіях. Біоревіталізація рекомендована при зневодненості, сухості шкіри, для профілактики старіння шкіри.

3. Ще один з видів “уколів молодості” – редермалізація (від слів «re-» – відновлення і derma – шкіра).

В склад ін’єкційного препарату входить гіалуронова кислота та сукцинат натрію – обидва компоненти уповільнюють процеси старіння шкіри. Гіалуронова кислота – забезпечує тривале зволоження дерми і підтримує тургор, сукцинат натрію – має антиоксидантну дію, стимулює синтез колагену, посилює міжклітинні обмінні процеси.

Ця процедура поєднує плюси вітамінної мезотерапії та уколів гіалуронової кислоти.

Рекомендована для усунення дрібних зморшок, сповільнення процесів старіння, зволоження шкіри, прискорення відновлення шкіри після інсоляції та агресивних косметологічних процедур.

4. Плазмоліфтинг (PRP). PRP – з англ. «Platelet-rich plasma» – збагачена тромбоцитами плазма.

Суть методу: у пацієнта проводять забір венозної крові в спеціальну вакуумну пробірку, яку пізніше поміщають в центрифугу, де відбувається відділення плазми, збагаченої тромбоцитами. Отриману плазму ін’єкціями вводять в дермальний шар шкіри за спеціальною схемою. Введена в шкіру плазма, збагачена тромбоцитами, стимулює природні процеси вироблення гіалуронової кислоти, колагену і еластину, які відповідають за пружність шкіри.

Метод застосовується для боротьби зі старінням шкіри, в т.ч. для розгладжування зморшок, наслідками надлишкової інсоляції, для покращення стану шкіри, введення плазми у волосисту частину голови сприяє припиненню випадіння волосся.

5. Уколи препаратів на основі бустерів з полінуклеотидами. Полінуклеотидні препарати – розроблена науковцями формула створена для омолодження клітин шкіри на рівні ДНК. Препарати мають імуномоделюючий ефект, стимулюють процеси регенерації та репарації, посилюють синтез еластину, колагену та неоколагену.

Результат – зволожена та підтягнута шкіра; стимуляція процесу відновлення шкіри; вирівнювання рельєфу; профілактика вікових змін; регенерація пошкоджених тканин.

Всі описані мезотерапевтичні методики можна застосовувати як для омолодження шкіри обличчя, так і для шиї, зони декольте, рук, стоп, інтимних зон.

Всі методики є ефективними при показах до їх проведення. В кожному індивідуальному випадку, лікар клініки “БРАСС” вибере той метод або їх комбінацію, які дадуть можливість максимально швидко, безпечно та з довготривалим видимим результатом омолодити та додати свіжості та сил Вашій шкірі.

Переваги ін’єкційних процедур в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– анонімність та комфорт.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Записатися на процедури мезотерапія обличчя (мезо обличчя), біоревіталізація, редермалізація, плазмоліфтинг, ін’єкції полінуклеотидів в Івано-Франківську можна за телефоном клініки (099) 524-79-69 або за посиланням тут.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *