Феморопластика – пластика стегон

Феморопластика – пластика стегон

Феморопластика — пластична операція, яка усуває дефекти та недоліки стегон.

Якщо надмірні жирові відкладення локалізовані в ділянці стегон, їх дуже важко позбутися навіть за допомогою фізичних навантажень та дієтотерапії. У випадку значної втрати ваги, стегна можуть втратити естетичний вигляд за рахунок утворення складок із надлишку шкіри, що втратила пружність та еластичність. Непривабливий вигляд стегон буває і при дуже малій масі тіла та слабкому розвитку м’язів стегон, візуально це виглядатиме як надмірний вигин ніг (криві ноги).

Всі ці недосконалості завдають жінкам і чоловікам значного психологічного дискомфорту та появи комплексів стосовно своєї зовнішності. Але в наш час ці проблеми можна вирішити звернувшись до спеціалістів із пластичної хірургії. Лікарі клініки «БРАСС» проводять пластичні операції з метою корекції стегон на високому рівні, застосовуючи новітні технології та керуючись багаторічним досвідом роботи.

Види феморопластики

 1. Корекція з метою зменшення об’єму стегон. В ході операції видаляють надлишок тканин, коректують форму стегна та проводять підтяжку шкіри.
 2. Корекція з метою збільшення об’єму стегон. Це – застосування силіконових імплантів, котрі мають анатомічну форму і таким чином виправляють форму стегна.

Тривалість процедури — 2-3 години, залежно від складності та об’єму втручання.

Вид знеболення (анестезії): загальний наркоз або внутрішньовенна комбінована анестезія.

Приорітетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Покази до проведення феморопластики

 • надлишок підшкірно-жирової клітковини в ділянці стегон;
 • формування шкірних складок в ділянці стегон внаслідок різкої втрати ваги;
 • вікові зміни шкіри в ділянці стегон (втрата тонусу, еластичності);
 • надмірна худорлявість та слабо розвинена мускулатура в ділянці стегон.

Протипокази до проведення феморопластики

 • захворювання внутрішніх органів (серце, печінка, нирки);
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність та період лактації;
 • порушення згортання крові (схильність до кровоточивості);
 • вік до 18-ти років;
 • будь-які інфекційні захворювання, що супроводжуються підвищенням температури тіла;
 • висипання будь-якого характеру в ділянці втручання;
 • імунодефіцитні стани;
 • рекомендовано проводити операції після пологів з метою збереження отриманого результату.

Підготовка до операції

 • огляд, фізикальні, лабораторні обстеження, ультразвукова доплерографія судин нижніх кінцівок (при потребі) та інші додаткові обстеження, доцільність яких визначить Ваш лікар;
 • тимчасове припинення вживання препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин та ін.);
 • виключення вживання алкоголю та паління сигарет на період операції та у післяопераційному періоді;
 • Вам необхідно мати чітке уявлення щодо результатів операції, що допоможе хірургу оцінити його реалістичність, доцільність та зробити оптимальний вибір імпланта.

Період реабілітації

Тривалість періоду відновлення після феморопластики – в середньому 3-4 тижні, це залежить від віку, наявності супутньої патології та від загального стану здоров’я організму. На 2-3 день можна ходити та сидіти, але рекомендовано бути при цьому максимально обережним. Шви знімають через 10-14 днів. Вираженість рубців до операції оцінити важко, оскільки процес рубцювання є індивідуальним, але розташування рубців передбачає їх прикриття нижньою білизною. Після операції Вам потрібно носити компресійну білизну впродовж 1,5-2 місяців. Набряки та синці пройдуть протягом кількох тижнів. Чутливість шкіри в ділянці оперативного втручання може бути порушена і це вважається нормою, відновлення настає протягом кількох місяців. Остаточні результати феморопластики Ви зможете побачити через 4-6 місяців.

Ризики та ускладнення

 1. Після феморопластики можливі загально-хірургічні ускладнення, як і при будь-якому оперативному втручанні, а саме: нагноєння післяопераційної рани, кровоточивість, тромбофлебіти та тромбоемболії. Ці ускладнення бувають рідко, оскільки пацієнт перед операцією всебічно обстежується.
 2. Зміщення імплантів і вихід за межі ложа (у випадку операції з метою збільшення об’єму стегон).
 3. Часткова або повна втрата чутливості в ділянці оперативного втручання.
 4. Значний набряк в ділянці втручання.
 5. Розтяг рубця і/або його зміщення внаслідок анатомічної особливості ділянки втручання.
 6. Подразнення шкіри в ділянці післяопераційного рубця внаслідок тертя при ходьбі.
 7. Виражене рубцювання, як особливість організму.

Переваги феморопластики у клініці «БРАСС»

 1. Індивідуальний підхід. Перед проведенням операції пластичні хірурги клініки уважно вислухають ваші побажання та очікування від процедури та запропонують вид пластики, котрий буде оптимальним у Вашому випадку.
 2. Відкритість до клієнта. Перш ніж виконати операцію, Ви будете проінформовані про ризики операції та у випадку наявності протипоказів Вам буде запропоновано альтернативні варіанти вирішення проблеми.
 3. Досвід роботи у пластичній хірургії. Пластичні хірурги клініки «БРАСС» володіють бездоганною технікою виконання процедур спираючись на власний досвід та найновіші протоколи процедур у пластичній хірургії.
 4. Безпека. У клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики, з метою захисту як лікаря, так і пацієнта.
 5. Відповідальність. Вам буде надано контакти лікаря для того щоб Ви могли безперешкодно отримати консультацію або записатися на прийом.
 6. Комплексний догляд. У клініці проводять численні процедури по догляду за тілом та обличчям. З допомогою лікаря косметолога та дерматовенеролога Ви зможете надати вашій зовнішності ще більшої привабливості.

Рекомендації у післяопераційному періоді

 1. Після операції Вам буде призначено знеболюючу та антибактеріальну терапію, необхідно чітко дотримуватися дозування та кратності прийому призначених ліків.
 2. У випадку підвищення температури більше 38°С або появи симптомів, котрі будуть насторожувати Вас, варто звернутися до лікаря.
 3. Рекомендовано протягом не менше 3-ох місяців обмежувати важкі фізичні навантаження.
 4. Після процедури необхідно 1,5-2 місяці носити компресійну білизну (якою саме вона має бути та де її можна придбати Вас повідомлять працівники клініки).
 5. 5Особам, що страждають ожирінням чи зайвою вагою, варто дотримуватись правил харчування з обмеженою калорійністю та займатися спортом.

Вартість консультації пластичного хірурга — 400 грн.

Запис на консультацію щодо феморопластики в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *