Лазерне омолодження обличчя

Лазерне омолодження обличчя

Лазерне омолодження (технологія Fotona Т3®) – безпечна процедура, яка відновлює та покращує процес синтезу в шкірі волокон колагену та еластину (так званих волокон каркасу шкіри). Лазерний промінь (неодимовий лазер Nd:YAG, 1064 нм) м’яко прогріває шкіру на глибину до 7 мм. Прогрів тканин веде до поступової стимуляції синтезу неоколагену, покращення мікроциркуляції і активації місцевого імунітету.

Перевагою методики є одночасний вплив на поверхневі та глибокі шари дерми. Результатом поверхневої дії є швидкі помітні зміни поверхні шкіри. Глибока дія запускає процеси глибинного омолодження і активізує процес реструктуризації колагенового каркасу шкіри. Глибокий вплив Nd:YAG лазера проявляється в часі поступово, але ефект від нього є доволі стійким і може зберігатися до декількох років.

Зовні ефект від курсу процедур проявляється як значне омолодження та ліфтинг шкіри обличчя, шиї, зони декольте чи кистей рук.

Ще одна назва методики – Fotona T3 – розшифровується – Tone, Turgor, Tightening – з англ. тон, тургор, тонус. Тобто ефект від процедури буде в покращенні кольору (тону), пружності (тургору) та тонусу шкіри.

Курс глибокого дермального лазерного омолодження в середньому складається з 6 сеансів, загальна тривалість курсу – 6 місяців.

Тривалість процедури складає 20-30 хв. Процедури абсолютно безболісні і не потребують відновногоперіоду – інколи може спостерігатися незначний набряк, почервоніння протягом одного-двох днів. Після процедури можна відразу повернутися до звичних справ.

Ефект від курсу процедур триває до кількох років.

Процедура лазерного омолодження обличчя

Процедура лазерного омолодження обличчя

Покази до глибокого дермального лазерного омолодження:

– нечіткий овал обличчя внаслідок процесів обвисання повік, кутиків очей і рота;

– обвисання шкіри шиї;

– підвищена пористість шкіри;

– мімічні зморшки і “гусячі лапки”;

– дрібні і середнього розміру зморшки в зоні висків, вилиць, лоба і на щоках;

– нерівномірний або тьмяний тон шкіри обличчя.

Ефект після курсу процедур:

– шкіра стає більш пружною, вирівнюється її колір;

– зменшуються глибокі зморшки, дрібні – зникають;

– овал обличчя робиться більш чітким і рівним.

Переваги процедури в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– можна поєднати процедуру з іншими косметологічними процедурами;

– досвід щоденного використання лазерної системи для процедури лазерного омолодження;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Протипокази до глибокого дермального лазерного омолодження:

– онкологічні захворювання; вагітність; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); гострі форми герпесу; прийом фотосенсибілізуючих препаратів; свіжа засмага; невралгії; гострі запальні і гнійні процеси; висока температура (понад 38 °С).

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації лікаря-косметолога – 170 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки косметології “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Фото до та після процедури:

До

До

Після

Після

До

До

9 Лазерне омолодження 05

Після

Запис на консультацію щодо процедури лазерне омолодження обличчя (лазерне омолодження, Т3-омолодження) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням тут.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *