Глютеопластика – пластика сідниць

Глютеопластика – пластика сідниць

Глютеопластика — це пластична операція з метою корекції форми та розміру сідниць шляхом встановлення імплантів.

З різних причин жінки, а не рідко і чоловіки, незадоволені формою, розміром чи пружністю сідниць. Найчастішими причинами недосконалої форми сідниць є генетична особливість, перенесені травми, особливості будови тіла та різка втрата ваги. Оскільки заняття спортом та спеціальні вправи для сідничних м’язів не завжди приносять бажаний результат, глютеопластика часто є єдиним радикальним вирішенням проблеми.

Види глютеопластики

 1. Встановлення силіконових імплантів — процедура передбачає розріз у міжсідничній складці і встановлення імпланта під великий сідничний м’яз. Після операції накладають косметичні шви, котрі будуть ховатися у міжсідничній ділянці і не будуть помітними. Є велика кількість імплантів, що відрізняються за формою, розміром, характером поверхні. Пластичні хірурги клініки «БРАСС» підберуть найоптимальніший варіант для Вас, враховуючи ваші побажання та особливості будови тіла. Після встановлення імплантів та завершення післяопераційної реабілітації (5-6 тижнів після операції) у Вас не буде жодних відчуттів стороннього тіла та дискомфорту. За умови професійного виконання операції імпланти ніяк не впливають на ходу і сидіння. Встановлені імпланти не потребують заміни протягом життя.
 2. Ліпофілінг сідниць — це трансплантація власного жиру з однієї ділянки на іншу з метою надання більшого об’єму та підтяжки.Операція є досить безпечною, малоінвазивною та вважається найбільш природним методом пластики сідниць. Результати зберігаються протягом двох років, на відміну від ендопротезування сідниць (встановлення силіконових імплантів) коли результат зберігається на все життя.

Тривалість процедури — в середньому 1,5-2 години.

Вид знеболення (анестезії) — загальний наркоз.

Приорітетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Покази до проведення глютеопластики

 • птоз (опущення) м’яких тканин;
 • вікова втрата форми сідниць;
 • асиметрія сідниць;
 • недостатній об’єм сідниць;
 • необхідність комплексного доповнення після ліпосакції сідниць;
 • атрофія сідничних м’язів.

Протипокази до проведення глютеопластики

 • захворювання внутрішніх органів (серце, печінка, нирки);
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність та період лактації;
 • порушення згортання крові (схильність до кровоточивості);
 • вік до 18 – ти років;
 • будь-які інфекційні захворювання, що супроводжуються підвищенням температури тіла;
 • висипання будь-якого характеру в ділянці втручання.

Підготовка до операції

 • огляд, фізикальні, лабораторні та при необхідності інші обстеження, доцільність яких визначить Ваш лікар;
 • тимчасове припинення вживання препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин та ін.);
 • виключення вживання алкоголю та паління сигарет на період операції та у післяопераційному періоді;
 • Вам необхідно мати чітке уявлення щодо результатів операції, що допоможе хірургу оцінити його реалістичність, доцільність та оптимальний вид імпланта.

Період реабілітації

Тривалість періоду відновлення після глютеопластики в середньому 4-5 тижнів, в залежності від особливостей організму , віку та наявності супутньої патології. Перші 1,5-2 тижні Вам доведеться спати на животі. Також перші 2-3 тижні Вам доведеться обмежити сидіння, щоб зменшити навантаження на імпланти. Протягом місяця рекомендовано носити компресійну білизну та обмежувати фізичні навантаження. Категорично заборонено після встановлення імплантів виконувати ін’єкції в сідниці, місцем ін’єкцій може бути стегно, це є пожиттєвою рекомендацією. Шви знімають на 12 добу після операції. Перші результати операції Ви зможете оцінити вже через 3-4 тижні коли зійдуть синці та набряки.

Ризики та ускладнення

 1. Після глютеопластики можливі загально-хірургічні ускладнення, як і при будь-якому оперативному втручанні, а саме: нагноєння післяопераційної рани, кровоточивість, тромбофлебіти та тромбоемболії. Ці ускладнення бувають рідко, оскільки пацієнт перед операцією всебічно обстежується.
 2. Зміщення імплантів і вихід за межі ложа.
 3. Часткова або повна втрата чутливості в ділянці оперативного втручання.
 4. Асиметрія сідниць внаслідок накопичення крові (гематоми) або рідини (сероми) в тканинах.
 5. Болі в нозі внаслідок зміщення імпланта і створення тиску на сідничний нерв.
 6. Пошкодження сідничного нерва.

Перелічені вище стани є винятками, однак все ж зустрічаються

Переваги глютеопластики в клініці «БРАСС»

 1. Професіоналізм. Глютеопластика є складною операцією та вимагає бездоганної техніки виконання щоб не пошкодити сідничний нерв з подальшими наслідками. Пластичні хірурги клініки «БРАСС» мають багаторічний досвід роботи та проходять постійне навчання з вдосконалення у роботі.
 2. Безпека. У клініці дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту як лікаря, так і пацієнта.
 3. Відповідальність. Після операції Вам нададуть контакти Вашого лікаря, щоб Ви могли безперешкодно проконсультуватися чи прийти на огляд.
 4. Багатопрофільність. При потребі Ви зможете звернутися за допомогою до інших спеціалістів клініки а саме: гінеколог, проктолог, уролог, ортопед-травматолог, дерматовенеролог, косметолог, дитячий дерматолог.
 5. Індивідуальний підхід. Перед проведенням операції лікар ретельно огляне Вас, призначить при потребі додаткові обстеження, і у випадку відсутності протипоказів, буде призначено дату операції. Хірург уважно вислухає ваші побажання щодо очікуваного ефекту від операції та запропонує оптимальний варіант глютеопластики саме у вашому випадку.
 6. Комплексний догляд. У клініці проводять численні процедури по догляду за тілом та обличчям, з допомогою лікаря-косметолога Ви матимете можливість обрати вид процедури і додати собі ще більшої привабливості та впевненості.

Рекомендації у післяопераційному періоді

 1. У післяопераційному періоді Вам буде призначено знеболювальну та антибактеріальну терапію, чітко дотримуйтеся дозування та кратності прийому. Заборонено виконувати ін’єкції в ділянку сідниць, в даному випадку слід виконувати ін’єкцію в стегно. Ця рекомендація є пожиттєвою!
 2. Перші 2-3 тижні Вам доведеться носити компресійну білизну (якою саме вона має бути та де її можна придбати Вам повідомлять працівники клініки).
 3. 2-3 тижні слід обмежити сидіння на сідницях, щоб не створювати навантаження на імпланти.
 4. Щонайменше 4-5 тижнів варто уникати інтенсивних фізичних навантажень.
 5. 4-5 тижнів слід обмежити відвідування сауни, басейну, бані та перебування під прямими сонячними променями.
 6. Протягом 1,5-2 тижнів рекомендовано спати на животі.
 7. Необхідно обмежити вживання алкоголю та паління сигарет.
 8. При виникненні будь-яких симптомів, що насторожать Вас або при підвищенні температури тіла більше 38°С варто звернутися до лікаря.

Вартість консультації пластичного хірурга — 400 грн.

Запис на консультацію щодо глютеопластики в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *