Ін’єкції жироспалюючих коктейлів “Стоп целюліт”

Ін’єкції жироспалюючих коктейлів “Стоп целюліт”

Целюліт — вічна проблема жінок. Через анатомічні особливості чоловіків та жінок, чоловіки не стикаються з цією проблемою.

Причиною виникнення целюліту є неправильне харчування, гормональний дисбаланс, після чого з’являються такі ненависні нами нерівності шкіри — так звана “апельсинова кірочка”.

Є чотири стадії целюліту, перші три дуже добре піддаються лікуванню ін’єкційними методиками, а четверта може навіть потребувати хірургічного втручання. Тому, щоб не допускати до таких важких наслідків, краще звернутия до спеціалістів за допомогою, на початкових стадіях розвитку целюліту.

Сучасний спосіб боротьби з целюлітом — жироспалюючі ін’єкції.

Для цього використовуються жироспалюючі коктейлі, які вводяться в проблемні ділянки, що допомагає їх позбутися.

В клініці «БРАСС» така процедура має назву “стоп целюліт”.

Процерура починається з протирання проблемних ділянок антисептиком, далі колемо жироспалюючий коктейль та закриваємо процедуру післяпроцедурним кремом.

Рекомендований курс: 5-6 процедур з інтервалом 1 раз на тиждень.

Протипоказами є:

  • індивідуальна непереносимість препарату;
  • гнійні захворювання шкіри;
  • вагітність;
  • психологічні розлади;
  • онкологія;
  • варикоз.

По завершенні курсу Ваш лікар-косметолог клініки «БРАСС» підбере косметику для домашнього догляду та проконсультує щодо правильного її використання.

Вартість консультації лікаря – 250  грн.

Запис на процедуру “ін’єкції жироспалюючих коктейлів “стоп целюліт” в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *