Кольпоскопія

Кольпоскопія

Кольпоскопія — метод огляду шийки матки за допомогою мікроскопа (кольпоскопа). Сучасні кольпоскопи здатні збільшити картинку від 3 до 40 раз — це дає можливість чітко оцінити судини шийки, виключити чи запідозрити рак шийки матки, дисплазії (передракові стани шийки матки).

Коли необхідно проводити кольпоскопію?

  1. Проведення кольпоскопії в якості профілактичного огляду стану здоров’я. Ідеально проводити кольпоскопію щорічно на 9-20 дні менструального циклу.
  2. Проведення кольпоскопії під час вагітності. На фоні імуносупресії, що є нормою під час вагітності, патологія шийки матки може швидко прогресувати, що може мати негативний вплив на перебіг вагітності та здоров’я вцілому.

Кольпоскопія – безболісна процедура і не здатна нашкодити плоду.

Проведення кольпоскопії, найчастіше, передбачає забір аналізів:

  • мазок урогенітальних виділень;
  • цитологія (ПАП-тест, онкоцитологія, цитоморфологічне дослідження шийки матки).

Під контролем кольпоскопії забір аналізів проводиться максимально точно.

Види кольпоскопії

  • проста;
  • розширена: тест з оцтовою кислотою; тест з розчином йоду.

Ці тести дозволяють краще візуалізувати ділянки шийки матки, які можуть бути визнані підозрілими.

Якщо призначена кольпоскопія — процедура огляду шийки матки, то жінці, як правило, радять утриматися від статевого життя, за добу і більше до процедури, а також не виконувати спринцювання, не застосовувати вагінальні креми, супозиторії, таблетки.

В клініці «БРАСС» кольпоскопія проводиться досвідченим лікарем-гінекологом з використанням сучасного комп’ютерного відеокольпоскопа С140 (НПФ Ганімед, Україна), який дає можливість виводити зображення на великий екран — пацієнт має можливість бачити все те ж, що і лікар.

Переваги консультації венеролога в клініці «БРАСС»

  • в нас не рекомендують “зайвих” (часто дорогих) процедур чи аналізів – наше завдання допомогти пацієнту, а не отримати максимум грошей;
  • фахові спеціалісти;
  • анонімність.

Вартість процедури

  • Консультація гінеколога + огляд + кольпоскопія — 550 грн

В клініці «БРАСС» до питання нерозголошення даних про пацієнтів, як і до питання стерильності та дезинфекції — особливо уважне ставлення.

Записатися на консультацію гінеколога та кольпоскопію в Івано-Франківську можна за телефоном клініки (099) 524-79-69 або за посиланням тут.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *