Хірургія

Хірургія

Консультація в рамках соціального проекту “Цінуй життя, дбай про себе” (один раз на місяць) – безкоштовно. Деталі тут.

Основним напрямом роботи клініки «БРАСС. Здорова шкіра» є дерматологія (захворювання шкіри). Робота лікаря-хірурга полягає в діагностиці та лікуванні новоутворень шкіри. Серед них можуть бути звичні родимки, невуси, доброякісні утворення або небезпечні онкологічні пухлини.

Ми розуміємо, що правильно поставлений діагноз – це найважливіша умова будь-якого лікування, тому на первинній консультації лікар-хірург проведе огляд шкіри пацієнта, при потребі направить на здачу відповідних аналізів і, після встановення точного діагнозу, запропонує метод лікування. Багато випадків шкірних патологій потребують хірургічного видалення, яке проводиться в спеціальному хірургічному відділенні клініки «БРАСС. Здорова шкіра».

Найбільш частими випадками, де рекомендоване видалення саме хірургічним шляхом, є:

- Дерматофіброма. Відноситься до доброякісних новоутворень шкірного покриву. Інша її назва – гістіоцитома. У більшості випадків дерматофіброма зустрічаються у жінок. Найчастіше зустрічається дерматофіброма на нозі. Тим не менш, вона може з`явитися на верхніх кінцівках, плечі, обличчі та інших ділянках. За зовнішнім виглядом це утворення нагадує родинку або бородавку. У нього зазвичай гладка поверхня. При пальпації каменеподібна структура. Дерматофіброми можуть відрізнятися за кольором. Зустрічаються рожеві, коричневі, фіолетові, чорні і сірі відтінки цього новоутворення.

Дерматофіброма на обличчі

Дерматофіброма на обличчі

- Кератоакантома – доброякісна пухлина епідермісу, що розвивається зі сальних залоз та волосяних фолікулів і характеризується наявністю напівсферичного вузла з кратероподібною заглибиною в центрі, заповненою роговими масами.

Кератоакантома швидко росте, досягаючи більших розмірів протягом декількох днів або тижнів. Кератоакантома може представляти собою небезпеку, таку як перетікання в плоскоклітинний рак шкіри.

 

Кератоакантома

Кератоакантома

- Кератома — це доброякісне шкірне новоутворення, яке утворюється внаслідок розростання рогового шару шкіри, має темно-коричневий відтінок. Поява кератоми обумовлена тривалим перебуванням на відкритому сонці і віковими змінами, що відбуваються в клітинах шкіри. Посилення даного процесу спостерігається після 30 років.

Кератома

Кератома

- Ліпома – утворення підшкірної жирової клітковини. Ліпоми відносять до доброякісних пухлин. Розвивається у шарі підшкірної пухкої сполучної тканини та може проникнути вглиб між м’язами та судинами до окістя. Ліпома може з’явитися на будь-якій ділянці тіла і кінцівок, де є жирова клітковина. Зазвичай, ліпома випадково виявляється пацієнтом у вигляді м’якої підшкірної «шишки».

Ліпома не буває спаяна зі шкірою, тобто шкіра над нею легко зміщується. Може спостерігатись візуально, а може визначатися тільки при пальпації.

Ліпома

Ліпома

- Атерома (епідермальна, триходермальна  кіста) – пухлиноподібне триходермальне доброякісне утворення, яке утворюється із сальної залози. Атероми являють собою безболісні утворення з гладкою поверхнею, що повільно збільшуються. Має вигляд досить щільного, рухомого підшкірного або внутрішньошкірного утворення невеликих (1-3 см) розмірів. Атерома завжди спаяна з шкірою, часто трохи піднята над нею, має капсулу. Шкіра над атеромою може бути темніше звичайної шкіри. Спостерігається на ділянках шкіри, багатих на сальні залози — волосистій частині голови, обличчі. Може досягати великих розмірів, буває множинною. Досить часто вміст атероми інфікується через протоку і вона запалюється, а потім нагноюється.

Атерома

Атерома

Перелік процедур клініки “БРАСС. Здорова шкіра”, які стосуються хірургічного напрямку:

- діагностика родимок;

- кріохірургія;

- видалення новоутворів радіохвильовим методом;

- видалення дерматофіброми;

- видалення кератоакантоми;

- видалення врослого нігтя;

- видалення ліпоми;

- видалення атероми;

- електрокоагуляція;

- видалення бородавок та папілом;

- лазерне видалення бородавок;

- гістологічне дослідження тканин;

- видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів.

Всі деталі про підготовку до процедури, перебіг самої процедури та умови, яких повинен дотримуватися пацієнт після процедури, Ви можете отримати у Вашого лікаря клініки «БРАСС. Здорова шкіра».

Переваги хірургічних процедур в клініці «БРАСС. Здорова шкіра»:

- безпечні умови процедури;

- анонімність та комфорт;

- зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Вартість консультації хірурга – 170 грн.

Запис на процедуру консультація хірурга в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС. Здорова шкіра» 095 585-74-78 або за посиланням.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>