Хірургія

Хірургія

Одним з основних напряків роботи клініки «БРАСС» є дерматологія (захворювання шкіри). Робота лікаря-хірурга полягає в діагностиці та лікуванні новоутворень шкіри. Серед них можуть бути звичні родимки, невуси, доброякісні утворення або небезпечні онкологічні пухлини.

Ми розуміємо, що правильно поставлений діагноз – це найважливіша умова будь-якого лікування, тому на первинній консультації лікар-хірург проведе огляд шкіри пацієнта, при потребі направить на здачу відповідних аналізів і, після встановлення точного діагнозу, запропонує метод лікування. Багато випадків шкірних патологій потребують хірургічного видалення, яке проводиться в спеціальному хірургічному відділенні клініки «БРАСС».

Найбільш частими випадками, де рекомендоване видалення саме хірургічним шляхом, є:

Дерматофіброма. Відноситься до доброякісних новоутворень шкірного покриву. Інша її назва – гістіоцитома. У більшості випадків дерматофіброма зустрічаються у жінок. Найчастіше зустрічається дерматофіброма на нозі. Тим не менш, вона може з`явитися на верхніх кінцівках, плечі, обличчі та інших ділянках. За зовнішнім виглядом це утворення нагадує родинку або бородавку. У нього зазвичай гладка поверхня. При пальпації каменеподібна структура. Дерматофіброми можуть відрізнятися за кольором. Зустрічаються рожеві, коричневі, фіолетові, чорні і сірі відтінки цього новоутворення.

Дерматофіброма на обличчі

Дерматофіброма на обличчі

– Кератоакантома – доброякісна пухлина епідермісу, що розвивається зі сальних залоз та волосяних фолікулів і характеризується наявністю напівсферичного вузла з кратероподібною заглибиною в центрі, заповненою роговими масами.

Кератоакантома швидко росте, досягаючи більших розмірів протягом декількох днів або тижнів. Кератоакантома може представляти собою небезпеку, таку як перетікання в плоскоклітинний рак шкіри.

 

Кератоакантома

Кератоакантома

– Кератома — це доброякісне шкірне новоутворення, яке утворюється внаслідок розростання рогового шару шкіри, має темно-коричневий відтінок. Поява кератоми обумовлена тривалим перебуванням на відкритому сонці і віковими змінами, що відбуваються в клітинах шкіри. Посилення даного процесу спостерігається після 30 років.

Кератома

Кератома

– Ліпома – утворення підшкірної жирової клітковини. Ліпоми відносять до доброякісних пухлин. Розвивається у шарі підшкірної пухкої сполучної тканини та може проникнути вглиб між м’язами та судинами до окістя. Ліпома може з’явитися на будь-якій ділянці тіла і кінцівок, де є жирова клітковина. Зазвичай, ліпома випадково виявляється пацієнтом у вигляді м’якої підшкірної «шишки».

Ліпома не буває спаяна зі шкірою, тобто шкіра над нею легко зміщується. Може спостерігатись візуально, а може визначатися тільки при пальпації.

Ліпома

Ліпома

– Атерома (епідермальна, триходермальна  кіста) – пухлиноподібне триходермальне доброякісне утворення, яке утворюється із сальної залози. Атероми являють собою безболісні утворення з гладкою поверхнею, що повільно збільшуються. Має вигляд досить щільного, рухомого підшкірного або внутрішньошкірного утворення невеликих (1-3 см) розмірів. Атерома завжди спаяна з шкірою, часто трохи піднята над нею, має капсулу. Шкіра над атеромою може бути темніше звичайної шкіри. Спостерігається на ділянках шкіри, багатих на сальні залози — волосистій частині голови, обличчі. Може досягати великих розмірів, буває множинною. Досить часто вміст атероми інфікується через протоку і вона запалюється, а потім нагноюється.

Атерома

Атерома

Перелік процедур клініки “БРАСС”, які стосуються хірургічного напрямку:

діагностика родимок;

кріохірургія;

видалення новоутворів радіохвильовим методом;

видалення дерматофіброми;

видалення кератоакантоми;

видалення врослого нігтя;

видалення ліпоми;

видалення атероми;

електрокоагуляція;

видалення бородавок та папілом;

лазерне видалення бородавок;

гістологічне дослідження тканин;

видалення сторонніх тіл з ЛОР-органів.

Всі деталі про підготовку до процедури, перебіг самої процедури та умови, яких повинен дотримуватися пацієнт після процедури, Ви можете отримати у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Переваги хірургічних процедур в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Вартість консультації хірурга – 250 грн.

Запис на процедуру консультація хірурга в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *