Консультація дерматолога

Консультація дерматолога

Що лікує дерматолог?

Дерматолог — це фахівець з питань захворювань шкіри.

Перерахуємо, що саме лікує дерматолог:

Підготовка до огляду лікаря – дерматолога:

 • перед дослідженням категорично забороняється мити і протирати уражені ділянки шкіри будь-якими дезинфікуючими засобами;
 • протягом 48 годин перед прийомом на уражену ділянку не можна наносити лікарські препарати, мазі, креми.

В більшості випадків пацієнт потребує двох консультацій дерматолога.

1. Первинна консультація фахівця дерматолога:

 • аналіз скарг пацієнта;
 • огляд шкірних покривів;
 • постановку попереднього діагнозу.

При необхідності можуть призначати додаткові обстеження, аналізи, шкірні тести.

2. Етап  постановки заключного діагнозу після розшифровки аналізів (готовність аналізів від 1 до 7 діб) та призначення лікування.

Для максимального ефекту від лікування потрібно чітко виконувати рекомендації лікаря щодо лікування, способу життя та профілактики захворювань. Оскільки багато дерматологічних захворювань є хронічними, важливий профілактичний огляд 1 раз на 3-6 міс

Якщо для Вас важливим є питання анонімності, то в клініці «БРАСС» до питання нерозголошення даних про пацієнтів, як і про питання стерильності та дезинфекції – особливо уважне ставлення.

Вартість консультації дерматолога – 250 грн.

Записатися на консультацію лікаря-дерматолога в Івано-Франківську можна за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Comments (29)

 1. Доброго дня. Лікар дерматолог призначає лікування проблемної шкіри на консультації?

  • Доброго дня! Так, є дитячий лікар дерматолог, який може проконсультувати і призначити лікування.

  • Доброго дня! Так, лікуємо. Потрібна консультація дерматолога, щоб визначити причину і призначити лікування. Телефон для запису: 095 585 74 78.

  • Доброго дня! Потрібна консультація дерматолога, щоб визначити проблему і призначити правильне лікування.

  • Доброго дня! Потрібна консультація дерматолога і комплексне обстеження, щоб визначити причину Вашої проблеми. Телефон для запису: 095 585 74 78.

  • Доброго дня! Може і дерматолог проконсультувати і хірург, який одразу може і видалити.

 2. Доброго вечора.
  На одній нозі,внизу, появилися незрозумілі кров’яні плями,які почали підніматися вгору.при натиску на них, вони пропадають,а потім знову появляються
  Чи можете ви допомогти?

  • Доброго дня! Потрібна консультація дерматолога, щоб оглянути і зрозуміти причину Вашої проблеми. Можлива додаткова консультація і судинного хірурга.

  • Доброго дня! Так, звичайно. Можемо записати Вас на консультацію до дерматолога, щоб вияснити причину Вашої проблеми. Телефон для запису 095 585 74 78.

 3. Доброго дня ,чи працювали ваші спеціалісти з призначенням пацієнтам таких препаратів ,як роккутан ,акнекутан чи сотре ( на основі ізотреїна ) ?

  • Доброго дня. Вартість огляду дерматолога – 170 грн. Попередній запис є бажаним, так як маючи запис, Ви не будете очікувати в черзі до вибраного лікаря. Запис за телефоном 0955857478.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *