Консультація пластичного хірурга

Консультація пластичного хірурга

В теперішній час зовнішність дуже важлива для соціальної адаптації людини. Ті чи інші проблеми зовнішності можуть спричиняти не лише появу комплексів та невпевненості в собі, але і проблеми із працевлаштуванням та труднощі у особистому житті. Все частіше жінки і чоловіки мріють про удосконалення вигляду свого тіла та обличчя.

Якщо Ви рішуче налаштовані якісно покращити свою зовнішність та радикально вирішити проблему, котра завдає Вам дискомфорту, перш за все Вам потрібно почати із консультації пластичного хірурга.

Що передбачає первинна консультація пластичного хірурга?

 1. Спілкування лікаря та пацієнта, в ході якого пацієнт розповідає причину свого звернення до пластичного хірурга та свої побажання щодо мети оперативного втручання.
 2. Лікар проводить огляд та при потребі призначає додаткові обстеження чи консультації суміжних спеціалістів, щоб виявити можливі протипоказання до проведення оперативного втручання з метою мінімізації ризиків та ускладнень.
 3. Вам надається інформація про особливості ходу оперативного втручання, можливі післяопераційні ризики та ускладнення.
 4. Ви станете активним учасником процедури Вашого перевтілення. Після операції Ви отримаєте детальні рекомендації щодо домашнього догляду, а також Вам буде надано контакти Вашого лікаря, для безперешкодного зв’язку з ним.

Переваги процедур удосконалення зовнішності у клініці «БРАСС»:

 1. Професіоналізм. Робота клініки організована так, що лікарі мають можливість проходити регулярні навчання та курси, відвідувати конференції та лікарські з’їзди з метою постійного удосконалення своїх знань та умінь.
 2. Досвід. Спеціалісти клініки володіють не лише досконалою технікою оперативного втручання, але й мають багаторічний досвід роботи у естетичній медицині.
 3. Багатофункціональність. Клініка “БРАСС” є багатопрофільною клінікою. Тут працюють лікарі : дерматовенеролог, трихолог, гінеколог, уролог, проктолог, ортопед-травматолог, дитячий дерматолог, психолог. Завдяки широкому спектру послуг клініки Ви матимете можливість комплексно вирішити проблему, котра Вас турбує.
 4. Відкритість до клієнта. Нашим завданням є допомога пацієнту, а не отримання матеріальної винагороди від нього. Якщо в силу певних причин лікарі клініки не зможуть вирішити проблему з якою Ви до нас звернулися, Вам буде надано скерування до лікаря/клініку де обов’язково Вам допоможуть. У випадку прийняття рішення лікарем про недоцільність пластичної операції, Вам буде надано рекомендації щодо альтернативного вирішення проблеми для покращення зовнішності.
 5. Документація дій лікаря та пацієнта. Перед проведенням процедури Вам нададуть для ознайомлення та підпису добровільну згоду на проведення оперативного втручання.
 6. Страхування.Перш ніж проводити пластичну операцію, працівники клініки запропонують Вам підписати страховий договір. Страховий договір передбачає нівелювання для пацієнта ризику додаткових витрат, потреба в яких може виникнути під час та після оперативного втручання.

Переваги підписання страхового договору

 1. Якщо під час операції виникла потреба у маніпуляціях, котрі несуть за собою додаткові витрати, але не були передбачені в протоколі оперативного втручання, оплату цих додаткових витрат бере на себе страхова компанія.
 2. У випадку виникнення післяопераційних ускладнень, для усунення яких потрібні кошти, оплату здійснює страхова компанія.
 3. Страхування життя пацієнта передбачає суму вартості оперативного втручання.

Вартість страхування залежить від виду оперативного втручання, виду анестезії, котрий застосовується і становить 10% від вартості оперативного втручання.

Пацієнт має можливість відмовитися від підписання страхового договору, в цьому випадку пацієнт пише заяву із зазначенням того, що ризики та ускладнення оперативного втручання він бере на себе.

Страхова компанія, яка надає послуги страхування перед пластичними операціями в клініці “БРАСС” – СК “Провідна” (//providna.ua/)

Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Запис на консультацію щодо пластичної операції в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *