Консультація судинного хірурга

Консультація судинного хірурга

Побутує думка, що звертатись за допомогою до хірурга потрібно лише в надзвичайних випадках, а до судинного хірурга — тоді, коли вени на ногах вже у вигляді “грон винограду”. Але таке уявлення є хибним. Навіть серйозні захворювання можна вилікувати і забути про них назавжди, якщо вчасно звернутися до кваліфікованого спеціаліста.

Вартість консультації судинного хірурга — 400 грн.

Тож хто такий судинний хірург та що він лікує

Судинний хірург — це вузькопрофільний спеціаліст, котрий лікує захворювання судин. Головним завданням у роботі судинного хірурга є забезпечення оптимального кровопостачання організму та головного мозку. Завдяки сучасним методам діагностики, судинну патологію можна виявити на ранніх стадіях і відповідно максимально ефективно усунути проблему. Судинна хірургія відноситься до малоінвазивних втручань, тобто таких, які проводяться із мінімальною травматизацією і мають короткий період реабілітації.

Оскільки післяопераційна рана є малих розмірів, це дозволяє призначити мінімальну кількість знеболювальних та антибактеріальних препаратів у післяопераційному періоді.

Які захворювання лікує судинний хірург

 • тромбофлебіт;
 • флебіт;
 • флеботромбоз;
 • трофічні виразки;
 • варикозна хвороба;
 • гемангіоми;
 • флебопатії;
 • судинні “зірочки”;
 • хронічна судинна недостатність.

Сучасна статистика показує тенденцію до зростання випадків судинної патології у людей молодого віку, оскільки причиною захворювань судин є не вік людини, а спосіб життя.

Що негативно впливає на здоров’я судин?

 1. Нераціональне харчування – це споживання їжі з підвищеним вмістом жирів, зловживання їжею, яку пропонують заклади швидкого харчування (ці продукти містять підвищений вміст транс-жирів, що сприяють розвитку патології судин). Недостатня кількість в раціоні овочів, фруктів та продуктів із мінімальною термічною обробкою також входить у визначення нераціонального харчування.
 2. Куріння та зловживання алкоголем – судинна стінка під впливом цих факторів втрачає еластичність, накопичений нікотин спричиняє розвиток кисневого голодування клітин, кров згущується і зростає ризик утворення тромбів.
 3. Надмірна вага та малорухомий спосіб життя сприяють підвищенню в крові рівня холестерину та внутрішньочеревного тиску, що призводить до порушення кровотоку в судинах.
 4. Цукровий діабет – хронічне підвищення рівня глюкози в крові сприяє пошкодженню судинної стінки.
 5. Постійне носіння тісної білизни та взуття на високий підборах – спричиняють компресію вен та порушення нормального відтоку крові із судин ніг.
 6. Гормональний дисбаланс в період вагітності, менопаузи та при тривалому вживання оральних контрацептивів.
 7. Захворювання серцево-судинної системи – порушення нормального процесу кровообігу внаслідок серцевої недостатності.
 8. Генетичні фактори такі як: вроджена патологія процесу згортання крові, вроджена аномалія судин.

Які симптоми вказують на те, що Вам варто записатися на консультацію до судинного хірурга?

 • біль в литкових м’язах, що посилюється після фізичного навантаження;
 • відчуття важкості в ногах;
 • набряки в ділянці ніг, рук чи інших частин тіла;
 • поява виступаючих, звивистих вен із вираженим синюватим чи червонуватим відтінком;
 • коричнева пігментація шкіри, особливо в ділянці гомілок та стоп;
 • поява виразок на шкірі, котрі часто мають хронічний перебіг;
 • періодичні судоми в ділянці ніг;
 • різні види порушення чутливості в руках та ногах;

Особи, котрі відносяться до групи ризику і повинні обов’язково консультуватися у суднинного хірурга із профілактичною метою

 • вагітні в ІІ і ІІІ триместрі;
 • особи, котрі ведуть малорухомий спосіб життя (офісні працівники, літні люди);
 • спортсмени;
 • особи із зайвою вагою та різними ступенями ожиріння;
 • курці та люди, котрі зловживають алкогольними напоями;
 • особи, котрі не раціонально харчуються та віддають перевагу швидкому нездоровому харчуванню;
 • особи, родичі котрих страждають судинною патологією.

Що передбачає консультація судинного хірурга у клініці ”БРАСС”

При первинному зверненні пацієнта на консультацію до судинного хірурга, лікар вивчає загальний стан здоров’я пацієнта, збирає анамнез захворювання та анамнез життя, призначає ряд додаткових обстежень, котрі допоможуть у постанові точного діагнозу. Після встановленого діагнозу судинний хірург вибирає оптимальний метод лікування, враховуючи всі покази, протипокази до оперативного втручання і супутню патологію. Вибір між оперативним та консервативним (медикаментозним) методом лікування проводиться на підставі результатів обстежень та залежно від ступеню важкості захворювання. Також лікарем можуть бути призначені процедури для підготовки до малоінвазивного втручання та в періоді реабілітації. Стан пацієнта контролюється протягом всього періоду лікування та до закінчення періоду реабілітації.

Методи діагностики захворювань судин у клініці “БРАСС”

 1. Загальноклінічні обстеження ( огляд, загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, коагулограма, ліпідограма);
 2. Дуплексне сканування (УЗД) судин ніг;
 3. Електрокардіограма;
 4. УЗД кінцівок та тіла.

Для діагностики захворювань судин також може використовуватися метод ангіографії – введення в судини рентгенконтрастної рідини. Однак на базі нашої клініки цей метод не використовується.

Можливості клініки “БРАСС“ у лікуванні судинної патології

Після встановлення точного діагнозу, судинний хірург вибере оптимальний метод лікування саме у Вашому випадку. Ряд судинних захворювань можна лікувати медикаментозно, без оперативного втручання. Проте є захворювання, котрі не можливо усунути без втручання, сюди відносяться переважно хвороби, симптоми котрих ігнорувалися протягом багатьох років. Завдяки надсучасному обладнанню клініки «БРАСС» Ви матимете можливість отримати кваліфіковану допомогу відповідно до сучасних європейських підходів до лікування судинної патології.

В клініці проводять такі види втручань:

 1. Лазерна коагуляція;
 2. Радіочастотна абляція;
 3. Склеротерапія.

В судинній хірургії також використовують метод лікування – флебектомію (хірургічне видалення варикозних вен). Цей вид лікування має свої особливості та в нашій клініці не надається.

Що передбачає супровід пацієнта у післяопераційному періоді

Професійно виконане оперативне втручання — це лише частина виконаної роботи, оскільки у ранньому та пізньому післяопераційному періоді може виникати ряд ускладнень, котрі збільшують період непрацездатності пацієнта.

Спеціалісти клініки «БРАСС» нададуть Вам чітко сформульовані рекомендації, котрі мінімізують розвиток ускладнень. Вам буде надано контакти лікаря з метою безперешкодного зв’язку з ним, при потребі — консультації, та повторного запису на прийом. Також Вам буде призначено дні повторних (контрольних ) оглядів/консультацій для спостереження динаміки стану здоров’я.

У клініці “БРАСС” перед проведенням оперативного втручання Вам запропонують підписати страховий договір. Страховий договір передбачає нівелювання для пацієнта ризику додаткових витрат, потреба в яких може виникнути до та після операції.

Переваги підписання страхового договору

 1. Якщо під час операції виникла потреба у маніпуляціях, котрі несуть за собою додаткові витрати, але не були передбачені в протоколі оперативного втручання, оплату цих додаткових витрат бере на себе страхова компанія.
 2. У випадку виникнення післяопераційних ускладнень, для усунення яких потрібні кошти, оплату здійснює страхова компанія.
 3. Страхування життя пацієнта передбачає суму вартості оперативного втручання.

Вартість страхування залежить від виду оперативного втручання, виду анестезії, котрий застосовується, але не перевищує 10% від вартості оперативного втручання.

Пацієнт має можливість відмовитися від підписання страхового договору, в цьому випадку пацієнт пише заяву із зазначенням того, що ризики та ускладнення оперативного втручання він бере на себе.

Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін.

Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Запис на консультацію щодо операцій судинного хірурга в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *