Консультація трихолога (лікування проблем волосся)

Консультація трихолога (лікування проблем волосся)

Згідно з даними порталу про здоров’я likar.info, є п’ять найпоширеніших проблем волосся у жінок та причини їх виникнення:

– Випадіння волосся.

Причини можуть бути різними. Послаблений імунітет, нераціональне харчування, нестача вітамінів та мінералів, порушення гормонального фону, стрес та багато інших.

– Сухе волосся.

Причини. У більшості випадків причина – неправильний догляд. Шампунь, який не підходить саме Вашому волоссю. Можливо, Ви часто користуєтесь феном і виставляєте найгарячішу температуру на ньому. Однією з причин буває невідповідність клімату, в якому Ви живете, типу Вашого волосся. Волосся може ставати сухим від вікових змін, коли організм перебудовується і не може дати волоссю потрібного живлення.

– Волосся після фарбування.

Причини. Використання неякісних фарбників або недотримання технології правильного фарбування волосся. При таких порушеннях може руйнуватися структура волосся, а шкідливі речовини з фарби можуть впливати не тільки на волосся, але і на організм загалом.

– Посічені кінчики волосся.

Причини. Посічені кінчики з’явлються внаслідок надмірної сухості волосся. Січення кінчиків – постійна проблема для сухого волосся.

– Жирне волосся.

Причини. Підвищена секреція сальних залоз шкіри голови. Частіше всього виникає через порушення роботи внутрішніх систем організму (обмінної, травлення, ендокринної). Ще однією причиною жирного волосся є неправильний догляд та підбір косметичних засобів по догляду за ними.

Крім описних вище, лікарі клініки «БРАСС» часто зустрічаються з такими проблемами волосся:

 • облисіння (алопеція) — повне, часткове або осередкове;
 • раннє посивіння;
 • лупа;
 • слабкість волосся, поганий ріст;
 • інфекційні захворювання і паразити — лишай, воші, підшкірний кліщ.

Що робити, якщо Ви виявили в себе одну з описаних проблем?

По-перше, зверніться до трихолога (лікар, який лікує проблеми волосся). Лікар-трихолог клініки «БРАСС» огляне Вас (для оцінки стану волосся та шкіри в клініці використовується трихоскопія — це метод діагностики волосся спеціальним цифровим мікроскопом) і направить на здачу аналізів (перелік їх залежить від конкретного випадку і складається індивідуально). На основі результатів аналізів лікар зможе визначити причину проблеми волосся і тільки після цього призначити лікування.

По-друге, слідкуйте за загальним станом організму. Хай порада і виглядає банальною, але багато дівчат помічають, що навіть якщо просто замінити ранкову каву на склянку яблучного соку, інтенсивність випадіння волосся суттєво зменшується.

Лікар-трихолог зможе підібрати засоби косметики, які підходять саме для Вашого волосся. При потребі, трихолог клініки «БРАСС. Здорова шкріа» дасть рекомендації щодо зміни раціону харчування – сухому волоссю для нормалізації жирності потрібні вітаміни А і Е, а також достатня кількість жирних кислот.

В курс лікування, крім домашнього догляду, можуть входити і процедури в клініці, а саме:

Переваги лікування волосся в клініці «БРАСС»:

 • безпечні умови процедури;
 • лікуванням волосся займається спеціаліст вузького профілю;
 • можливість пройти різні процедури для волосся;
 • анонімність та комфорт.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації трихолога – 250 грн.

Процедура лікування волосся в клініці «БРАСС»

Процедура лікування волосся в клініці «БРАСС»

Запис на консультацію трихолога (прийом лікаря-трихолога) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням

Comments (7)

  • Доброго вечора. На жаль, ми не можемо відповісти Вам, не бачивши Вашого випадку. Справа в тому, що перелік обстежень складається індивідуально в кожному випадку – не існує стандартного переліку обстежень. Тому рекомендуємо Вам пройти консультацію нашого лікаря-трихолога Гриник Христина. Вартість консультації становить 170 грн. Також один раз на місяць Ви можете пройти консультацію лікарів клініки в рамках програми “цінуй життя” – безкоштовно. Деталі тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *