Контурна пластика

Контурна пластика

Контурна пластика – метод розгладження зморшок, корекції контурів обличчя, корекції об’єму та форми губ шляхом введення в дерму гелю (філера) на основі гіалуронової кислоти.

Метод застосовується для:

– усунення глибоких носо-губних зморшок;

– усунення зморшок в області очей, між бровами, на щоках, на чолі та ін.;

– виправлення асиметрії обличчя;

– підняття кутиків рота;

– естетичної корекції рубців.

Суть процедури полягає в ін’єкційному введенні під шкіру в потрібних місцях спеціального філера на основі гіалуронової кислоти. Введення здійснюється спеціальним шприцем з короткою та тонкою голкою (в деяких випадках – канюлею з тупим кінцем). Введений філер створює додатковий об’єм тканини (об’єм під складкою, об’єм губ) – шкіра розгладжується, стає пружною та зволоженою.

Завдяки особливостям дії гіалуронової кислоти відновлюється водний баланс шкіри, створюються умови для синтезу нового колагену, еластину та вироблення власної гіалуронової кислоти – таким чином запускаються процеси природного відновлення шкіри.

З часом введена гіалуронова кислота повністю виводиться з організму, проте за рахунок запущених відновних процесів омолодження, навіть після повного її виведення, зморшки не повертаються до попередньої глибини.

Результат від процедури проявляється миттєво та стає більш вираженим після сходження набряку та почервоніння. Збереження результату залежить від стану шкіри, віку, від індивідуальних особливостей пацієнта та від чіткості дотримання рекомендацій лікаря і, в основному, триває до 12 місяців.

Процедура контурної пластики має накопичувальний (кумулятивний) ефект. Тобто в кожній наступній процедурі менша кількість філера даватиме такий же або кращий ефект в порівнянні з попередньою. Це досягається завдяки тому, що введення гіалуронки стимулює синтез колагену, еластину та власної гіалуронової кислоти.

В клініці “БРАСС» процедура контурної пластики виконується біодеградуючими філерами, тобто такими, які самостійно розсмоктуються в тканинах протягом певного часу (8-12 місяців). Ми не рекомендуємо використання постійних (перманентних, таких, що не розсмоктуються самостійно) філерів з таких причин:

– часто у пацієнта з часом змінюється уявлення про те, яким має бути його обличчя. Використання перманентних філерів унеможливлює або ж значно ускладнює повернення тканин до колишніх розмірів;

– ризик переміщень (міграцій) перманентних філерів в тканинах.

Процедура контурної пластики триває від 10 до 30 хв. залежно від задачі, яка вирішується.

Виконується під місцевою анестезією.

Процедура добре поєднюється з ботулінотерапією та біоревіталізацією.

В клініці «БРАСС» використовуються біодеградуючі препарати нового покоління на основі гіалуронової кислоти (ТМ Surgiderm, Juvederm та інші світові марки).

Покази до процедур контурної пластики:

– потреба зміни контурів обличчя;

– зморшки навколо очей;

– носо-губні, губо-підборідні складки;

– зморшки між бровами;

– потреба в корекції форми вилиць, щік;

– потреба в естетичній корекції рубців.

Переваги процедури в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– безпечні та сертифіковані гелі для контурної пластики;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Протипокази до процедури:

– онкологічні захворювання; вірусний гепатит; герпес в стадії загострення; схильність шкіри до утворення келоїдних рубців; дерматити різного походження; порушення згортання крові та прийом антикоагулянтів; наявність раніше введених філерів, які не росмоктуються самостійно (синтетичних); запалення і гнійники на шкірі; недавно пройдені процедури хімічного пілінгу, лазерного та механічного шліфування шкіри; імунодепресивні стани; наявність алергічних реакцій на антикоагулянти; вагітність і лактація; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); важка ниркова недостатність; важка печінкова недостатність; автоімунні захворювання; проходження автоімунної терапії; гіпертонічна хвороба III-IV ст.; ішемічна хвороба серця; індивідуальна непереносимість компонентів філера; епілепсія; патологічний страх уколів; вік до 18 років.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Фото до та після процедури:

7 контурна 01

До

7 контурна 02

Після

7 контурна 03

До

7 контурна 04

Після

Запис на консультацію щодо контурної пластики (збільшення губ, виповнення зморшок, усунення зморшок, усунення носогубних складок, усунення носогубних складок, усунення зморшок між бровами, усунення губо-підбородкових складок, корекція форми вилиць, корекція форми щік) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *