Косметолог Івано-Франківськ — консультація косметолога

Косметолог Івано-Франківськ — консультація косметолога

Завдання косметології — зробити так, щоб людина виглядала доглянуто, привабливо і була впевненою в собі.

Базова процедура косметології — консультація косметолога в Івано-Франківську. Під час процедури Ви отримаєте поради по догляду за своєю зовнішністю та про косметологічні процедури, пройшовши які, Ви зможете отримати бажаний результат. Косметолог порадить і підбере Вам не тільки курс процедур, а і засоби для домашнього догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку.

Косметолог порадить, як правильно доглядати за Вашою зовнішністю.

Більшість клієнтів, які скористалися консультацією косметолога в клініці «БРАСС», відмітили, що:

 • Консультація дала їм більш повне розуміння того, як правильно доглядати за шкірою і те, як та чи інша процедура дозволить досягнути бажаного результату;
 • швидко досягнули видимого потрібного їм ефекту;
 • зберігають позитивні зміни зовнішності.

В клініці «БРАСС» працюють лікарі-косметологи, які з медичної точки зору підходять до вирішення косметичних проблем. Ми використовуємо тільки перевірені косметичні засоби європейських і американських фірм-виробників, що дозволяє нам реально здійнювати Ваші побажання стосовно зовнішності.

І якщо Ви знаєте, що хочете змінити чи покращити, то консультація косметолога — це перший крок до поставленої цілі. І перший крок до досконалості Вашої краси.

Вартість консультації косметолога в Івано-Франківську — 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки косметології “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Записатися на процедуру консультація косметолога в Івано-Франківську можна за телефоном клініки (099) 524-79-69 або за посиланням тут.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Comments (22)

 1. Доброго дня! Як що була видалена базалiома на пiдборiддi в анамнезi, чи можно користуватися косметичною емульсiею з вiтамiнами групи В?

  • Доброго дня! Рекомендуємо консультацію дерматолога, щоб оглянути опіки і призначити відповідне лікування.

 2. Доброго дня.скажіть будьласка після видалення тату лишився дуже помітний рубець,чи можна у вас позбутися рубця,”таке пятно діаметром 5×6см на руці в горі біля плеча знаходиться.чи можливо з цим щось зробити?дякую

  • Доброго дня! Потрібна консультація судинного хірурга, лише після огляду лікар може сказати за видалення і орієнтовну вартість. Телефон для запису: 095 585 74 78.

  • Доброго дня, так. Видаляємо за допомогою лазера а також можна поєднувати з висвітлюючими пілінгами. Вартість видалення лазером площі 1см2 – 145грн. – за одну процедуру. Пілінги – від 455грн. – за одну процедуру.

  • Доброго дня! Лікар при огляді може сказати Вам приблизну вартість лікування, можливо направить Вас на здачу певних аналізів, і вже потім починати процедури, під стан Вашої шкіри. Можемо записати Вас на консультацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *