Косметолог Івано-Франківськ — консультація косметолога

Косметолог Івано-Франківськ — консультація косметолога

Консультація в рамках соціального проекту “Цінуй життя, дбай про себе” (один раз на місяць) – безкоштовно. Деталі тут.

Завдання косметології — зробити так, щоб людина виглядала доглянуто, привабливо і була впевненою в собі.

Базова процедура косметології — консультація косметолога в Івано-Франківську. Під час процедури Ви отримаєте поради по догляду за своєю зовнішністю та про косметологічні процедури, пройшовши які, Ви зможете отримати бажаний результат. Косметолог порадить і підбере Вам не тільки курс процедур, а і засоби для домашнього догляду, які відповідають саме Вашому типу шкіри і віку.

Косметолог порадить, як правильно доглядати за Вашою зовнішністю.

Більшість клієнтів, які скористалися консультацією косметолога в клініці «БРАСС. Здорова шкіра», відмітили, що:

  • Консультація дала їм більш повне розуміння того, як правильно доглядати за шкірою і те, як та чи інша процедура дозволить досягнути бажаного результату;
  • швидко досягнули видимого потрібного їм ефекту;
  • зберігають позитивні зміни зовнішності.

В клініці «БРАСС. Здорова шкіра» працюють лікарі-косметологи, які з медичної точки зору підходять до вирішення косметичних проблем. Ми використовуємо тільки перевірені косметичні засоби європейських і американських фірм-виробників, що дозволяє нам реально здійнювати Ваші побажання стосовно зовнішності.

І якщо Ви знаєте, що хочете змінити чи покращити, то консультація косметолога — це перший крок до поставленої цілі. І перший крок до досконалості Вашої краси.

Вартість консультації косметолога в Івано-Франківську — 170 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки косметології “БРАСС. Здорова шкіра”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Записатися на процедуру консультація косметолога в Івано-Франківську можна за телефоном клініки 095-585-747-8 або за посиланням тут.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Comments (6)

    • Доброго дня! Лікар при огляді може сказати Вам приблизну вартість лікування, можливо направить Вас на здачу певних аналізів, і вже потім починати процедури, під стан Вашої шкіри. Можемо записати Вас на консультацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>