Квантовий прогрів шкіри при целюліті

Квантовий прогрів шкіри при целюліті

Целюліт — це захворювання, лікувати яке треба комплексно.  Всі ми знаємо, що боротьба з целюлітом включає: дієту, ручний масаж, вакуумно-роликовий масаж, різноманітні обгортання, фізичні вправи і багато іншого. Це все працює і приносить хороші результати.

Що ви знаєте про лазерний квантовий прогрів тканин при целюліті? Яка від нього користь? Давайте розберемось у всьому за порядком.

Коли ми сідаємо на дієту, проводимо певні процедури, робимо фізичні навантаження — целюліт поступово починає зникати. І тут ми стикаємося з проблемою наявності надлишку токсинів в нашому організмі і в’ялістю шкіри в ділянках, де був наявний целюліт. Перше проявляє себе головними болями, безсонням, поганим настроєм і ін.

Друге:

Ділянка в'ялої шкіри

Ділянка в’ялої шкіри

В'яла шкіра на животі

В’яла шкіра на животі

Як обов’язкова процедура, яка має входити в перелік комплексного лікування целюліту, має бути квантовий лазерний прогрів.

Злощасний целюліт відчуває себе дуже дискомфортно під прицілом лазерного променя. Ці підшкірні відкладення, що складаються з жиру, води і шлаків починають розсмоктуватися. Лазер глибоко прогріває шкіру, і те що під нею, активує обмін речовин, сприяє відтоку рідини і шлаків.

Заодно ми вирішуємо проблему дряблої шкіри за рахунок того, що прогрів тканин веде до поступової стимуляції синтезу неоколагену, покращення мікроциркуляції і активації місцевого імунітету. Така методика є унікальною, оскільки вона є авторською, можлива при наявності певного обладнання і навиків працювати з ним.

Вартість консультації лікаря-косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Записатися на процедуру квантовий прогрів шкіри при целюліті в Івано-Франківську — за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015

Comments (2)

    • Доброго дня! Вартість однієї процедури 460 грн. Рекомендовано від 4х процедур. І для хорошого результату в комбінації з ліполітиком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *