Лабіопластика

Лабіопластика

Лабіопластика — це пластична операція, спрямована на корекцію розміру і/або форми статевих губ.

Найчастішими причинами звернення жінок з метою лабіопластики є: незадоволеність розміром і/або формою статевих губ, асиметрія, болісні відчуття та дискомфорт при ходьбі, заняттях спортом, статевих стосунках.

В нормі великі статеві губи прикривають малі статеві губи та закривають вхід у піхву, це захищає малі статеві губи від подразнення та тертя білизною, проникнення бактерій, дії низьких/високих температур. Такий вигляд мають зовнішні статеві органи у дівчат – це асоціюється зі здоров’ям і є сексуально привабливим. Однак з віком (особливо після пологів, схуднення)малі статеві губи видовжуються, розвивається асиметрія, підшкірний жировий шар великих статевих губ стає тоншим, відповідно вони стають зморшкуватими та втрачають попередню пружність та еластичність. Піхва при цьому втрачає свій захист та змінюється вигляд зовнішніх статевих органів. Всі ці процеси можуть спричинити виникнення ряд комплексів у жінки, незадоволеність та невпевненість у собі. Також часто це є причиною проблем в особистому житті через втрату статевої принадності для чоловіка.

Пластичні хірурги клініки «БРАСС», маючи багаторічний досвід роботи, проведуть операцію лабіопластики на високому професійному рівні та допоможуть відчути впевненість у собі та повернути колишню привабливість.

Тривалість лабіопластики – 30-60 хв залежно від мети корекції.

Вид знеболення (анестезія) – місцева анестезія.

Приорітетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Покази до проведення лабіопластики:

 • асиметрія малих статевих губ;
 • збільшені в розмірах малі статеві губи, що втратили естетичний вигляд;
 • збільшені в розмірах малі статеві губи, котрі приносять дискомфорт при ходьбі та заняттях спортом ;
 • збільшені в розмірах малі статеві губи, що втратили еластичність та тонус внаслідок пологів та вікових змін;
 • незадоволеність формою/розміром малих статевих губ;
 • зміна розміру/форми статевих губ, що спричиняє дискомфорт у статевому житті.

Протипокази до проведення лабіопластики:

 • захворювання внутрішніх органів (серце, печінка, нирки);
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність та період лактації;
 • порушення згортання крові (схильність до кровоточивості);
 • вік до 18–ти років;
 • будь-які інфекційні захворювання що супроводжуються підвищенням температури тіла;
 • висипання будь-якого характеру в ділянці втручання;
 • запальні захворювання зовнішніх та внутрішніх статевих органів.

Підготовка до операції

 • огляд, фізикальні, лабораторні та при необхідності інші обстеження, доцільність яких визначить Ваш лікар;
 • тимчасове припинення вживання препаратів що впливають на згортання крові (аспірин та ін.) та гормональних препаратів (оральні контрацептиви та ін.);
 • виключення вживання алкоголю та паління сигарет на період операції та у післяопераційному періоді;
 • операція не проводиться в період менструації.

Період реабілітації

Тривалість реабілітаційного періоду 3-4 тижні, залежно від віку пацієнтки, стану здоров’я та особливостей організму. Вам буде призначено знеболюючі та антибактеріальні препарати при потребі. На другий день після пластики можна прийняти душ. Набряки та синці зійдуть протягом 2-3 тижнів. На краю ран накладаються косметичні шви – нитками, котрі не потребують зняття. Остаточні результати операції Ви зможете оцінити через 1,5-2 місяці.

Ризики та ускладнення

 1. Після лабіопластики можливі загально-хірургічні ускладнення, як і при будь-якому оперативному втручанні, а саме: нагноєння післяопераційної рани, кровоточивість. Ці ускладнення бувають рідко, оскільки пацієнт перед операцією всебічно обстежується.
 2. Накопичення крові в тканинах (гематома), накопичення рідини (серома).
 3. Порушення чутливості в ділянці втручання, це відбувається внаслідок пошкодження нервових закінчень і вважається нормою. Відновлення настає через кілька тижнів.
 4. Утворення гіпертрофічного рубця, оскільки процес рубцювання є індивідуальною особливістю і не може бути передбаченим до операції. Але якщо у передопераційному обстеженні нашими лікарями буде виявлено у Вас схильність до надмірного рубцювання, Вам буде надана інформація стосовно можливого прогнозу операції.
 5. Болі та дискомфорт в ділянці зовнішніх статевих органів (корегуються знеболюючими препаратами).

Перелічені вище стани є винятками, але все ж зустрічаються.

Переваги лабіопластики в клініці «БРАСС»

 1. Професіоналізм. Пластичні хірурги нашої клініки володіють бездоганною технікою хірургічного втручання та регулюють свою роботу сучасними підходами до проведення пластичних операцій. В ході операції буде використано надтонкий шовний матеріал, що не потребує зняття.
 2. Безпека. В клініці «БРАСС» дотримуються усіх сучасних правил асептики та антисептики для захисту як пацієнта, так і лікаря.
 3. Безболісність. Завдяки спеціалістам із анестезіологічного забезпечення, операція та післяопераційний період пройдуть максимально легко та безболісно.
 4. Індивідуальний підхід. Після ретельного передопераційного огляду хід операції буде сплановано так, щоб результат був максимально природнім та естетичним з урахуванням фізіологічних особливостей вашого організму.
 5. Відповідальність. Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Рекомендації у післяопераційному періоді

 1. Після пластики Вам буде призначено знеболюючі та антибактеріальні препарати, слід чітко дотримуватися дозування та кратності прийому ліків.
 2. У випадку появи симптомів, котрі насторожать, або при підйомі температури більше 38°С, слід звернутися до лікаря.
 3. Потрібно ретельно дотримуватися правил інтимної гігієни та обробляти зовнішні статеві органи антисептичними розчинами, рекомендовані лікарем, це вплине на швидкість процесу загоєння.
 4. Слід обмежити фізичні навантаження та заняття спортом протягом 1-1,5 місяців.
 5. Рекомендовано не жити статевим життям 3-4 тижні після пластики.
 6. Протягом 3-4 тижнів варто утриматися від відвідування сауни, басейну, бані, купання у водоймах.
 7. 3-4 тижні не варто використовувати гігієнічні тампони.
 8. Слід вживати рідку, легкозасвоювану, вітамінізовану їжу щоб уникнути виникнення закрепів.

Запис на консультацію щодо лабіопластики в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Comments (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *