Лазерне лікування судинних утворень та куперозу

Лазерне лікування судинних утворень та куперозу

Клініка “БРАСС” дає гарантію на процедуру видалення судинних утворень. Ви платите за видалення один раз – незалежно від того, скільки процедур буде потрібно для того, щоб отримати бажаний результат. Для Вашого комфорту та безпеки, ми завжди починаємо з найбільш бережного параметрів лазера, якщо процедура не дає результату – в наступній ми поступово збільшуємо величину енергії, допоки не дойдемо до таких величин параметрів, які без ризику утворення опіків зможуть забезпечити потрібний ефект. За жодну з повторних процедур платня не стягується.

Судинні зірочки, сіточки, купероз, ретикулярний варикоз – поширені захворювання, які хоч і не несуть небезпеки для здоров’я, зате впливають на естетику шкіри, особливо коли вони з’являються на обличчі.

Як правило, осередкове розширення підшкірних судин зустрічається на ногах та обличчі – на крилах носа, щоках.

Судинні ураження можуть виникати як у чоловіків, так і у жінок незалежно від віку.

Причини появи помітних на шкірі судинних утворень:

– внутрішні: генетична схильність, хвороби кровоносної системи, порушення венозного кровотоку, зниження прохідності судин (в основному у жінок у старшому віці);

– зовнішні: вживання гормональних препаратів, тривале перебування на сонці, паління, травмування поверхні шкіри пілінгом, хірургічні травми, аборт, обмороження шкіри.

Лікування судинних утворень в клініці «БРАСС» передбачає безпечне та ефективне усунення уражень та відновлення здорового вигляду шкіри. Одночасно із видаленням судинних зірочок, сіточок, куперозу призначається індивідуально підібрана медикаментозна терапія, яка підвищує тонус судин, зміцнює судинні стінки, покращує циркуляцію крові. Застосовуються лікарські препарати, що належать до групи венотоників і ангіопpoтeкторів.

Для видалення судинних утворень в клініці «БРАСС» використовується довгоімпульсний неодимовий лазер Fotona (Словенія). Суть методу видалення судин полягає в  явищі фототермолізу – енергія лазерного випромінювання впливає на гемоглобін кровоносних судин, внаслідок чого судини зменшуються в діаметрі і склеюються, кровопостачання в них припиняється і вони поступово розcмоктуються. Перевагою лазерної терапії є те, що лазер діє виключно на вибрані судини, не зачіпаючи поверхню шкіри і навколишні здорові судинки, без ризику інфікування шкіри.

Таким чином лазерна процедура є безпечною, ефективною та дозволяє швидко позбутися судинних уражень шкіри. Лазерна коагуляція судин проводиться без знеболювання і передопераційної підготовки. Відчуття під час процедури – поколювання, печіння.

За допомогою лазерного видалення можна забирати судини як на обличчі, так і на тілі. Розмір видимої судини в діаметрі може досягати 2,5 мм (це доволі великі судинні зірочки на ногах).

Необхідна кількість процедур залежить від виду та розміру ураження. Для дрібних судинок на обличчі достатнього одного-двох разів, в деяких випадках може бути потреба в 5-6 сеансах один раз на 1 або 2 тижні. Тривалість процедури складає від 2 до 30 хв.

Ефект помітно одразу після процедури.

Після процедури лазерного видалення судин спостерігається почервоніння, яке поступово зникне за декілька днів. Також можливе утворення кірочок або набряку. Вони самостійно зійдуть за 10-14 днів, причому здирати їх категорично забороняється.

Покази до лазерної коагуляції судин:

– розширені судини;

– купероз – судинне захворювання шкіри, при якому на ній з’являються неестетичні судинні зірочки і сіточки розширених капілярів;

– розацеа – хронічне шкірне захворювання, основними ознаками якого є почервоніння шкіри та утворення горбиків, гнійничків та інших висипань на обличчі;

– «винні плями» – родимі плями, які складаються із павукоподібних розширених кровяних судин шкіри;

– гемангіоми.

Результат після процедури:

– чиста здорова шкіра без видимих судинних утворень.

Переваги процедури в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– можна поєднати процедуру з іншими косметологічними процедурами;

– досвід щоденного використання лазерної системи для коагуляції судин;

– безболісність;

– немає ризику рубців;

– анонімність та комфорт.

Протипокази до лазерної коагуляції судин:

– онкологічні захворювання; вагітність та лактація; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); прийом фотосенсибілізуючих препаратів; свіжа засмага; невралгії; гострі запальні і гнійні процеси; висока температура (понад 38 °С); вірусні захворювання шкіри.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації лікаря – 170 грн.

Фото до та після процедури:

До

До

Після

Після

До

До

Після

Після

До

До

Після

Після

До

До

Після

Після

Запис на консультацію щодо процедури лазерна коагуляція судин (судинний лазер, забрати судинну зірочку, забрати судину) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням тут.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015.

Comments (4)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *