Лазерне шліфування рубців та рубців постакне

Лазерне шліфування рубців та рубців постакне

Лазерне шліфування рубців (також і рубців постакне на обличчі) – видалення відмерлих клітин шляхом їх випаровування під дією лазерного променя. Цей метод сучасної косметології дозволяє позбутися естетичних дефектів і стимулює процеси природної регенерації шкіри.

У місці, куди спрямовується промінь лазера, відбувається дуже швидкий нагрів клітин шкіри – рідина в клітинах закипає і клітина випаровується. Завдяки точності дозування енергії лазера таке випаровування дозволяє безпечно шар за шаром «зрізати» рубцеву тканину, вирівнюючи рівень рубця з рівнем навколишньої тканини.

В клініці «БРАСС» використовується ербієвий Er:YAG лазер (Fotona, Словенія) для шліфування рубців.  В порівнянні з іншими типами лазерів, ербієвий характеризується дуже точною і безпечною дією на шкіру. Крім випаровування рубцевої тканини, лазер також стимулює синтез колагену, що сприяє вирівнюванню рельєфу шкіри. Головною перевагою лазерного шліфування перед хімічним пілінгом є можливість точно дозувати лазерний потік, регулюючи інтенсивність і глибину впливу.

Окремим видом лазерного шліфування є технологія фракційного фототермолізу (фракціне лазерне шліфування) – вплив на шкіру надтонкими променями лазера, які ніби пробурюють тонкі отвори в глибину шкіри. Це веде до розгладження та відновлення шкіри в місцях впливу. Фракційним лазером можна обробляти рубці не тільки на обличчі, але й на інших частинах тіла, наприклад на спині, сідницях (в жінок – це часто проблемна зона).

Процедура шліфування ербіевим (площинним і фракційним) лазером проводиться під місцевою анестезією.

Тривалість процедури – від 60 до 90 хв.  Після процедури набряклість протримається до 7 днів, еритема може тривати до 4 тижнів.

Під час попередньої консультації лікар клініки “БРАСС” складе індивідуальну програму шліфування конкретного рубця, можливо рекомендуватиме комбінацію з іншими косметологічними процедурами для максимально швидкого та дієвого перетворення рубця в непомітний.

Покази до лазерного шліфування рубців:

– рубці після травм на тілі або на обличчі, рубці постакне;

– хірургічні шви.

Ефект після курсу процедур:

– вирівнювання рельєфу шкіри;

– рубець робиться більш еластичним;

– рубець стає малопомітним.

Переваги процедури в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– можна поєднати процедуру з іншими косметологічними процедурами;

– досвід щоденного використання лазерної системи для процедури лазерного шліфування;

– анонімність та комфорт.

Протипокази до лазерного шліфування рубців та рубців постакне:

– онкологічні захворювання; вагітність та лактація; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); прийом фотосенсибілізуючих препаратів; свіжа засмага; епілепсія; невралгії; гострі запальні і гнійні процеси; висока температура (понад 38 °С); вірусні захворювання шкіри.

Слід мати на увазі, що люди з темною шкірою (ІV-VI типи) можуть погано переносити лазерне шліфування, тому таким пацієнтам можлива рекомендація пройти курс висвітлення шкіри відповідними кремами.

Якщо пацієнт приймає або приймав системні або місцеві ретиноїди, слід повідомити про це лікаря-дерматолога. Це може бути протипоказом до процедури.

В деяких випадках до процедури рекомендується пройди спеціальну підготовчу процедуру ретиноєвим пілінгом.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації лікаря – 170 грн.

Фото до та після процедури:

12 рубцы 01

До

12 рубцы 02

Після

12 рубцы 03

До

12 рубцы 04

Після

12 рубцы 05

До

12 рубцы 06

Після

12 рубцы 07

До

12 рубцы 08

Після

Запис на консультацію щодо процедури лазерне шліфування рубців, лазерне шліфування постакне (шліфування рубців) в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за посиланням тут.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України №475 від 30.07.2015.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *