Усунення розтяжок шкіри

Усунення розтяжок шкіри

Розтяжки – дефект шкіри, який спричинений пошкодженням еластичних волокон епідермісу в результаті надмірного розтягування або гормональних змін. Частіше всього розтяжки з’являються на грудях, животі, бедрах і сідницях.

Розтяжки по своїй суті є рубцевою тканиною – їх неможливо усунути повністю, однак завдяки сучасним методикам естетичної медицини, можливим є зробити їх непомітними та надати шкірі здорового вигляду.

Фракційне лазерне шліфування розтяжок – сучасна та унікальна методика, яка за своєю ефективністю та безпечністю не має аналогів. Виконується з використанням ербієвого (Er:YAG) фракційного лазера Fotona (Словенія).

Суть методу: ербієвий (Er:YAG) лазерний промінь, проходячи крізь спеціальну фракційну насадку, розбивається на десятки дрібних мікро-променів, які попадають на шкіру перпендикулярно до її поверхні. Ці мікро-промені «прошивають» шкіру на глибину до 1,5 мм. Чергування величезної кількості оброблених і необроблених лазером мікроскопічних ділянок шкіри створює умови для регенерації клітин, крім того, непошкоджені ділянки працюватимуть на заміщення уражених лазером ділянок, створюючи ефект скорочення площі розтяжки.

В результаті процедури фракційного шліфування розтяжок покращується їх тон та фактура, розтяжки робляться більш еластичними, “розмивається” границя між розтяжкою та навколишньою шкірою – розтяжки стають менш помітними.

Відомо, що чим давнішою є розтяжка, тим важчою є її корекція. Однак технологія фракційного шліфування ербієвим (Er:YAG) лазером дозволяє з однаковою ефективністю працювати як з новими, так і з давніми розтяжками.

Для досягнення кращого ефекту, в деяких випадках рекомендується додатково проводити площинне шліфування ербієвим (Er:YAG) лазером. Також добрі результати процедура дає в поєднанні з біоревіталізацією пошкодженої ділянки шкіри, процедурою «ідеальне тіло» (мезороллер).

Переваги лазерного шліфування розтяжок в клініці «БРАСС»:

– безпечність. Завдяки тому, що ділянка шкіри обробляється не повністю, а лише в місцях дії мікро-променів (ці місця оточені ділянками непошкодженої шкіри) – травматизація шкіри незначна, відсутній ризик опіків, рубцювання чи гіперпігментації. Реабілітаційний період – мінімальний. Є ряд умов, яких повинен дотримуватися пацієнт протягом кількох днів після процедури, однак жодних вимог щодо одягу чи якихось змін у звичному житті людини – немає;

– безболісність. Фракційне лазерне шліфування проводиться без місцевого знеболювання. Відчуття під час процедури схоже на відчуття від поколювання голкою;

– відразу помітний результат. Навіть після першої процедури розтяжки робляться значно еластичніші, вирівнюється їх рельєф та менш помітними стають границі між розтяжкою та навколишньою здоровою шкірою;

– анонімність та комфорт.

Курс естетичної корекції розтяжок зазвичай складається з 4-6 процедур з інтервалом між процедурами 1 місяць. Потрібна кількість процедур залежить від стану розтяжок, їх віку.

Покази до лазерного шліфування розтяжок:

– післяпологові розтяжки та іншого роду стрії.

Протипокази до лазерного шліфування розтяжок:

– онкологічні захворювання; вагітність та лактація; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); прийом фотосенсибілізуючих препаратів; системні захворювання сполучної тканини; будь-які захворювання в зоні проведення процедури; схильність до утворення келоїдних рубців; попереднє проходження хімічних пілінгів в місці обробки менш як 14 днів до лазерної обробки; свіжа засмага; епілепсія; невралгії; гострі запальні і гнійні процеси; висока температура (понад 38 °С); вірусні захворювання шкіри.

Результат після процедури:

– розтяжки робляться менш помітними;

– покращується еластичність розтяжок;

– вирівнюється рельєф розтяжок;

– “розмивається” границя між розтяжкою та навколишньою шкірою.

Результат стає помітним після сходження кірочок (5-10 днів після процедури) і навіть одна процедура дає видимий ефект.

Слід мати на увазі, що люди з темною шкірою (ІV-VI типи) можуть погано переносити лазерне шліфування, тому таким пацієнтам можлива рекомендація пройти курс висвітлення шкіри відповідними кремами.

Якщо пацієнт приймає або приймав системні або місцеві ретиноїди, слід повідомити про це лікаря-дерматолога. Це може бути протипоказом до процедури.

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість консультації лікаря-косметолога – 250 грн.*

* У випадку, якщо після консультації лікаря-косметолога Ви оберете будь-яку з процедур клініки “БРАСС”, сплачена Вами вартість консультації буде відмінусована від вартості вибраної Вами процедури.

Фото до та після процедури:

13 розтяжки 01

До

13 розтяжки 02

Після

13 розтяжки 03

До

13 розтяжки 04

Після

Запис на консультацію щодо лазерного шліфування розтяжок в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *