Лазерне омолодження тіла

Лазерне омолодження тіла

Всім відомо, що з віком шкіра втрачає пружність. А особливо після схуднення, коли при різкій зміні об’єму шкіра не встигає скоротитися в природний спосіб – утворюються складки, шкіра наче «провисає» і стає в’ялою. Найбільш проблемними зонами, схильним до провисання є живіт, стегна, сідниці, обличчя та руки.

Що робити, щоб надати шкірі пружності і тонусу?

1. Правильно харчуйтеся. Щоб додати шкірі пружності, дайте їй потрібні елементи: їжте овочі та фрукти, нежирні молочні продукти, рибу (риба – дуже сильне джерело колагену – основи пружності шкіри). Добрі в цьому плані – морепродукти, багаті на цинк. Вживайте білки (кефір, квасне молоко, йогурти) та продукти, багаті на клітковину. Обмежте вживання висококалорійної їжі.

2. Пийте багато води. В’яла шкіра потребує зволоження, тому для підтримки водного балансу випивайте 1,5-2 л чистої води щодня.

3. Робіть фізичні вправи. Фізкультура додає об’єму м’язам – форми збільшуються і шкіра наче натягується навколо збільшеної форми. Добрі результати дають аеробні вправи (вправи на чистому повітрі), плавання. Особливу увагу приділяйте навантаженню на м’язи проблемних зон – там де найбільше провисання шкіри.

4. Подаруйте своїй шкірі косметологічні процедури. А саме:

– масаж. Створює приплив крові та посилює лімфотік. Отже, кров приносить корисні речовини і забирає шкідливі, прискорює відновлення клітин. Масажні олії добре зволожують та помякшують шкіру. Слід зауважити, що в цьому випадку не варто робити вакуумний масаж, який розтягує шкіру, а надати перевагу ручним масажам.

– скрабування тіла. Відлущення зроговілих клітин шкіри прискорює її оновлення та утворення нових клітин шкіри.

– обгортання. Є спеціальні суміші для обгортання, дія яких спрямована на відновлення пружності шкіри тіла. Добрі результати дають водорослеві обгортання. Важливим є регулярність та системність відвідування процедур обгортання.

– контрасний душ. Перепад температури стимулює кровообіг та додає тонусу шкірі.

– мезотерапія. Ін’єкції спеціальних коктейлів – дуже потужна стимуляція відновлювальних та омолоджувальних процесів в шкірі. Висока ефективність досягається за рахунок постачання корисних речовин прямо всередину шкіри.

– лазерне омолодження шкіри тіла. Лазерний промінь повільно прогріває шкіру на велику глибину. Глибоке тепло стимулює в клітинах процеси створення колагенових і еластинових волокон – каркасу шкіри, який відповідає за пружність та еластичність шкіри. Лазерне омолодження – дуже дієвий спосіб повернути шкірі тонус. Метод добре поєднується з іншими косметологічними процедурами.

Покази до процедури лазерного омолодження тіла:

– «в’яла» та нееластична шкіра після схуднення, втрата еластичності та пружності шкіри;

– потреба в корекції контурів тіла та ущільнення шкіри.

Процедура проходить в два елапи. На першому етапі на шкіру діють лазерні імпульси, які глибоко прогрівають її. За відчуттями – це дуже приємна процедура. Цей прогрів запускає процеси сторення колагену, а також веде до зменшення жирового шару. Другий етап – поверхневий вплив лазером іншого типу (ербієвий лазер) забезпечує ущільнення поверхневих шарів шкіри, усуваючи поверхневі нерівності.

Тривалість процедури складає 20-30 хв. Процедури абсолютно безболісні і не потребують відновного періоду – інколи може спостерігатися незначний набряк, почервоніння протягом одного-двох днів.

Курс процедур складається індивідуально Вашим лікарем клініки “БРАСС”. Середня тривалість курсу – 6 місяців. Дія лазера проявляється в часі поступово, але ефект від нього є доволі стійким і може зберігатися до декількох років.

На консультації, лікар клініки “БРАСС” сформує поради щодо поєднання лазерного омолодження тіла з іншими косметоголічними процедурами для отримання найкращого ефекту. Також лікар дасть рекомендації щодо домашнього догляду за Вашою шкірою.

Ефект після курсу процедур:

– шкіра стає більш пружною, вирівнюється її колір;

– покращуються контури тіла.

Переваги процедури в клініці «БРАСС»:

– неінвазивна і комфортна процедура без пошкодження цілісності шкіри та реабілітації;

– безпечна та ефективна на будь-яких ділянках тіла;

– абслоютна стерильність процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– можна поєднати процедуру з іншими косметологічними процедурами;

– досвід щоденного використання лазерної системи для процедури лазерного омолодження;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

– анонімність та комфорт.

Протипокази до глибокого дермального лазерного омолодження:

– онкологічні захворювання; вагітність; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); гострі форми герпесу; прийом фотосенсибілізуючих препаратів; свіжа засмага; невралгії; гострі запальні і гнійні процеси; висока температура (понад 38 °С).

Детальнішу інформацію отримайте у Вашого лікаря клініки «БРАСС».

Вартість процедури вказана в розділі ціни.

Фото до та після процедури:

До

До

Після

Після

До

До

Після

Після

Запис на консультацію щодо лазерного омолодження тіла в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за формою праворуч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *