Лазерне видалення татуювання, татуажу

Лазерне видалення татуювання, татуажу

Татуювання – назавжди?

Кожен з нас, обираючи тату, довго зважував і роздумував над малюнком чи написом, закладаючи в нього глибокий сенс. Але очікування і результат – часто поняття не тотожні, тож Ваші мрії про ідеальне татуювання можуть не виправдати Ваших очікувань через брак досвіду у майстра, погані фарби і т.д. Та й час грає не на користь тату: зміна смаку, стилю, вікові зміни шкіри. Тоді й постає питання про виведення тату.

Коротко про тату. Татуювальна фарба в шкірі – це величезні утворення із молекул барвника. Завдяки великим розмірам таких утворень та їх нерозривності, організм не може самостійно «розчинити» їх або «вимити». Зрозуміло, що якщо ніяк не впливати на сам пігмент, то він буде чітким і видимим все життя.

Є декілька способів позбутися тату:

– зішліфувати шкіру до рівня залягання пігменту, стерши тату-фарбу. Але оскільки тату часто робиться на велику глибину, такий метод є дуже болючим, і наслідком його є глибокі рубці на місці тату;

– ін’єкції спеціальних кислот у місце татуювання, які хімічно розчиняють пігмент. Небезпека тут у токсичності цих кислот, їх невеликій ефективності та ризику рубцювання шкіри;

– лазерне видалення тату. Лазер розбиває пігмент, не травмуючи шкіру. Тому використання цього методу не вимагає особливого догляду за шкірою після процедури. Також при лазерному видаленні тату немає ризику утворення рубців чи інтоксикації від ін’єкцій кислоти.

Клініка «БРАСС» використовує для видалення тату медичний лазер типу Q-switched Nd:YAG. Під час видалення промінь проникає крізь шкіру до пігменту, дуже швидко нагріває його – так, що зв’язки між молекулами руйнуються і пігмент дробиться на частинки.

Завдяки технології Q-switched, цей нагрів відбувається настільки швидко (одна мільярдна доля секунди), що  навколишні клітини шкіри не встигають нагрітися – пігмент руйнується при мінімальному ризику опіків шкіри.

Далі зруйнований лазером пігмент поступово вимивається кров’яною та лімфатичною системою. Процедуру можна повторювати до повного усунення небажаного тату. Лазер не порушує цілісності шкіри, тому процедура не залишає рубців.

Лікар клініки «БРАСС» підбирає параметри лазера відповідно до типу шкіри, виду та давності татуювання. Зауважимо, що лікарі «БРАСС» успішно проводять процедури лазерного видалення цим методом з 2015 року.

За бажанням клієнта, процедура може проводитися під місцевим знеболюванням. Кількість процедур для повного видалення тату в кожному конкретному випадку видначається індивідуально. Детальніше Вас зможе проконсультувати Ваш лікар клініки «БРАСС» на попередньому огляді.

Фото до та після процедур лазерного видалення тату:

Видалення тату - до процедури

Лазерне видалення тату – до процедури

Лазерне видалення тату - після 3-х процедур

Видалення тату – після 3-х процедур

Видалення тату

Видалення тату – після 6-ти процедур

видалення тату

Необроблена частина тату

видалення тату

Оброблена частина тату після однієї процедури

Вартість процедури лазерного видалення тату вказана в розділі ціни.

Покази до процедури лазерного видалення тату і татуажу:

– кольорові та чорні татуювання на тілі та обличчі;

– татуаж на обличчі.

Ефект від процедури:

– висвітлення малюнка тату;

– повне видалення тату або татуажу.

Протипокази до процедури:

– онкологічні захворювання; вагітність та лактація; хронічні захворювання в стадії декомпенсації (зокрема цукровий діабет); прийом фотосенсибілізуючих препаратів; свіжа засмага; невралгії; гострі запальні і гнійні процеси; висока температура (понад 38 °С); вірусні захворювання шкіри.

Переваги процедур видалення татуажу і татуювань в клініці «БРАСС»:

– безпечні умови процедури;

– процедури проводяться лікарями;

– досвід проведення процедур лазерного видалення тату;

– анонімність та комфорт;

– зручне розташування в центрі Івано-Франківська, наявність парковки, графік роботи з 9.00 до 21.00.

Вартість процедур вказана в розділі ціни.

Детальнішу інформацію про процедуру видалення тату (виведення тату) в Івано-Франківську можна отримати, подзвонивши консультанту клініки за телефоном (099) 524-79-69, або залишивши запит на сайті тут.

Comments (14)

 1. Напів рукав за скільки часу видаляється?
  Татуаж від тату швидше видаляється якшо на руці і за скільки приблизно сеансів?

  • Доброго дня. Важко сказати не бачивши об’єму роботи. Може скинути фото нам на Вайбер 095 585 74 78 щоб ми могли приблизно оцінити роботу.

  • Доброго вечора! Вартість видалення залежить від щільності татуювання, орієнтовно від 880 грн. Остаточну вартість може сказати лікар при огляді. Тел для запису на консультацію: 095 585 74 78

 2. Чи можливо видалити тату наколуте 20 років тому ,сажою з одеколоном,гітарною струною.

 3. Доброго дня скільки буде коштувати видалення недоробленого тату від коліна майже до пяткі тату приблизно до 1місяця набите

  • Доброго дня! Вартість видалення тату за 1 см2 – 145 грн. У Вашому випадку потрібна консультація нашого лікаря, щоб орієнтовно сказати вартість видалення Вашого тату.

  • Доброго дня! Вартість видалення тату залежить від розміру, у Вашому випадку від 1200 грн. Але остаточну вартість може сказати тільки лікар, так як потрібно бачити яке саме татуювання і як давно Ви робили, саме і від цього залежить скільки часу необхідно.

  • Доброго дня, так,якщо воно заживше і не має кірочок то можна. Але для повного виведення потрібно декілька процедур.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *