Лігаментотомія – збільшення довжини статевого члена

Лігаментотомія – збільшення довжини статевого члена

Лігаментотомія — хірургічне втручання, при якому пересікають зв’язковий апарат статевого члена, при цьому збільшується вільна частина статевого члена за рахунок зменшення прихованої його частини (частина статевого члена знаходиться в середині організму).

Часто чоловіки є незадоволені розміром статевого члена, це супроводжується виникненням ряду комплексів, дискомфорту та проблем в особистому житті. Але на сьогоднішній день цю проблему можна вирішити, звернувшись у клініку «БРАСС», де наші спеціалісти допоможуть Вам повернути впевненість у собі.

При проведенні операції видовження статевого члена хірург використовує приховану частину статевого члена виводячи її на зовні, хірургічним шляхом виконуючи ряд розрізів в зоні підвісної зв’язки статевого члена. Прихована частина статевого члена витягується, збільшується його довжина. Шляхом лігаментотомії довжину статевого члена можна збільшити на 3-5 см, подальше збільшення довжини може бути здійснене з допомогою апарату екстендера. Нижня межа довжини статевого члена у стані ерекції 12 см, менші показники вважаються показом до лігаментотомії. На скільки довшим може стати статевий член, може сказати лікар після огляду, виходячи із Ваших анатомічних особливостей.

Тривалість лігаментотомії – 30-60 хв.

Вид знеболення (анестезії) – загальний наркоз.

Приорітетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання операції, але і повний супровід пацієнта у ранньому та пізньому післяопераційному періоді. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур результат після проведеної пластичної операції збережеться на тривалий термін. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати операції і мінімізувати ризики та ускладнення.

Покази до проведення лігаментотомії

 • «прихований» статевий член (мікропеніс);
 • хвороба Пейроні – захворювання, при якому може відбуватися виражений фіброз статевого члена із зменшенням його довжини;
 • кавернозний фіброз;
 • бажання чоловіка збільшити свою сексуальну привабливість;
 • бажання чоловіка підвищити свою самооцінку;
 • генітальна дисморфофобія – незадоволеність собою та розміром/довжиною статевого члена.

Протипокази до проведення лігаментотомії

 • хронічні захворювання у стадії декомпенсації (цукровий діабет);
 • серцево-судинні захворювання, важка артеріальна гіпертензія;
 • гострі та вірусні захворювання, що супроводжуються підвищенням температури вищої за 38°С;
 • онкологічні захворювання;
 • порушення згортання крові (схильність до кровоточивості);
 • важкі психічні розлади;
 • наявність висипань та гострих пошкоджень на шкірі;
 • імунодефіцитні стани.

Підготовка до операції

 • огляд та загальноклінічні лабораторні обстеження, консультація уролога, при потребі – додаткові обстеження, про необхідність яких Вас попередить лікар;
 • тимчасове припинення прийому препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин та ін.);
 • тимчасове припинення вживання алкоголю та паління сигарет, вони впливають на тонус судин, кровоплин погіршується, операція та післяопераційний період можуть тривати довше.

Період реабілітації

Тривалість реабілітаційного періоду — 2-3 тижні, все залежить від віку, стану здоров’я та ретельності у дотриманні лікарських рекомендацій. Післяопераційний дискомфорт та больові відчуття корегуються з допомогою знеболюючих препаратів. Післяопераційний рубець практично непомітний, оскільки ховається під волосяним покривом. Після операції Вам буде рекомендовано застосування екстендера протягом 3-4 місяців (інформацію про екстендер та інструкцію із застосування Вам нададуть у клініці).

Ризики та ускладнення

 1. Після пластики статевого члена можливі загально-хірургічні ускладнення, як і при будь-якому оперативному втручанні, а саме: нагноєння післяопераційної рани, кровоточивість. Ці ускладнення бувають рідко, оскільки пацієнт перед операцією всебічно обстежується.
 2. Розлади ерекції та зміна кута ерекції.
 3. Нестійкість статевого члена під час статевого акту.
 4. Викривлення і деформація статевого члена.

Перелічені вище стани є винятками, але все ж зустрічаються.

Переваги лігаментотомії у клініці «БРАСС»

 1. Безпека. Завдяки висококваліфікованим спеціалістам клініки операцію буде проведено на високому рівні із застосуванням сучасного обладнання та найновіших протоколів операції із пластичної хірургії.
 2. Відповідальність. Операцію із лігаментотомії буде призначено лише після ретельного огляду та виключення протипоказів. Таким чином ми можемо мінімізувати післяопераційні ризики та ускладнення.
 3. Відкритість до пацієнта. Ми не обіцяємо фантастичних та неможливих результатів операції. Перед призначенням дати операції Вам буде надана повна інформація щодо можливих ризиків та ускладнень процедури.
 4. Комплексний догляд. Не покидаючи клініку Ви матимете можливість проконсультуватися при потребі у суміжних спеціалістів таких як : уролог, ортопед – травматолог, дерматовенеролог.

Рекомендації у реабілітаційному періоді

 1. Ретельно дотримуйтеся дозування та кратності прийому препаратів, призначених лікарем у післяопераційному періоді. При виникненні будь-яких ускладнень після операції або при підйомі температури тіла вище 38°С – зверніться до лікаря.
 2. Слід обмежити статеві контакти мінімум на 3 тижні.
 3. Вам буде надано рекомендації щодо застосування екстендера у післяопераційному періоді ( де можна придбати екстендер та як його застосовувати Вас проінформують у клініці).
 4. Рекомендовано обирати нижню білизну таку, яка не перетискатиме статеві органи і не спричинятиме надмірного тертя.
 5. Варто дотримуватися правил особистої та інтимної гігієни, особливо у жарку погоду, це впливатиме на швидкість періоду загоєння.
 6. На 2-3 тижні слід обмежити відвідування сауни, басейну, бані.

Вартість консультації пластичного хірурга — 400 грн.

Запис на консультацію щодо лігаментотомії в Івано-Франківську за телефоном клініки «БРАСС» (099) 524-79-69 або за допомогою форми праворуч.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015.

Comments (22)

  • Доброго дня! Вартість лігаментотомії від 29 тис грн. Детальніше на консультації пластичного хірурга. Телефон для запису 095 585 74 78.

 1. Доброго дня .Можна дізнатись скільки таких операціц було проведено у вашій клініці і який процент позитивних змін?Розмір міняється тільки в спокійному стані?

 2. Доброго дня.Після операції часто бувають ускладнення?Кут в ерогеному стані після операції міняється?

 3. Сергій Степанович - Відповіcти

  Доброго дня!
  Чи можу я на час операції та період реабілітації отримати лікарняний? Працюю шеф – кухар в ресторані.
  Яка ціна операції в 2020, а токож ціна анестазії?

 4. Доброго дня. Хотів би уточнити повну вартість операції лігаментотомії.
  Дякую.

 5. Доброго вечора, мене цікавить ціна операції зі збільшення довжини пеніса та всі витрати пов’язані з процедурою, буду вдячний за відповідь.

  • Доброго дня. На жаль, такої процедури ми не проводимо. У нас є процедура зі збільшення довжини (детальніше – тут //brass.if.ua/service/ligamentotomiya-zbilshennya-dovzhini-statevogo-chlena/), але вона не передбачає потовщення. Ми дізнаємося, які заклади в Україні роблять таку процедуру і відповімо на адресу Вашої електронної пошти впродовж кількох днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *