Лікування екземи

Лікування екземи

Екзема — це гостре чи хронічне запальне захворювання шкіри, що характеризується різноманітними висипами і свербежем.
Хвороба досить поширена і складає близько 30-40% всієї патології шкіри.

Виникненню екземи сприяють зовнішні (механічні, хімічні, термічні та ін.) і внутішні (захворювання печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, ендокринної та нервової систем, ін.) фактори.

Рисунок 1 – Екзема

Рисунок 2 – Екзема

Рисунок 3 – Екзема

Існує декілька видів екзем

 1. Істинна(рогова, дисгідротична, ідіопатична і ін.
 2. Мікробна(варикозна, паратравматична, нумулярна, мікотична і ін.)
 3. Себорейна
 4. Професійна
 5. Дитяча

Будь-який різновид екземи має гострий, підгострий і хронічний перебіг.

Основні симптоми екземи

Клінічна картина може бути різною.

Висипання зазвичай розміщуються симетрично, супроводжуються сильним свербежем, печінням, іноді болем. Характер висипань залежить від стадії і вираженості процесу: почервоніння, набряк, папули, міхурці, гнійнички, ерозії, мокнуття, кірки, розчухи, лущення.
Діагностика даного захворювання здійснюється лікарем дерматологом на основі опитування, клінічних проявів, іноді необхідне мікроскопічне або гістологічне дослідження.

Самостійно впоратися людині з хворобою дуже складно і проводити лікування потрібно під контролем лікаря. Лікування екземи комплексне, загальне і місцеве, проводиться з урахуванням стадії процесу і причин виникнення. Це — антигістамінні, дезінтоксикаційні, седативні, кортикостероїдні, антибактеріальні препарати, імуномодулятори і вітаміни. Зовнішнє лікування теж визначається клінічно картиною екземи. Слід зазначити, що для успішного лікування потрібно дотримуватися дієти, гігієни, режиму праці і відпочинку, повністю виключити провокуючі фактори.

За консультацією щодо лікування екземи можна і треба звернутись в клініку «БРАСС».

Лікарі клініки індивідуально для кожного пацієнта призначать лікування та вестимуть його впродовж всього лікувального процесу.

Переваги лікування екземи в клініці «БРАСС»:

 1. Кваліфіковані спеціалісти. Лікарі клініки проходять регулярні навчання, відвідують конференції, курси та тематичні з’їзди з метою вдосконалення знань.
 2. Безпека. У клініці дотримуються усіх сучасний правил асептики та антисептики для захисту пацієнта та медичного персоналу.
 3. Анонімність та тактовність. Працівники клініки регулярно відвідують тренінги, темою яких є забезпечення комфортно перебування пацієнта у нашій клініці, тож Ви отримаєте грамотну допомогу та емоційне задоволення скориставшись послугами клініки.
 4. Відкритість до клієнта. Ви отримаєте детальну та максимально доступну інформацію, щодо прогнозованої тривалості та вартості обстеження/лікування, якщо в силу певних причин, ми не зможемо Вам допомогти, Вам буде надано скерування до лікаря/клініки де обов’язково вирішать Вашу проблему.
 5. Відповідальність. Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання лікарями своєї роботи, але і повний супровід пацієнта. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур Вам буде надано комплексне вирішення проблеми з якою Ви звернулися до нас. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати лікування і мінімізувати ризики та ускладнення.
 6. Відсутність черг. Всі огляди та консультації проводяться лише за попереднім записом.

Велику увагу ми приділяємо обстеженню та діагностиці — вони є основою для успішного лікування. Вважаємо, що основне в роботі – вилікувати пацієнта, призначаючи йому лише те, що насправді потрібно.

Детальнішу інформацію щодо лікування екзмеи отримайте на консультації дерматолога клініки «БРАСС». Запис за телефоном (099) 524-79-69.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *