Лікування екземи

Лікування екземи

Екзема — це гостре чи хронічне запальне захворювання шкіри, що характеризується різноманітними висипами і свербежем.
Хвороба досить поширена і складає близько 30-40% всієї патології шкіри.

Виникненню екземи сприяють зовнішні (механічні, хімічні, термічні та ін.) і внутішні (захворювання печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту, ендокринної та нервової систем, ін.) фактори.

Рисунок 1 – Екзема

Рисунок 2 – Екзема

Рисунок 3 – Екзема

Існує декілька видів екзем

 1. Істинна(рогова, дисгідротична, ідіопатична і ін.
 2. Мікробна(варикозна, паратравматична, нумулярна, мікотична і ін.)
 3. Себорейна
 4. Професійна
 5. Дитяча

Будь-який різновид екземи має гострий, підгострий і хронічний перебіг.

Основні симптоми екземи

Клінічна картина може бути різною.

Висипання зазвичай розміщуються симетрично, супроводжуються сильним свербежем, печінням, іноді болем. Характер висипань залежить від стадії і вираженості процесу: почервоніння, набряк, папули, міхурці, гнійнички, ерозії, мокнуття, кірки, розчухи, лущення.
Діагностика даного захворювання здійснюється лікарем дерматологом на основі опитування, клінічних проявів, іноді необхідне мікроскопічне або гістологічне дослідження.

Самостійно впоратися людині з хворобою дуже складно і проводити лікування потрібно під контролем лікаря. Лікування екземи комплексне, загальне і місцеве, проводиться з урахуванням стадії процесу і причин виникнення. Це — антигістамінні, дезінтоксикаційні, седативні, кортикостероїдні, антибактеріальні препарати, імуномодулятори і вітаміни. Зовнішнє лікування теж визначається клінічно картиною екземи. Слід зазначити, що для успішного лікування потрібно дотримуватися дієти, гігієни, режиму праці і відпочинку, повністю виключити провокуючі фактори.

За консультацією щодо лікування екземи можна і треба звернутись в клініку «БРАСС».

Лікарі клініки індивідуально для кожного пацієнта призначать лікування та вестимуть його впродовж всього лікувального процесу.

Переваги лікування екземи в клініці «БРАСС»

 1. Кваліфіковані спеціалісти. Лікарі клініки проходять регулярні навчання, відвідують конференції, курси та тематичні з’їзди з метою вдосконалення знань.
 2. Безпека. У клініці дотримуються усіх сучасний правил асептики та антисептики для захисту пацієнта та медичного персоналу.
 3. Анонімність та тактовність. Працівники клініки регулярно відвідують тренінги, темою яких є забезпечення комфортно перебування пацієнта у нашій клініці, тож Ви отримаєте грамотну допомогу та емоційне задоволення скориставшись послугами клініки.
 4. Відкритість до клієнта. Ви отримаєте детальну та максимально доступну інформацію, щодо прогнозованої тривалості та вартості обстеження/лікування, якщо в силу певних причин, ми не зможемо Вам допомогти, Вам буде надано скерування до лікаря/клініки де обов’язково вирішать Вашу проблему.
 5. Відповідальність. Пріоритетним завданням нашої клініки є не лише бездоганне виконання лікарями своєї роботи, але і повний супровід пацієнта. Завдяки лікарям різних спеціальностей та широкому спектру процедур Вам буде надано комплексне вирішення проблеми з якою Ви звернулися до нас. Ми використовуємо сучасне обладнання для діагностики та лікування, тому можемо прогнозувати результати лікування і мінімізувати ризики та ускладнення.
 6. Відсутність черг. Всі огляди та консультації проводяться лише за попереднім записом.

Велику увагу ми приділяємо обстеженню та діагностиці — вони є основою для успішного лікування. Вважаємо, що основне в роботі – вилікувати пацієнта, призначаючи йому лише те, що насправді потрібно.

Детальнішу інформацію щодо лікування екзмеи отримайте на консультації дерматолога клініки «БРАСС». Запис за телефоном 095 585 74 78.

Всі процедури призначаються та проводяться дипломованими спеціалістами. Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я №475 від 30.07.2015

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *